Плахо, плахо се събира Януарската дружина - 2 тема

  • 26 900
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета!
Аз съм от Януарските мами 2012г. и на днешната дата преди 1 година видях двете чертички  Heart Eyes.
Минавам във вашата тема, само да ви пожелая едни вълшебни, безпроблемни и изпълнени с трепет и сладко очакване 9 месеца, които да завършат с леко раждане на здрави и прекрасни бебчета  Hug.

# 61
  • Мнения: 4
Хайде още една мама от Януарки 2012 да Ви се натресе в темата!!!   Hug         Съфорумките ми са пожелали всичко най-най хубаво така,че мога да добавя  от мен две неща- Бременност като моята-лека без никакви неразположения и раждане като моето-естествено,бързо и почти без болка!!!!     Мислете позитивно  и вярвайте в себе си! Късмет и нека всички стигнете до Родени 2013.  Поздрави!    bouquet

# 62
  • Мнения: 1 107
Привет!
Хвърлих ви един бърз поглед, ама много сте изписали, та утре ще чета по-подробно. Сега съм тръгнала за преглед. Пожелайте ми успех, всичко да е наред и дано чуя сърчице Praynig

Радвам се, че имаме нови попълнения. Добре дошли! Надявам се да се чувствате уютно при нас Hug Hug Hug

Ще ви допълня в списъка по-късно.

# 63
  • Мнения: 31
Привет!Времето тук е повече от ужасно,цял ден вали,спира за много кратко и после пак започва! Twisted Evil
А аз не се чувствам много добре днес,сутринта ми беше много лошо,едвам успях да стана от леглото,а пък и цял ден едно главоболие ме тормози... SadНямам апетит,което ми се стори доста странно...За целия ден съм хапнала само един кроасан,малко фъстъци и 2 редчета шоколад,друго не ми се яде,нямам никакъв апетит.
Добре дошли на всички нови момичета!Радвам се,че така бързо се увеличаваме!Лека бременност и здрави бебчета на финала! Hug
Руми и аз съм така,доста разсеяна съм станала,но не само от към шофирането,а като цяло съм станала много разсеяна! ConfusedДано се понаредят нещата,че е много лошо така...
Глория,как мина прегледа?Чакам да ни донесеш хубави новини. Wink
Лотосче,честито му колело на Ники! Simple SmileЩе се научи да кара,после няма да можете да го догонвате Grinning
Момичета,аз лично не смятам,че възрастта има особено голямо значение,стига да сте над 18 г.,защото иначе става малко ситуация-дете ще гледа дете....Има жени,които и на 40 г. да станат,няма да бъдат достатъчно отговорни и няма да се чувстват готови за бебе,докато има други,които са по на 20 г. и вече са готови за бебе,чувстват се сигурни и уверени за дете...Така че,аз лично не смятам,че възрастта е от значение,стига вие да се чувствате сигурни в това,че ще се справите!
Кости,успех на прегледа,стискам палчета да чуете сърчицето! Praynig HugИ после те чакаме тук само с хубави новини! Wink
Хайде,аз ще ви оставям!Лека вечер,момичета!

# 64
  • Мнения: 285
Alex6,много ти благодаря за линка !  bouquet

# 65
  • Мнения: 442
Kosty, пиши как е минал прегледа  Peace  Моят е в края на седмицата и макар досега да бях спокойна, вече лека-полека започвам да се панирам  Praynig ooooh!

# 66
  • Мнения: 285
Привет!
Хвърлих ви един бърз поглед, ама много сте изписали, та утре ще чета по-подробно. Сега съм тръгнала за преглед. Пожелайте ми успех, всичко да е наред и дано чуя сърчице Praynig

Радвам се, че имаме нови попълнения. Добре дошли! Надявам се да се чувствате уютно при нас Hug Hug Hug

Ще ви допълня в списъка по-късно.
Успех на прегледа , дано всичко е наред  Praynig
Задължително после да пишеш  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 496
Добре дошли на новите момичета и от мен!   bouquet Стискам им палци всичко да е наред.

