My Toys - В света на играчките - 46!

  • 54 567
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 476
И аз тук, мерси за темичката Мини  Hug
Може ли само малко корекции в 1 пост да нанесеш:
Вече идват само с куриер нещата, вече не е на късмет за щастие Simple Smile
Този код също вече го няма и не е и нужен: UPU Code / Matchcode CL*********DE, направо махни това инфо от там.
Сигурно има и други неща, но не се загледах подробно, ако някой забележи пишете, докато може да се поправи.

# 16
  • Мнения: 288
... ако някой знае сантиметрите на № 22/23 ...
Като таен агент си го написала  Laughing  водни обувки ли ще пазаруваш? ... стелките/см са различни от марка до марка ... но ако поръчваш същата марка и модел ... може би следващия след 13 см ще е 14 см  Sunglasses  Ако са кроксчета ... игнорирай ме ... определено не ме спечелиха толкова години ... купуват се големи, носят се умаляващи ... момента, в който са точен размер ми се стори един миг  Crazy

Като казах водни обувки.. и аз с молба  Joy  поредната за последните 24 ч  Blush  сигурно ми се е изпарил мозъка от толкова слънчеви дни  Laughing  пускате ли децата да плуват ... не да играят до глезен в басейн/море ... с плейшуз обувките? Струва ми се, че задържат вода ... въпреки, че уж я пропускат ... явно бавничко  Sunglasses

Жасмин   bouquet  към скуоп-играта прибавих това: http://www.mytoys.de/Simba-3-Spezialb%C3%A4llen-f%C3%BCr-Squap/O … .07.07.04/2178061 но ще "обмисля"  Laughing и вашите любими ... имам 1-2 дни преди да пусна поръчката  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 88
пускате ли децата да плуват ... не да играят до глезен в басейн/море ... с плейшуз обувките? Струва ми се, че задържат вода ... въпреки, че уж я пропускат ... явно бавничко  Sunglasses
Не само, че я пускам, ами без "джапкащи" обувки е ЗАБРАНЕНО  #Cussing out- 1. Около басейна е хлъзгаво и .... (не ми се мисли). 2. В гръцкоти и турското море (където ми се "налага" да пребивавам) е пълно с морски таралежи. И то не само във водата, ами и мъртъвци по пясъка. А не питай как боли срещата с тези индивиди. 3. Това е спасението от парещ пясък. Извод: не само на малчо, ами и на себе си поръчвам.
Нищо не задържат. Те са от мрежичка и неопрен. Пък и лято е  Laughing Освен това - аз още не съм намерила формулата "Как да си заковем детето на едно място на плажа" Joy. Ако сега джапа, след секунди се затрупва с пясък, или е измислила нещо друго... hahaha
Е, малко се опича като "на потник", ама го преживявам Mr. Green
А точно тези на  PLAYSHOES излязоха железни като качество. След пълноценната им употреба миналото лято - не са мръднали, но пък ни омаляха. За това лято купих 2 чифта - едните от Дайхман, другите не помня какви, ама и двата чифта са вече пътници...., а е едва началото на лятото.

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 15:44 от J.R,

# 18
  • Мнения: X
Жасмин   bouquet  към скуоп-играта прибавих това: http://www.mytoys.de/Simba-3-Spezialb%C3%A4llen-f%C3%BCr-Squap/O … .07.07.04/2178061 но ще "обмисля"  Laughing и вашите любими ... имам 1-2 дни преди да пусна поръчката  Grinning

Тези нашите сега са бая скъпички, аз ги поръчвах на намаление 50%. А може да ги има и в Бг, ето намерих някакво видео, така изглеждат през нощта: http://www.vbox7.com/play:1baff603
Само че тези от майтойс са с променливи светлини - стават зелени, червени, жълти, сини...
http://www.glowpoi.com/glopoi.php



Макар че сега гледам по амазоните, там са още по-скъпи.

