Тренировки в домашни условия: Тема 22

  • 34 565
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 741
Мацки, мацки много пишете верно Simple Smile ама е хубаво трябва да има движение темата Simple Smile
Та да се отчета - сутринта HIIT 15 + йогата на Боб - ееее не знам от къде толкова пот направоооо не в очите ми влизаше ами капеше по пода и цялата ми блуза беше мокра, ноо съм много доволна Simple Smile

# 46
  • Мнения: 169
Момичета хвърлям по едно око , но определено откакто сме в Бг. малко съм несериозна със тренировките .
Днес направих една 15 мин с 4 кг - за тонус  Peace

# 47
  • Мнения: 1 091
Прекрасна тема ,Инче   bouquet   bouquet  bouquet
Раче ,честит рожден ден   bouquet   bouquet   bouquet

Днес една тренировка със Зузанка сутринта а
за вечерта ,мисля да приключа с Боб Харпър -Rev cardio conditioning  Peace

Нали скоро бях болна и нямах желание за нищо и направих 2-3 дена пауза.
Та сега вече кипя от енергия ,нищо че днес съм в МЦ ,никакво отказване  Naughty  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 1 609
Ето ме пак, направих проблемните зони на Джилиан. Този път - цялата, обикновено пропускам упражненията за крака, защото правя и тази програма, която си е специално за дупе и бедра. Но този път направих цялата тренировка - много добре ми дойде Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета Simple Smile отдавна ви чета и реших и аз да се присъединя към редовно спортуващите. На 28 години съм, висока съм 172см, тежа 56кг, доскоро бях 55, но след интензивно трениране на каланетика, "качих" 1 кг  видимо изглеждайки по-добре. Слабото ми място е корема. Тренирам каланетика по няколко видеа - Callanetics Evolution, Super Callanetics  и обичайното видео със самата Калан 10in10. Започнах на шега преди година и половина заради сериозни болки в гърба, постепенно ми се прииска да стопя паласките, корема, да оформя бедрата, правех по два пъти седмично ,което е крайно недостатъчно, но болката в гърба изчезна. След известно прекъсване реших да се върна към каланетиката и още нещо, пробвах тренировките на Руми и Джилиян, но нещо не успяха да ме грабнат, пък и не си падам по спортове, при които сърцето ти ще излети newsm78 затова заложих на каланетиката, 3-4 до 5 път седмично, сутрин тавам в 6ч и започвам, засега видими резлутати - много добре оформени крака, бедро и прасец, ръце приятен мускул, личи си че е стегнато и нещо се прави, стопих гадните паласки ,които ме мъчеха от години , изправих стойката, много прегърбена ходех и остана корема  - горната част се личи оформен мускул, долната по трудно се поддава, имам си и мазнинка. За хранителния режим от месец отказах напълно захарта и брашното, от кога се канех и накрая проявих воля, внимавам какво ям и гледам да не се вманиачавам все пак.Радвам се, че имам толкова съмишленички  bouquet Ще давам вече отчет, това ще е допълнителен стимул за мен.

# 50
  • Мнения: 1 085
Отчитам с една кратка силова серия на Румяна и Michelle Dozois PeakFit Challenge D.04 Pure Cardio 55мин. В тази жега скачайки интензивно се получава малко сауна ефект, що са ни климатици  Mr. Green

Ей не ми уважихте темичката значи - http://posoki.net/health.aspx
Обаче аз ще метна едно очо в нискокалоричната тема по съвет на Маями и ще взема някоя и друга добра рецепта.  Wink
Целта ми беше бързо и лесно да намираме идеи за храни с малко калории, а и някое и друго изпитано мнение за сборване с излишни кила и т.н. Peace
Тя, мерси! Това е много добра рецепта, отдавна не съм правила нещо такова  Wink

# 51
  • Мнения: 1 883
bilyana333 като се сетя нещо и ще добавям.

# 52
  • Мнения: 207
  Hug

 newsm59 Раче, желая ти здраве и от всичко хубаво по много  Hug
Моята сестричка е млада точно толкова.Вече си ми сестрица  Grinning

Диетата на Руми /лятната/ съм я гледала и понеже знам, че много от вас харесват упражненията и исках да ви препоръчам преди да я погледнете и да спазвате поне основните и принципи, защото всъщност това е един добър хранителен режим.Не го направих, защото тук всеки си има някакъв режим и реших, че не е редно да се бъркам, но виждам, че много от вас вече са я харесали.Това за мен е балансирано хранене, което не е трудно да се спазва и всеки може да го нагоди според вкусовете си и след като приключи с диетите, които си е решил да спазва може да поддържа килограми с нейните принципи.

