Тренировки в домашни условия: Тема 22

  • 34 577
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Не съм писала отдавна, но нямам никакво време покрай тази ужасна работа.. Онзи ден тичах и направо се замаях накрая, но съм много доволна.
Днес ми беше много уморено и мързеливо, от както се прибрах от работа съм стояла само пред компютъра и си почивах. Дано да не е така цяло лято, но всичкото ми време и сили отива в работа, чак ми писна..  Thinking
Днес направих около 15 минути тренировка
https://www.mcssl.com/content/155119/Love_your_Legs.pdf
Като след всяко повторение на цялата тренировка допълвах с 30 коремни преси и 5 лицеви опори.

Сега преди лягане може да направя още нещо, но ще бъде лекичко, защото нямам грам сила да се потя и да скачам..

Най-много се ядосвам, че не се храня редовно и забелязвам малко отпусване на корема от нездравословни и мазни баници ooooh! Ама няма как, като няма друго ядеш, защото гладен не можеш да работиш  Grinning

Тези дни обещавам да се стегна и да си направя една хубава тренировка ..  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 167
Здравейте  Grinning

Идвам да се запиша с днешната 40 минутна тренировка на butt kra. За първи път правих йогата, която изобщо не е натоварваща.

Вчера си почивах, тъй като усещах болка в бедрения мускул(най-горе, където се свързва крака с таза). Усещам болката и днес, при някои движения.

# 62
  • Мнения: 5 405
Ехеее, колко сте се изписали пак  Laughing Аз днес го откарах на почивка, иначе вчера сутринта правих тихото кардио на Руми и днес имам мускулна треска на бедрата отзад и на дупето от нея Grinning
Вече съм на работа на морето и рядко ще влизам, но се ще се постарая поне всеки ден, ако не тренировка, то поне да поплувам малко   bouquet

# 63
  • 1st floor
  • Мнения: 9 137
Отчитам се с Проблемните зони!!! Добре ми дойдоха, утре мисля, че ще съм с мускулна треска, щото нещо занемарих напоследък силовите за сметка на кардиото!!! За първи път ги правя, не са задъхващи, но много пот се ля!!!  Wink Сега ми треперят ръчичките и едва пиша...  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 088
Днес доотчитам с добър крос в парка. Покатерих един доста стабилен баир  Mr. Green
Лошото е, че на тръгване пак ме заболя гадното коляно. Ще се мажа с нещо и ще почина два дни, но ще ви наглеждам и ще ви се радвам Hug
Я да се редактирам приветствайки новите девойки в темата  Wink fifilota84, Зелена фея добре сте ни дошли  Hug
fifilota84 ти си с някогашните ми килограми и имаме почти еднаква височина. Съмнявам се искренно да имаш много мазнини по себе си. Моят съвет е да поработиш повечко по корема т.е. прибави силови за корем и не вярвам да се затрудниш за оформиш мускула там. Погледни тук примерно http://www.fitnessblender.com/ и обърни внимание на степента на трудност на тренировките.

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 23:20 от bilyana333

# 65
  • Мнения: 1 088
Зелена фея, много се радвам на хора като теб! Няма да се даваш и съм сигурна че ще успееш да сбориш килата  Hug Миналата година (голямото отслабване след раждането) започнах да тренирам от 77-78 кила. Не съм правила силови и без да съм разбирач ти казвам, че на този етап не са ти нужни. Трябва ти гимнастика, леко кардио + хранителния режим. Голямото скачане го започвай мен  да питаш чак когато си около 70 кила. Хвърли едно око на Фитнес блендер и ти, а ако се сетя за нещо подходящо ще пиша  Peace
MeRiTo` спорна работа на морето и намирай време да разтоварваш  Hug

# 66
  • Мнения: 806
tqna , лек път и само хубави емоции у дома.

Раче, честит рожден ден и от мен(вече на патерица, но от сърце). Много здраве и късмет за теб и любимите ти хора.

Джия, може да си преразтегнала мускул или сухожилие, отпочини няколко дни и ако не мине отивай на лекар.

Днес само каланетика вечер. Тази жега ще ме умори, искам във Финландия или някъде там.

# 67
  • Мнения: 5 405
MeRiTo` спорна работа на морето и намирай време да разтоварваш  Hug
Hug Ако не намирам, няма да съм аз  Laughing Ето сега, преди работа хвърлих една горна част от минималистичната тренировка на Румяна. Даже мисля всеки ден да ги правя, а вечер вече ако имам сили, да мятам нещо по-натоварващо.  Grinning Поне на работа има движение  Peace

# 68
  • Мнения: 10
Раче, ЧРД на патерички от мен! Бъди здрава, щастлива, красива и обичана  Heart Eyes
Малвина, картинката с пицата определено ме развесели, хахаххаах  Joy
Виждам, че Руми набира скорост и се радвам, защото аз и симпатизирам  Grinning та като стана на въпрос - отчитам се с краткото "тихо" кардио на Руми за тази сутрин. По-късно ще се доотчета с още. Вчера ми беше нетренировъчен ден и бях до Интеграл. Най-сетне си избрах специалностите - Маркетинг и реклама; Връзки с обществеността; Човешки ресурси. За тези трите ще пускам документи, пък с което ме приемат  Grinning много съм щастливааа  newsm44  Kissing Heart

# 69
  • Мнения: 361
записвам се да не ви изпусна

# 70
  • Мнения: 21 299
Здравейте и от мен Hug
И аз да се отчета с плуване.
Сега мисля и аз да направя тихото кардио на Рум Peace
А довечера 1 тренировка на Power Plate

# 71
  • Мнения: 3
Вчера нищо не можах да направя по независещи от мен причини, а днес всякакъв ентусиазъм и желание за каквото и да било си бяха заминали.  Embarassed Въпреки това си пуснах нискоинтензивната аеробика на Руми, но на петата минута я спрях, не ми харесва подобен тип занимание и това си е... надявам се вечерта да успея да направя заплануваната за вчера тренировка за горна част + аеробика, че почвам сама да си се ядосвам вече.  #Cussing out

# 72
  • Мнения: 1 091
Вчера нищо не можах да направя по независещи от мен причини, а днес всякакъв ентусиазъм и желание за каквото и да било си бяха заминали.  Embarassed Въпреки това си пуснах нискоинтензивната аеробика на Руми, но на петата минута я спрях, не ми харесва подобен тип занимание и това си е... надявам се вечерта да успея да направя заплануваната за вчера тренировка за горна част + аеробика, че почвам сама да си се ядосвам вече.  #Cussing out
Не се ядосвай  Peace
Аз бях запланувала за вечерта Боб Харпър ,но ми дойде племенничката на гости и
като си тръгнаха пък хапнахме и то стана еднааа  Laughing
А днес ще пропусна или ще направя 12-минутката на Боб  Peace
И това ще ми е за деня  ooooh!
Но не съм в момента за каквато и да е била тренировка  Tired

# 73
  • Мнения: 372
Пак тук.   Wink
В тези горещини, тренировка правя след 18 часа. И днес ще е така. С нетърпение чакам да се разхлади тези дни.     Hug

# 74
  • 1st floor
  • Мнения: 9 137
Пак тук.   Wink
В тези горещини, тренировка правя след 18 часа. И днес ще е така. С нетърпение чакам да се разхлади тези дни.     Hug
аз чак след девет вечерта...
Противно на очакванията ми, днес нямам мускулна треска. Но иначе доста ме измориха Проблемните зони и пак ще ги повторя след ден-два... Simple Smile За довечера съм запланувала кардио, но не знам точно кое...

Общи условия

Активация на акаунт