Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 13

  • 45 477
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 864
Тайна, свърши тази седмица. 16-ти е последния епизод.


Шоши, права си за контрите. Особено оня, дето й предлагаше да отиде в конкурентната компания. В началото се мазнеше, но когато тя го отряза, постъпи като истински п**ьо. От жена бих очаквала такова държание, но мъж да злобее като махленска клюкарка  doh.

Мацката, която играеше "вицето" , въпреки мръсния номер с мострата, не ме дразнеше чак толкова. Имаше в нея достатъчно кураж и достойнство, открито да заяви неприязънта си към ГГ и да й каже някои истини в очите. Не виждах злоба, а по скоро опит да се докаже. И да спомена, че много я харесвах в New Tales of the Gisaeng, за който съм писала в някоя от предишните теми.


Bridal mask днес няма да излъчи епизод.

Последна редакция: чт, 26 юли 2012, 21:28 от 2в1

# 706
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 586
freedoms, за японските сериали няма да има прекъсване. Те и без това са по една серия на седмица. Национaлната телевизия в Япония е NHK, а тя не излъчва сериалите, които вървят в момента. Предполагам, защото не съм обърнала внимание на програмата им, че именно националната ще излъчва Олимпиадата. Телевизиите, по които се излъчват сериалите са Fuji TV, NTV, TBS, ТV Asahi и TV Tokyo.

Шоши-сан, поясних ти в предния си пост за животните. Дано си го прочела.

И да ви покажа Чебурашка в Япония. Японците също я тачат. Русия все пак е много близо.

# 707
  • MJF
  • Мнения: 8 640
2в1 ,  Hug
Скрит текст:
Тоз даже го бях забравила. Голяма словесна помия изля, мда. Да ми падне такъв, голям словесен шамар ще получи, но и героинята горе долу добре се представи, запази самообладание.
rossonera , прочетох и се   Joy. Хипото най-близо до човека се оказа, готово за целувка и без атрактант  Mr. Green. Земноводното всички приемаме че е била Жабка  и точка  Laughing Hug
Те японците и матрьошките тачат, даже някъде четох че те са купили бранда/патента, нещо такова.
Фантом 18 напомни , че заглавието е на финалната права-още 2 епизода, повече музика, повече спомени. Последните минути/действия на наш Хадес ме  Thinking. Да му мисли сценариста  newsm66 как ще си завърши писанието, че доверие малко  Thinking. .
Скрит текст:
Гледам го с  Simple Smile и не се замислям за логиката, такава няма  Mr. Green. Полицейска пародия. Хм, странно къде затриха  неприятната журналистка. Освен пак нещо подмолно да скрои към "малката журналистка"
Crossing Arms След Big не ща да гледам толкоз скоро още един опропастен край.

# 708
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 586
Целувал се е с жабоци и жирафи. Може да готви отлично и при това ястия само с лук и от лук. Може да лови риба в ледено студени води и не се отказва от нито едно предизвикателство. Както и сам се изрази: "Дошъл съм, за да спечеля, иначе не виждам смисъл да участвам." Това е Юта Тамамори.



Стигат ви толкова японци от мен. Днес се изписах се за няколко дни напред. До скоро!

# 709
  • Мнения: 9 245
дането, мерси  Hug Тайничко се надявах да покажеш Топ-чо. Grinning

2в1 е виновна  Twisted Evil
Скрит текст:











ДУ  Coffee

# 710
  • София
  • Мнения: 562
Къде сте, мили дами? Навярно се подготвяте за Олимпиадата jump football bg

Приключих с Fashion king, хареса ми, но
Скрит текст:
края  не го одобрявам.Убиха момчето, което цял живот се е борило да просъществува и да се докаже в живота.Но то и в живота е така - богатите печелят, защото парите са на власт. А това момиченце И Га Йонг  докара до лудост с неуравновесеното си държание двамата мъже, влюбени в нея.

И малко снимки на красиви мъже!

 
Скрит текст:




# 711
  • Мнения: 6 864
Аууууу, какво затишие тук. А аз си мислех, че ще трябва да се пуска нова тема  Thinking. Уж е петък....... това-онова newsm03..... пък то.... smile3506. Явно се отдавате на Олимпийски страсти Simple Smile.


Част от симпатягите, които ще се борят за вниманието ви от м.Август

Скрит текст:
Kim Kang Woo


Ju Jihun


Ji Chang Wook


Lee Min Ho


Lee Jun Ki


Lee Dong Hae


Choi Jin Hyuk


Плюс една тумба подопечни на SM Entertainment.

снимки: soompi

И накрая един слух, който от никъде не е потвърден, но пък, току-виж излязъл истина Mr. Green.
Won Bin може би ще се завърне на малкия екран след повече от 12 години.

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 20:49 от 2в1

# 712
  • MJF
  • Мнения: 8 640
Моята загряваща тренировка свърши, готова съм за медали  Mr. Green и спасяване в басейна

Taiyo no Kisetsu
Не лошо заглавие за таргета си. Доста поучително. И за зрели хора става.Аз  yes Главните актьори не са ми познати. Takizawa Hideaki симпатяга, показа тяло. Силата е текста и правилно са написали, че е и human drama. Препоръчвам го. Повече хвалби като се върна на моя компютър  Simple Smile

На друг комп съм и аз ли само не виждам преведен Фантом 18  Thinking
2в1, виждам Chaser 2 преведен
 Wink ще изляза права с теорията за непреведените.

# 713
  • Мнения: 6 864
Фантом 18 вече е преведен. Щом го има като за мен, значи трябва да го има и онлайн.

The Chaser напредва и с 3 еп.


I Do I Do изгледан. Нареждам го до тези, които са "става за едно гледане". Едно от предимствата му бяха Сун А и Джанг У, другото е, че липсваше "корейската лигла". Остана си ми и подозрението, че тенденциозно бяха показали точно такъв случай. А, да... и докторчето беше симпатяга Wink Mr. Green.

Ще подхващам BIG. Да видим Gong Yoo и Lee Min Jung каква я вършат.

# 714
  • София
  • Мнения: 15 486
Time Slip Dr. Jin все в миналото ли се развива?Ще се върне ли някога в сегашно време,че историческите нещо не са ми по вкуса?И извънбрачния син не ми е по вкуса, и мацката доктор ,сестра на оперирания и тя също.

  Лелее, досега ми бяха смешни шапките от мрежа за тонколонки, сега гледам по времето на Чосон и кисен абажури за шапки носят.

Последна редакция: сб, 28 юли 2012, 00:40 от Тайна

# 715
  • Мнения: 9 245
   newsm18

Огромно благодаря за всеки спойлер свързан с   Scatter Помагат,доста помагат. Направо се загубих в тези имена.

Смятам да се прекръстя на Персефона Mr. Green

# 716
  • MJF
  • Мнения: 8 640
 Mr. Green Laughing Joy Тайна и Tuon  Hug

Вярно на  мрежа за тонколонки прилича  Laughing.
Имената и до 18-и епизод на Фантом ме морят. Току се сетят и споменат някое име от началните жертви и аз се  newsm78 "тоз пък кой беше". От кога мърморя да им сложат прякори на героите, като Хадес, лудата крава и прочие.

Парада на модата го изгледах снощи. Прилични бяха от далечна Азия тоалетите. Tuon, плувеца Park почна с дисквалификация нещо  Thinking. Даже не разбрах защо по-точно.

2в1, докторчето от I do, I do e от моите симпатяги. Той е от артистите , които нямат много жива мимика на лицето но погледа им компенсира. В това отношение ми прилича на Lee Sang Woo  Радва ме че , тази година снима  2 поредни заглавия за тв и то в централни роли.

Последна редакция: сб, 28 юли 2012, 15:08 от 6o6ul4o

# 717
  • Мнения: 9 245
 Confused Фал-старт на 400м кроул. Cry
Но там китайчето Сун ще вземе златото,така, че при изтока ще е  Mr. Green

"Лудата крава" ме дразни.Само се пречка.

# 718
  • Мнения: 6 864
Докторчето съм го гледала във всичките му драми, без Синдром. Ще му дойде реда и на него някой ден. Помня, че ти остана с що-годе добри впечатления от сериала като цяло.

А Lee Sang Woo ще участва в многосерийната драма Horse Doctor, която ще последва след Golden Time някъде през Септември. Това май, ще е първата му историческа роля, а и чета доста въодушевлени коментари и заради останалата част от каста. Само че, тези 60 епизода Thinking ще видим как ще ги влачим Crazy.


На "лудата крава" проблемът му е, че действа преди да мисли и е "дървена глава". За него всичко е или само черно или само бяло, много му е трудно да преодолее предразсъдъците си и да види нюансите. А в неговата професия това е важно.


Днес щяло да има "Джентълмените", а последната серия не се знае кога ще се излъчи." Д-р Джин" продължавал по график. Това е информацията за сега, ама каквото се сменя на всеки час не се знае последна ли е ooooh!.


Петък мина, ама... няма нищо smile3503.

# 719
  • Мнения: 9 245
Аз да попитам   Flutter
Шеф,нали няма да раздаваш  newsm66 red banned ако лекинко успамим олимпийско новата тема.

"Лудата крава" ( Animal Cow) определено действа първосигнално и се пречка на "Оппа" да си свърши работата. И друго не ми стана ясно Blush В началото беше просто полицай и изведнъж шеф на кибер отдела newsm78 Голямо повишение.

Общи условия

Активация на акаунт