Пушите ли?

  • 13 981
  • 231
  •   1
Отговори
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
В един друг подфорум стана на въпрос колко са пушачите и колко непушачите. Стана ми интересно какво е съотношението. Нека видим какво ще излезе.  Simple Smile

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Не и никога не съм пушила-на 45 год. съм!!

# 2
  • Мнения: 89
Вече не

# 3
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Слава Богу, вече не. Като минаха 5 години откакто се отървах, спрях да броя времето, забравила съм вече колко е.

# 4
# 5
  • Мнения: 86
Не! Спрях ги през 2009 и това е едно от най-готините неща, които съм направила за себе си.  Peace

# 6
  • Мнения: 581
Не. Спрях ги преди повече от 10 години.

# 7
  • Мнения: 361
не, спрях преди около 10г.

# 8
  • Мнения: 4 569
Да, що питаш?

# 9
  • Мнения: 170
По форумите е пълно с непушачи, същите твърдят, че пълнят заведенията и сега им е приятно, защото забраната за пушене влезе в сила. Реалността обаче сочи друго - кафенетата, които предлагаха кафенце или биричка към цигарата вече издъхват, защото са напълно и изцяло празни.
Взимат се под наем или се купуват открити площи, за да може масите да бъдат изнесени навън, за да може кафенето да просъществува и да не затвори кепенци. Такива ми ти работи.

ПП За протокола - пушач съм. Вреден навик, може би ще ги спра, когато реша, т.е. на собствена воля, а не заради забраната за пушене.

# 10
  • Мнения: 102
Да, пуша. Не е нещо с което се гордея, но го правя.

# 11
  • Мнения: 6 992
Не. Никога не съм пробвала дори.

# 12
  • София
  • Мнения: 673
пуша:)

# 13
  • Мнения: 8 231
Да пуша и ми харесва да го правя:))

# 14
  • София
  • Мнения: 15 457
  Бях ги спряла, но пак пропуших, с което хич не се гордея, даже ми е много съвестно пред паметта на съпруга ми, Бог да го прости!Той толкова се радваше,че не пуша вече. Cry

Общи условия

Активация на акаунт