Истанбул 11

  • 51 118
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Аз си заплюх тая фирма по препоръка на съфорумка - харесва ми цената и разписанието е супер  Peace

http://www.matpu.com/page.php?n=116851&SiteID=793

# 31
  • Мнения: 6 031
jullianna Честит Рожден Ден!

# 32
  • Мнения: 4 572
Аз си заплюх тая фирма по препоръка на съфорумка - харесва ми цената и разписанието е супер  Peace

http://www.matpu.com/page.php?n=116851&SiteID=793
а можеш ли да я сложиш тази фирма в първия пост, като превозвачи например, или ще се приеме за реклама? Иначе това е най-яката цена засега.
Не знам дали ви направи впечатление, на тези които сте ми разгледали снимките, но от терасата на Чамлъджа, махам на камерата на вас!   bouquet Laughing

# 33
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Aз много ти се зарадвах на снимката! и на чантата Embarassed

# 34
  • Мнения: 1
Шебек, благодаря за отговора! И аз бях прочела тема 3 и се заблудих! Добре е, че ви има, защото при предишното ни ходене се бяхме позагубили и когато питах за Синята джамия на английски,  всички вдигаха неразбиращо глава! А те просто си я знаели като Султан Ахмет!

# 35
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Хелънче, не съм ти гледала снимките  Shocked Я да видя назад  Embarassed Embarassed Embarassed

Ще ми се да ги добавя, обаче вече не мога да редактирам първия пост  Tired Ще трябва на следващата тема да го пусна, като най-евтин транспорт от София  Peace

v.lengerdjieva, добре си дошла по всяко време и всякакви въпроси~

# 36
  • Мнения: 6 031
...
Ще ми се да ги добавя, обаче вече не мога да редактирам първия пост  Tired Ще трябва на следващата тема да го пусна, като най-евтин транспорт от София  Peace

...

Шебек, можеш да включиш в другата тема и другите превозвачи - Метро и ХАС ТУРИЗЪМ(само от София) http://www.hasturizmbg.com/Bg/index.html

# 37
  • София
  • Мнения: 388
Благодаря за информацията за автобусите до Истанбул. При всички случаи варианта със собствен транспорт излиза най-изгодно. За двама, трима. Обаче ми е интересно Каръджъ колко ще искат за нощувките Thinking

# 38
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
jullianna честит рожден ден!!! newsm51

# 39
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 459
 Hug Heart Eyes Hug Heart EyesЗдравейте милички! И аз пристигам прекрасната ни нова тема! Шебечеджим-благодаря! newsm51 newsm51  love001  love001 newsm51

Хелънче-утре почивам и ще чета разказа ти,ще гледам снимки и поздрави на камерата! Crazy Grinning Hug

Днес за годишнината щяло да има фойерверки,на камерите гледахте ли?

Джулсче-Честито! Здраве,любов и пътешествия до любими близки и далечни местенца! Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Пине Hug Heart Eyes Heart Eyes

Да почерпя и аз-днес е Св.Емилия-

# 40
  • Мнения: 42
Здравейте, бихте ли препоръчали сносен хотел в района на площад Таксим? Благодаря предварително   bouquet!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 169
Моля компетентните по въпроса да помагат.Днес изкарахме пълномощно на сина ми ,за да пътува до Турция само с мен.Понеже не му е готов международния паспорт, в пълномощното са въведени само личната му карта  и егн,имена,адрес.Заверено е при нотариус,но познати ме притесниха ,че може да не успея да мина границата.

# 42
  • Мнения: 4 572
Redemi,  Hug  bouquet, честит празник на теб   bouquet. Да си жива и здрава, много хубаво име имаш.
То моя разказ не е кой знае какво, снимките ми и те са до болка познати на аудиторията, но нейсе! 

# 43
  • Мнения: 366
Моля компетентните по въпроса да помагат.Днес изкарахме пълномощно на сина ми ,за да пътува до Турция само с мен.Понеже не му е готов международния паспорт, в пълномощното са въведени само личната му карта  и егн,имена,адрес.Заверено е при нотариус,но познати ме притесниха ,че може да не успея да мина границата.
Според мене това е доста сериозен въпрос. Едва ли отговорите тук ще ти послужат. На границата се подхожда индивидуално понякога. Имала съм подобен проблем преди години и знам какъв ад е. Лично мой съвет е да звъннеш до Турското посолство или до Гранична полиция.

# 44
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Здравейте, бихте ли препоръчали сносен хотел в района на площад Таксим? Благодаря предварително   bouquet!
Какъв ти е бюджета?
Използвали сме Хотел Ламартин Lamartine Hotel  и Feronya Hotel. Бизнес клас хотели, добро разположение, страхотен изглед.
Всички тези в линкаса в района на Таксим с нормални цени и добри рейтинги.

Общи условия

Активация на акаунт