Кости, успех! Да пишеш после!

Екатеринке, и на мен днес ми е много замотано. Тичах по много задачи през деня и май се поуморих. Най-странното е, че днес не ми се гади сутринта, а вечерта...

Исках и друго да пиша, ама нещо съм неадекватна. А да, не обръщайте внимание на това "какво казват хората". Хората могат да си говорят каквото искат, но това е вашият живот, вашето семейство и вашето бъдеще. Никой не може да го изживее на ваше място, така че нека всеки гледа в собствената си паничка.  Wink

# 68
  • Мнения: 285
Да се включа и аз по темата за възрастта ...
Аз се омъжих на 21 , тогава все още не мислих за бебе. Започнах да го искам след около една година . И тогава започнахме опитите но , една година не се получаваше . Забременях на 23  и родих малко преди да стана на 24 . Сега съм на 26 , като на 23.6 ставам на 27 . Та аз подкрепям ранното раждане ,  но стига жената да се е почуствала готова и да има стабилен човек до себе си .

# 69
  • Мнения: 6
Здравейте мамчетаааа Simple Smile)
Как сте? Simple Smile)
Аз днес бях на преглед пак, моя доки като ме видя настръхна хаха Simple Smile) Вика ''аз на теб не ти ли казах 3 години бе жена, не 3 месеца!''  Laughing аз му казах, че съм объркала години месеци... каша  Laughing Laughing Simple Smile)
Видяхме си го пак-доки каза, че отлепването не е много и да не се притеснявам, цял грам тежи и е 2см Simple Smile)) отговаря на 8 г.с Simple Smile
Добре дошли на новите мами!  bouquet Лека и безпроблемна бременност!
mary6, ти преди не пишеше ли в мамаибебе? Simple Smile)))

# 70
  • Мнения: 2
Симптомите, които често се появяват в този период са спазми и болки в долната част на корема. Най-вероятната причина за това неразположение е нарастването на матката. Не се притеснявайте, ако такава болка не се появява при Вас. Усещането за болка се различава по сила и се възприема индивидуално от всяка жена. Бъдете внимателни обаче, защото ако болките и спазмите са силни и/или са придружени с кървене, то трябва незабавно да потърсите лекарска помощ.

Момичета това е за периода в който сме ние.Знам,че много от вас се притесняват затова го прочетете.

# 71
  • Мнения: 6
Здравейте момичета! Да се включа и аз в новата тема:) Мен още ми се гади, лошо ми е цял ден, само ми се спи, надявам се скоро да мине... Иначе на преглед съм чак на 4.06. Тогава надявам се да ми каже лекарката какви изследвания и кога ми предстоят. Вие ако имате информация споделяйте,то може би още е рано, но събирам информация. А за мамите от Варна, къде сте се ориентирали на ЖК, аз мисля с някой който работи по здравна каса, но ще видя все пак какво се плаща допълнително!
Хубава вечер на всички!

# 72
  • Мнения: 21
Сега пък имам болки, локализирани в областта на десния ми яйчник. Много силни спазми. Но пък за кратко - продължават около 15 мин - веднъж дневно. Извънматочна? Някой да е преживявал такова чудо?

# 73
  • Мнения: 46
gerincetooo90 ,да писах,когато бях бременна с Деси(към декемврийските мами),браво ,много си наблюдателна.  Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 118
Прегледът мина много добре,в 7 г.с. съм и чухме сърчице Heart Eyes ,малкото човече е  7мм и всичко се развива нормално,даже май се видя и едната ръчичка,на моя му трепереха ръцете преди да влезнем и като си видя творението Mr. Green изпадна в умиление. Praynig Дай боже и занапред всичко да е ок и при мен ,и при вас!
Мерси на всички за подкрепата за моите притеснения,ето има в темата 2 или 3 бъдещи мами по-малки от мен,а и още няколко са родили за пръв път колкото мен,че и по-млади.Иначе майката си е майка,независимо възрастта,майка не е тази,която само даде живот,а тази,която се грижи за детето си с любов. newsm64

Общи условия

Активация на акаунт