Отговори
# 720
  • Мнения: 835
Монси много се радвам че всичко си и е на ред на бебка,дано сме така до финала.Аера обади се на док и тои ще ти каже как да процедираш.Шушулче и аз искренно ти завиждам за фона на снимките,а и ти си изглеждаш супер на тях...във всяка седмица до сега!Да се похваля че днес докато се изкашлях бебо така се размърда че имах чувство че ток ми мина в корема.Това беше първия път в който съм убедена че движението в корема ми се дължи на него,направо подскочих:)

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен Laughing
И аз минах ФМ при доц.Томова. Доволна съм. Много време отдели и на сърцето, така че все едно съм си правила и ФЕ.(надявам се Praynig). Каза, че сме добре само дето сме малко по-малки. Но и аз аз съм с по-дълъг цикъл, поради поликистоза, така че си го очаквах като нормално нещо. Трябва да се следи на расте бебчо равномерно и това е. Иначе, че изостава с няколко дни при плавно нарастване не било фатално  Praynig
mecani Ще те помоля да ми сложиш синьо стъркелче  Grinning Нашият татко е толкова щастлив  Laughing Ще си имаме малък мъж живот и здраве  Heart Eyes
За комарите - аз мисля да си взема от онези гривни. Миналата година имах такава и действаше. Сега не са ме нахапали още, но ще се сдобия в най-скоро време. Не знам нейните съставки могат ли да навредят по някакъв начин? Все пак няма да си ги втривам в кожата, както е с мазилата и спрейовете.
Имам и едно въпросче. От няколко дни забелязвам странна болка. Сякаш вътре в самото влагалище. Идва отвътре навън, за секунди като на вълни, като някакъв бодеж едно такова  Laughing(трудно е да обясня). Даже на няколко пъти ми изтръпна и крака надолу за секунди  Rolling Eyes На някой случвало ли му се е подобна болежка?  newsm78
Хубав ден от мен, а аз се залавям за работа, въпреки, че нещо много ми се спи и ми пада главата Laughing

# 722
  • Мнения: 280
Добро утро,

Iiv добр дошла сред нас   bouquet

Шушулче страхотна снимка, незнам но която и количка да избереш ще си заслужава. Как искам и аз като вас да избирам количка, ама няма смисъл, само заради красотата да харча пари.

Aera как си мила? Добре ли се чувствай. И внимавай вече с разходките, май много бързо се преуморяваме.

VAL, Monsy, Ira_bebeto браво за хубави новини от прегледа.

Nedabi не се отчайвай за ремонта, като не го мислиш толкова ще стане по бързо. И да не посрещнете бебо в нова стая, не мисля че е  проблем.

Да си кажа и аз, че вчера минах през женската консултация. Гледаме на ехограф без да си плащам. Бебо си е добре. Като и споменах че отвреме на време ми се втърдява корема, ми предписа някакво лекарство с магнезий. Пак ми пусна изследване кръв и урина, заради хемоглобина, но защо и урина, като предните изследвания са ми от преди месец. Та това е от мен.
Да се захващам да поработя малко.
А на всички, който са си вкъщи им завиждам Simple Smile. Лек ден момичета и да я даваме по лекичката.

# 723
  • Мнения: 1
Добро утро мамчетаааа!!!
Пиша ви набързо от телефона да ви питам има ли желаещи да дойдат с мен на едно представяне на книга, свързана с общуването между родители и деца...довечера е от 19:00 детската библиотека на славейков...ето повече инфо: http://www.facebook.com/events/432507963448878/
Който иска да каже и ще измислим среща....по-късно пак ще пиша...прегръщам виии Hug

# 724
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте дами! изчетох над 10 страници на екс и със сигурност ако де опитам да отделя индивидуално внимание на всеки, няма да ми стигне денят.

За киселините на мен лекарят ми предписа Биоанацид http://www.marvi.bg/bioanacid-pri-kiselini-24-tabl-714.html Изцяло билкови са хапчетата, не пише нищо като противопоказания.

За Варненската среща, съм на 70% ЗА. Но ще се разберем така, имам номера на Тиливанили. Ако нещо се обърка, ще звъня на нея. Просто и ние в момента правим ремонт и в момента фаянсаджията лепи. Очаквам тези дни да поиска да оправи и плочките в банята, за което ще му трябва моето присъствие, за да му казвам как да бъдат подредени плочките. Рисувах, чертах, обяснявах, но тоя човек не можа да го възприеме. Та като дойде момента ще седя там като качествен контрол.  ooooh!

Добре дошли на новите кандидат-мами! Поздравления за положителните резултати от прегледи и изследвания на всички! Честитя и на патерици поводите на всички, на които не съм писала тази седмица.