Дано всички достигнете мечтаната фигура и да не се налага никога вече да прибягваме до тормоза на диетите, независимо какви  Peace

Адинка  Peace Проблемните зони за мен са една напълно завършена тренировка за цялото тяло.Съчетана с някакво кардио, когато има възможност ще е достатъчна и за оформяне и за отслабване.Много ми харесесва Джилиян накрая като съвсем серьозно казва "Тази тренировка не е шега!" и винаги клатя утвърдително уморена главица и се смея на себе си след това  Laughing

Биляна ще разгледам подробно темичката като ми остане време  Peace



# 53
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Поздравления на всички за тренировъчния ентусиазъм   bouquet

На 26 г. съм и в момента тежа 86 кг. при ръст 163. Целта ми, както се досещате, е отслабване.
Правя кардио от 10 дни - Biggest loser cardio max, около 50 мин. е тренировката, но мисля от понеделник да я сменя с друго кардио, за да не привиква тялото ми и да стане безполезна.
Моля ви за съвет - освет кардиото, искам да правя и силова тренировка, но не се ориентирам добре към коя от тренировките(на Руми или друга силова) да се насоча. Бихте ли ми дали предложения,  които да пробвам  Hug Кардиото си го правя 5 пъти седмично сутрин, мисля силовата да ми е вечер. Ще бъда благодарна на всички за идеите   bouquet

# 54
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 291
Сутринта   HIIT 15 и high and tigh.
Чудя се дали да не започна и вечер да правя по някоя тренировка, когато имам време Thinking

Тренирам каланетика по няколко видеа - Callanetics Evolution, Super Callanetics 

Ще можеш ли да ги качиш в dox-а или някъде другаде Praynig

# 55
  • Мнения: 1
Зелена фея - определено трябва да хвърлиш 10-ина кг (поне) и то ПРЕДИ да правиш интензивно кардио! --> Мое мнение..... ама наистина НЕ СЕ пресилвай, особено в тия жеги (ако си в БГ сега)!!!  Rolling Eyes Пробвай някакъв ефективен за теб хранителен режим - така ще можеш по-бързо да "смъкнеш" излишните КГ, а после с добри упражнения да задтвърдиш резултата! Значи... пробвай най-обикновена гимнастика (засега) - ще е полезно!  Peace

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 19:10 от Miami_beach

# 56
  • София
  • Мнения: 1 609
Ей, Раче, пропуснала съм  Embarassed Честит рожден ден! Да си жива и здрава и все така младееща и хубавееща!

tqna, и на мен съвсем завършена ми се видя. Обаче ако зарежа Killer Buns & Thighs и правя само това + някакво кардио ще ми писне Simple Smile Затова може би ще я правя веднъж цялата, веднъж до 3ти кръг, а понякога и нещо друго.

# 57
  • Мнения: 1 809
http://prikachi.com/images/700/4926700J.jpg
една идея за изгаряне на много  калории само за 30 мин Grinning

Билянче, и аз ще разгледам утре на спокойствие  и като се сетя нещо ще добавям!
Аз днес пак пропуснах, но бях на зъболекар почти по спешност  CrazyОт страх и напрежение такова стягане и потене падна, че сега се чувствам все едно съм направила 2-3 тренировки нза Зузка ,например Laughing
Хубава вечер! Hug

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 20:31 от MALVINA

# 58
  • 1st floor
  • Мнения: 9 122
http://prikachi.com/images/700/4926700J.jpg
една идея за изгаряне на много  калории само за 30 мин Grinning

hahaha hahaha hahaha
Оригинално решение!!!
Тичането се отлага - минавам на домашна тренировка. Нещо на Джилиан ще е, сега ще прегледам дисковете и ще реша в движение.

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 22:49 от НеПоКоРнА

# 59
  • Мнения: 6 604
запис да не ви изпусна.
Аз днес по план почивам От утре съм на втория месец на Шалийн- Пуш сериите Hug

Общи условия

Активация на акаунт