ЖЕНА БЛИЗНАЦИ!? - 5

  • 76 618
  • 647
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 646
Възможно е  Hug

# 586
  • Мнения: 403
напоследък започнах да се интересувам от зодии, и открих, че асцендента и луната са ми в риби, а слънцето в Близнаци. Има ли и други с толкова двойни знаци в картата. Аз понякога сама трудно се разбирам, а и хората ме смятат за странна  Rolling Eyes Дали от толкова двойнственост не съм леко луда  Mr. Green  Понякога сънувам пророчески сънища, сбъдват се не едно към едно, но смисълът се случва. На вас случва ли ви се? Или е по скоро от Рибешкото в мен, чувала съм, че те са интуитивни.

Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 21:46 от Cvetiata na Ida

# 587
  • Мнения: 520
Аз съм близнаци с асц Лъв и луна в Риби  Shocked Да ти кажа не мисля грам, че съм луда, странна или каквото и да е. Супер нормална съм си, с ясна визия за това какво искам и го преследвам до последно, с ясно принципи и да много съм интуитивна.
Не знам при теб сънища, но при мен де жавю ми се случва много често през няколко месеца. А каквото кажа, че ще стане става, каквото ми е мнението за някой човек от първата ми среща с него се оправдава до последно в последствие - ако не ми хареса човека на първа среща и се насиля да го приема поради някаква причина, обикновено затвърждава мнението ми с лоши действия срещу мен или мои познати. И за това все си казвам - 6-тото ми чувство не ме лъже!!!

# 588
  • Мнения: 403
Аз съм близнаци с асц Лъв и луна в Риби  Shocked Да ти кажа не мисля грам, че съм луда, странна или каквото и да е. Супер нормална съм си, с ясна визия за това какво искам и го преследвам до последно, с ясно принципи и да много съм интуитивна.
Не знам при теб сънища, но при мен де жавю ми се случва много често през няколко месеца. А каквото кажа, че ще стане става, каквото ми е мнението за някой човек от първата ми среща с него се оправдава до последно в последствие - ако не ми хареса човека на първа среща и се насиля да го приема поради някаква причина, обикновено затвърждава мнението ми с лоши действия срещу мен или мои познати. И за това все си казвам - 6-тото ми чувство не ме лъже!!!

Това е от луната в Риби. само че при мен рибешкото е двойно. Добре е, че има и други като мен.  Peace

http://www.blitz.bg/news/article/386944

Последна редакция: пт, 15 яну 2016, 14:33 от Cvetiata na Ida

# 589
  • Мнения: 1 751
Привет и от мен. Аз съм родена на 12.06, с асцендент на границата между Козирог и Стрелец. Луната ми е във Везни. Общо взето, съм дисциплиниран човек, държа на принципността и морала. Пречи ми емоционалността и състраданието. Често, се заблуждавам за хората, смятам ги за добри, пък те използвачи. За да установя кой какъв е, ми е нужно повече време за общуване. Влече ме духовното и мистичното. Постоянно чета за карма, учения...Променливостта в настроенията и при мен е факт. В любовта нещата 6а сложни. Досега съм се влюбвала силно, само и единствено в Скорпиони. Момичета  какво мислите за мъжете Близнаци:)

# 590
  • Мнения: 2 202
Нещото, което ми харесва в тази зодия е, че в по-зряла възраст, около 35-40 год., жените са много приятни и добри събеседници. Аз съм доста по-малка и с повечето жени на тази възраст няма за какво толкова да си говорим. Разбира се, има и други, но са единици.

# 591
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Аз съм на 36г. и се чувствам доста комфортно на тази си възраст в сравнение с по-младите ми години.

# 592
  • Мнения: 403
Нещото, което ми харесва в тази зодия е, че в по-зряла възраст, около 35-40 год., жените са много приятни и добри събеседници. Аз съм доста по-малка и с повечето жени на тази възраст няма за какво толкова да си говорим. Разбира се, има и други, но са единици.

Това е защото улягат. Аз до 28 г бях коренно различна от сега.  ooooh!

# 593
  • Мнения: 2 202
напоследък започнах да се интересувам от зодии, и открих, че асцендента и луната са ми в риби, а слънцето в Близнаци. Има ли и други с толкова двойни знаци в картата. Аз понякога сама трудно се разбирам, а и хората ме смятат за странна  Rolling Eyes Дали от толкова двойнственост не съм леко луда  Mr. Green  Понякога сънувам пророчески сънища, сбъдват се не едно към едно, но смисълът се случва. На вас случва ли ви се? Или е по скоро от Рибешкото в мен, чувала съм, че те са интуитивни.
Ида, според мен в теб силно доминират Рибите.: ) Знам ли, дори самият ти начин на изразяване е 'рибешки'  - добродушно наивен /с най-добри чувства/.: ) И не визирам само този пост. Казвала си също така, че живееш с мъж Дева, а Рибите са точно противоположният знак на Дева. Колкото се различавате, толкова се и допълвате. Peace

# 594
  • Мнения: 403
Наистина е така. Обаче моята дева е добродушко, чувствителен и грижовен. Обаче все се прави на лошо момче, а той изобщо не е. Но наистина ме допълва. Прави ме по_добра Heart Eyes

# 595
  • Мнения: 219
Здравейте, близначки! Много се радвам, че открих тази тема. Ще наваксвам с четенето.. Grinning
Аз съм близнак с асцендент риби.. Simple Smile

# 596
  • Мнения: 455
Здравейте, аз съм Блезнаци с Асцендент Рак. Mr. Green Записвам се да чета темичката. Hug

# 597
  • Мнения: 377
Oхоооо, така се радвам като видях темичката!
И аз съм близнаци 22.05. и много си харесвам зодията. Определено съвпадам с голяма част от описанието на тези представители  Laughing

# 598
  • Мнения: 2 022
Има ли и други с толкова двойни знаци в картата?

Аз съм Близнаци с асцендент Близнаци, Венра и Марс - също в Близнаци и Луна в Козирог. Толкова много двойственост няма как да не се отрази - установявам, че с възрастта импулсивността ми намалява и все по-често се колебая за дреболии - тази или онази рокля (обувки, бижута), да отида или да не отида, да направя ли това, или не, да си купя ли онова, или не.... А след като взема решение, много често правя точно обратното.  Mr. Green

# 599
  • София
  • Мнения: 5 362
Здравейте!
Аз също съм Близнаци с асцендент Водолей и Луна във Водолей.И като се зачетох в това,което казвате за себе си и на мен ми прави впечатление,че с възрастта наистина улегвам,ставам по-търпима,по-толерантна и определено по-колебаеща се.
Имам до себе си човек земен знак и с лекота прехвърлям решения на него,които иначе в по-младите ни години със замах бих взела аз.
Има ли между вас други,които да сме се комбинирали в семействата си със земни знаци?

Общи условия

Активация на акаунт