Аз днес ще ходя да се разправям с халката на мъжа ми. Направо  #2gunfire Купихме си халките от може би най- големите златарски магазини във Варна. На 8-ми юни ги получихме, от 22-ри ги носим. На 4-тия ден по неговата халка се появи едно черно петно, все едно златното покритие се отлющва newsm78 Отидохме с гаранцията, взеха му халката и я оправиха за един ден. Вчера я взехме след ремонта. изглеждаше добре, само че от матова се оказа гланцирана. Това го преживяхме, но това, че надвечер няколко часа след като я сложи като нова се появи черното петно, не можахме да го преживеем. Купили сме ги уж за златни, а с тая неговата халка само проблеми. Днес ще ходя при доверен златар да я провери дали изобщо е златна. Ако се окаже тенекийка.... Ще им се стовари на тези в магазина хормоналният дисбаланс на една бременна жена.... и жалко, че вече няма Господари на ефира.
Някоя от вас налагало ли й се е да прави тест за злато. Разбрах, че става с някаква киселина, дали няма да с увреди златото по този начин?

# 725
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Пуфи проверихте ли халките с магнитче?! щото аз много се притеснявах точно от това да ни ги продадат за златни, пък да се окажат само позлатени и ако се беше оказало така щеше да се наложи да бия някого Twisted Evil

# 726
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Не не съм, какво трябва да се случи с магнита, ще ми разясниш ли?

# 727
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Пуфи благородните метали - злато, сребро, платина и т.н. - не се привличат от магнита .. ако халката е изработена изцяло от такъв метал няма да се залепи на магнитчето, ако обаче има някакви други метали по нея от неблагороден характер те ще реагират и ще се привлекат от магнита Peace

# 728
  • Мнения: 307
Днес бях на преглед.
Лилия ще е. Тъй, че който се занимава със страницата да ми сложи едно розово щъркелче

Оказах се отслабнала с 2 кг от предната консултация бях 84 сега съм 82. Така, че от началото на бременноста сега съм +2 кг, което си е добре. Докторката се притесни, но аз се чувствам добре. Правя си всяка сутрин упражненията и наблягам повечко на сурови плодове и зеленчуци. Напоследък като помириша месо ми се повръща, но не съм повръщала. Откакто наблягам на плодовете и зеленчуците нямам кислини, също и не вечерям по-късно от 19 часа.

Сега като е момиче като дойде време за купуване ще си взема количка в най лигаво лилавия цвят и кошара също Simple Smile

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 231
За ноктите - аз съм с гел от 2 години и си го поддържам още, свалянето му ще е голяма трагедия за мен, обожавам си дългите нокти и винаги си ги нося с червен лак, с гела са винаги идеални.
За халките, силно съм на мнение, че има проблем, моята халка не съм я сваляла от 8 години и мъжа ми също и няма грам потъмняване. По принцип имам и нося много злато, досега нямам някое да е потъмняло, малко се замърсяват и след измиване със вода и сапун, светят като нови.

Аз искам пак да питам за количката за бебо. Някой поръчвал ли е от италиански сайт. http://www.bimbiok.it/dettaglio_prodotto.aspx?p=2&c=2

# 730
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Синапова мойта кума също е луда фенка на този цвят и почти всичко купува в него .. даже сега за рождения ден на тяхното детенце съм й обещала да й купя лилава тротинетка Mr. Green
Яна ако златото е истинско си 100% права, ама има ужасно много некоректни търговци за жалост Crossing Arms

# 731
  • Мнения: 113
sinapovaaya Първо да те поздравя за розовото щъркелче Simple Smile Относно килограмите не мисля ,че има какво да те тревожи защото независимо ти дали качваш или задържаш или сваляш 2-3кг. тя бебка си взема нужното. Щом тя расте и се развива нормално не е притеснително. Аз в началото толкова много повръщах, въобще трудно ядях каквото и да е и свалих 3-4кг. Ама бебо си расте и сега за 4 месеца съм качила само 2 даже това което свалих не съм наваксала, дори коремчето ми е много малко ама човечето си е добре. Важното е, че се чувстваш добре Wink И ти пожелавам и за напред да е така

# 732
  • Мнения: 835
Синапова и аз да те поздравя за девойката сега тук ,пък в събота ако дойдеш и на живо:)Плежър,хаиде вече да се връщаш че ни липсваш,и малко морска вода и за нас да донесеш че поне да го помиришем това море!

# 733
  • Варна
  • Мнения: 506
..забелязвам странна болка. Сякаш вътре в самото влагалище. Идва отвътре навън, за секунди като на вълни, като някакъв бодеж едно такова  Laughing(трудно е да обясня). Даже на няколко пъти ми изтръпна и крака надолу за секунди  Rolling Eyes На някой случвало ли му се е подобна болежка?  newsm78
На мен Sad От поне месец имам почти всеки ден силни бодежи в дясната срамна устна, ще речеш че е кожна болка, като парене, но видимо няма нищо. Тази и всякакви подобни болки и бодежи обикновено са заради притискане на нерв във връзка с нарастналата матка. Ако при теб определно отива към крака това може да е свързано с по-централно пристискане на нерва (дископатия), наблюдавай се. И повечко хоризонтална почивка Grinning



# 734
  • Мнения: 835
аз преди няколко дни имах странно "вибриране "в срамната кост(пубиса) и също реших че е от притискане на нерв и то откъм бебо защото с промяна на моята поза не се повлияваше ,а спираше и започваше когато само си решеше.Но към крака на долу може да е от притискане на гръбначен или седалищен нерв евентуално.

Общи условия

Активация на акаунт