Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 13

  • 45 444
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • MJF
  • Мнения: 8 613
Синдром, даже не що-годе добро а много добро заглавие. Аз го броя към 2011 и за това не го споменавам за 2012.  Thinking. Тайна, ти изгледа ли го? Не бях се сещала , но понеже сега споменахме за липсващи корейски клишета , та в Синдром също липсваха доста от тях.
Tuon , ясно. Фал старт може да се случи на всеки и по всяко време  Confused. Помним и друг път такива драми.
Ще изгледам Фантом 18 и Beloved 10
Довечера  Naughty морална виртуална подкрепа за Йордан Йовчев.  bg
 Crazy ама и емотикон крава сме имали а аз се моря да пиша  Crossing Arms

Последна редакция: сб, 28 юли 2012, 16:31 от 6o6ul4o

# 721
  • Мнения: 6 816
..................
И друго не ми стана ясно Blush В началото беше просто полицай и изведнъж шеф на кибер отдела newsm78 Голямо повишение.

И на мен това ми направи впечатление, даже май го коментирах някъде напред. Той хал хабер си нямаше от тези неща, пък го назначиха баш за шеф.


Пишете си спокойно, тя темата така или иначе е на привършване. А пък и сега всичко е олимпиада, няма как да не я споменаваме  Simple Smile.

# 722
  • София
  • Мнения: 15 478
  Шошулчо, каня му се на Синдром, сега изчаквам последните серии, на тези,които съм загледала.Започнах и за доктора, пътуващ във времето,само заради моя любимец, но към 8-ма серия нещо взе да ми писва.То излезе,че корейците са открили пеницилина, както всичко е македонско, та и те така.От Ten/10,4 серии изгледах, но ми дойде в повече кръвта.

# 723
  • София
  • Мнения: 562
Тайна, и аз, въпреки хубавото Хони, не можах да догледам Dr Jin Sad.

2в1, много ми се гледаше Lee Sang Woo , но дали някой ще се наеме да превежда 60 серии на руски? То на английски със сигурност ще го превеждат.

Радвам се и за втория сезон на   Vampire prosecutor, големи са ми сладури и четиримата разследващи Grinning.

Скрит текст:

И един изключително красив мъж, скоро няма ли да го гледаме в някоя драма?! Embarassed

                                 

# 724
  • Мнения: 9 220
Шеф  Grinning Hug

Kim Soo Hyun от вчера е в Лондон, за да подкрепи приятелчето си Park Tae Hwan

Скрит текст:
Пристигането

Шоши, драма няма,все пак е корейско чедо и е свикнал на по-лоши неща. Може да се подготвя за нещо след плув кариерата си. Няма вечно да се цамбурка  и има какво да покаже  newsm78 в някое сериалче за плуване, гмуркане,ветроходство...



2в1, съвсем в началото когато разследваха 1-то убийство имаше паралел как "Лудата крава" използва старите изпитани методи ала Хорейшио Кейн и как го правят кибер отдела с помоща на най-новата техника.Та си казах,колко готино, но после се видя, че  Animal Cow (Шош,има и на прасенце) таи неприазъм към So Ji Sob 1 и точно това му пречи и вероятно ще прави грешки и ще се пречка където не трябва.  Crossing Arms

freedoms,сори,ама ще почакаш. Hug
Lee Joon Ki,кога излезна,кога снима и кога ще го гледам,а???? Crossing Arms

# 725
  • Мнения: 6 816
freedoms, ще го гледаме този "изключително красив мъж", ама кога точно не знам. През август трябва да започнат снимките на новата му драма Night King, но кога ще се излъчва не е обявено още. Говори се за есента.


Tuon, той "лудата крава" не само на Джи Соп 1 има зъб, и на Хадес също. Добре, че в последствие все пак малко се промени и загърби неприязънта си, та дори и да е временно.

Голямо слънчице е Kim Soo Hyun Grinning.

Новата тема

Последна редакция: сб, 28 юли 2012, 18:53 от 2в1

Общи условия

Активация на акаунт