http://www.amazon.co.uk/Flames-Games-LED-Glow-Poi/dp/B0042W7JTC/ … 851053&sr=1-1

http://www.amazon.de/Speevers-Stardass-Leuchtpoi-Poi/dp/B001ANE2 … 851095&sr=8-2

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 16:00 от Анонимен

# 19
  • Мнения: 288
... А точно тези на  PLAYSHOES излязоха железни като качество. След пълноценната им употреба миналото лято - не са мръднали, но пък ни омаляха ...
и ние на Плейшуз го караме вече трето лято ... за басейн и море съм 1000% убедена, даже за басейна на терасата са с тях. Не зная как е усещането при плуване, да не е като "циментиране" ... ще "изследвам" от близо въпроса, още следващите почивни дни ... И дума не става за без водни обувки ... единствено се чудя ... дали да се свалят за плуване на дълбоко ... ама че съм новобранец и аз  Mr. Green  но ако има някой който събува водните обувки при плуване ... нека даде знак ... може и на лс, че да не досаждам повече по темата  Mr. Green
Защо са ти два чифта ... освен за да подхожда на банските ... друго обяснение? Нашите са толкова здрави, че ако не поизбледняваха цветовете от слънцето ... все едно не са обувани ... Някой има ли оплакване от Плейшуз ... да говори сега или да замълчи завинаги и да не ми се подиграва след време  Joy като се хакна, че цената им е двойна  Laughing  но пък новите десени много ми допадат  Grinning
Жасмин   bouquet  ще се дебне за добри цени  Peace Скуоп-играта и допълнителния комплект в мом са добре намалени ... тях със сигурност ще поръчам ... и продължавам да ви чета с удоволствие  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 88
Защо са ти два чифта ...
Embarassed Embarassed Embarassed и към трети стремглаво вървя .... и все розови ....  Embarassed

# 21
# 22
  • Мнения: 2 880
да не ви изпусна ей  Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Стана ми интересно за PLAYSHOES - децата не чувстват ли крачетата си като в менгеме с тях? Като беше на около 2-3 години, Симона получи едни такива за подарък - изобщо не поиска да ги носи, неудобни били, убивали й и т. н. Така и не купих повече, а много ми харесват на външен вид. Crazy

# 24
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз с удоволствие в новата тема.

И аз за обувките, на малките не съм купувала, но мъжа ми има. Удобни са му, но много спарват, като се напълнят с пясък, трудно се изчистват от него. Не знам ако взема на децата, само ще трябва да събувам/обувам постоянно. Не мисля, че ще имам нерви и за това  Wink. Търся и аз вариант за джапанки или нещо подобно сега за двора и около басейна и после за море/балкан.

Иве, скуап-а е готин, цената му е супер, смело поръчвай.

# 25
  • Мнения: 359
Някой има ли оплакване от Плейшуз ... да говори сега или да замълчи завинаги
Ние имаме тези, не съм очарована. Въобще не ми изглеждаха подходящи за ходене около басейна, стори ми се по-безопасно бос да ходи сина ми.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 006
    Hug и аз при вас да следя

# 27
  • Мнения: 832
Тъкмо се навих за тези водни обувки и аз, а сега взех да се чудя като казвате, че не били много удобни  Thinking    Исках и за вкъщи да ги ползва малкия като се къпем в банята, че иначе се хлъзга много или пък в коридора, ако е малко мокро, пак така. Но ако спарват, ще е много гадно за детето...

# 28
  • Мнения: 17
Аз да се вмъкна м/у темата за водните обувки Simple Smile
Тази къща по-намалена виждали ли сте я  http://www.mytoys.de/LEGO-DUPLO-LEGO-5639-DUPLO-Ville-Familienha … r01.21.25/1852662 ? Не си спомням по коледа колко беше, някой си беше поръчвал май...

# 29
  • София
  • Мнения: 88
Аз не искам да ви "навивам", ама морски таралеж срещали ли сте. Или счупени стъкла на плажа да сте виждали. Та дори и счупени миди - дал господ.
Не мисля че е неудобно, тъй като стоят като изляти по крачето. А причината да влиза пясък може би е не точен размер или не е пристегнато отзад въженцето. Да не оставяме на последно място и "емблемата". Взимах едни на племенницата ми от Джъмбо - видимо приличащи на Плейшус. Ама бяха доооооста далечен техен братовчед. Та дори и тежки бяха. Да не говорим колко МИНУТИ живяха  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт