Къде в Бургас (32)

  • 94 902
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 087

Сладкарници Амадеус - едната е в Славейков до 10ти блок /мисля, че там е и цехът/, другата е отстрани на мебелната къща срещу зала Младост, а третата е в Лазур /близо до Сарата, на ул. Места/. Тези знам аз, но мисля че вече и в Меден рудник има сладкарница
В М.Рудник е от Билата като се тръгне в посока втората спирка  .

# 721
  • Мнения: 1 813
Ще пусна нова тема довечера като заспи бебка.  Simple Smile

Кажете къде  продават онези препарати Грюн.... дето са без химикали?

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 384
Ще пусна нова тема довечера като заспи бебка.  Simple Smile

Кажете къде  продават онези препарати Грюн.... дето са без химикали?

Само във Карфур. Поне другаде не съм ги виждала.  Peace

# 723
  • Мнения: 18
Здравейте, бургазлийки!
Интересуваме дали някоя от вас е склонна да ми направи в бъдеще една голяма услуга? Доколкото знам в Бургас трябва да имате магазин на "H&M"?! От сайта им съм си харесала едно комплектче за изписване, ето го и него:

Разбира се, че коректността ми може да притесни всяка от вас, но за целта когато дойде момента, може да направите публикация в Продавалник и там да ви оферирам /ощ преди да сте закупили самия артикул/.
Ако минавате през магазина ще се радвам да споделите после дали го има въпросния комплект, а услугата ако някой се наема, ако ли не здраве да е  Peace
Благодаря ви  Hug

# 724
  • Мнения: 2 216
peace123 , ако го искаш това комплектче, мисля че  сега трябва да го купиш. След 20 седмици не съм сигурна, че ще го има
аХ`Не! , от Карфур купувам препарата за под и плотове -4.50лв /наистина е мн добър/, но този за стъкло го няма. Имаше някакъв сайт, от който можеше да се поръчва, но доставката май беше по-скъпа от самия препарат /или колкото него/

# 725
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,
искам да попитам някой виждал ли е шампоан с марка "Karites" из Бургас и ако да къде?
Благодаря  Ви предварително!!!

# 726
  • Мнения: 101
Ще пусна нова тема довечера като заспи бебка.  Simple Smile

Кажете къде  продават онези препарати Грюн.... дето са без химикали?

Само във Карфур. Поне другаде не съм ги виждала.  Peace
Преди два месеца ги видях и в Пикадили - имаше таблетки за съдомиялна, за друг препарат - не съм сигурна

# 727
  • Мнения: 2 216
А, да - има /в Карфур/ и препарат за съдове 0.5л - 3лв

# 728
  • Мнения: 42
Здравейте, можете ли да ми препоръчате ресторант за сватбено тържество, за около 30-40 човека. Ако може да ми препоръчате ресторанти, които и преди са правели сватби.

# 729
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
,,Балканска среща,, в Славейков ( бившото Чарли) много сватби правят там.

# 730
  • Мнения: 1 813
А препарат за вана или баня някой да е виждал на тази марка ? Не знам с какво да измия ваната, която ползва бебка.

# 731
  • Мнения: 89
Аз лично на Амадеус много ги харесвам,но сега като повдигна въпроса за хигиената ме замисли много. От друга страна как може а сме сигурни как е на другите места  newsm78

Да и други хора са ми го казвали. Че и дори в най -скъпи и изискани ресторанти, по добре да не влизаш в кухнята им.

# 732
  • Мнения: 2 216
А препарат за вана или баня някой да е виждал на тази марка ? Не знам с какво да измия ваната, която ползва бебка.
В Бургас не съм виждала да се продава, затова бих използвала верото /има го в Карфур/

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 341
Здравейте, можете ли да ми препоръчате ресторант за сватбено тържество, за около 30-40 човека. Ако може да ми препоръчате ресторанти, които и преди са правели сватби.

В ресторанта на хотел "Аква" съм ходила на сватба с около 50 човека, хареса ми.  Peace

Аз да кажа за тортите на "Katy cake" - вчера ги намерих до "Борисовата градинка, но за съжаление не поръчах от там. Тортите са наистина Страхотни, направо произведения на изкуството, нямам думи, но на мен лично ми идват скъпи. Трябва да поръчам 3 торти, а средната цена в този бутик за торти е 80 лв.
Иначе и собственичката се оказа много мило момиче, с което даже сме учили заедно в основното училище. Препоръчвам бутика, ако искате да имате уникална, в същото време и вкусна торта.
В крайна сметка моите торти поръчах в "Захаро"  Peace

# 734
  • Мнения: 5
Може ли снимка на тези препарати Грюн .
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт