Професионални серии за коса - тема 36

  • 55 005
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Сега сравних описанието и не е същата. Ще си поиграя да я напиша Mr. Green

L'OREAL professionelAge Supreme
Скрит текст:
AQUA/WATER
CYTEARYL ALCOHOL
AMINOPROPYL TRIETHOXYSILANE
POLYURETHANE-39
LATIC ACID
MICA
POLYQUATERNIUM-37
PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL
PHENOXYETHANOL
HYDROXYETHYLCELLULOSE
CI 77891
TUTANIUM DIOXIDE
CETRIMONIUM CHLORIDE
PPG-1 TRIDESETH-6
TOCOPHEROL
COUMARIN
SAFFLOWER GLUCOSIDE
PARFUM / FRAGRANCE (?!)

За мен целият този текст звучи като бла-бла-бла-бла Mr. Green Чудя се от коя точно съставка маската мирише така ужасно... Laughing

# 721
  • Мнения: 1 875
Но как ужасно мирише тази маска, сложи Age Supreme в малкия си джоб. Mr. Green Здравец и цитрус било, на мен ми мирише на крема за бръснене на дядо ми КАРО Laughing
Тази маска ли ти мирише по-лошо от Age Supreme?
Ако е тя - направо съм шокирана, тази маска има една от най-приятните миризми за мен Blush
Но дори това да е субективно - не мога да си представя, че има нещо-по-гадно от сюприма Laughing

# 722
  • Мнения: 2 596
Аз пък се чудя защо серията Макадамия има различни аромати на продуктите?Шампоана и балсама миришат еднакво,маската по друг начин,олиото също,крема без отмиване пък е съвсем различен Thinking newsm78 Много ми се искаше да са с еднакъв аромат като другите серии на която и да е марка за коса.Чудя се дали крема за къдрици ще е така хубав като балсама без отмиване...Но да е една идея по-лек.Някой да има вече впечатления?Довечера ще си зарадвам косата с балсам+олио,да видим как ще е на тънък косъм и нормален скалп Peace

# 723
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Но как ужасно мирише тази маска, сложи Age Supreme в малкия си джоб. Mr. Green Здравец и цитрус било, на мен ми мирише на крема за бръснене на дядо ми КАРО Laughing
Тази маска ли ти мирише по-лошо от Age Supreme?
Ако е тя - направо съм шокирана, тази маска има една от най-приятните миризми за мен Blush
Но дори това да е субективно - не мога да си представя, че има нещо-по-гадно от сюприма Laughing
Същата. И аз съм шокирана Laughing Laughing Мирише толкова...евтино някак си. И много силно.  Иначе доволна ли си от маската?

# 724
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
Сега сравних описанието и не е същата. Ще си поиграя да я напиша Mr. Green

L'OREAL professionelAge Supreme
Скрит текст:
AQUA/WATER
CYTEARYL ALCOHOL
AMINOPROPYL TRIETHOXYSILANE
POLYURETHANE-39
LATIC ACID
MICA
POLYQUATERNIUM-37
PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL
PHENOXYETHANOL
HYDROXYETHYLCELLULOSE
CI 77891
TUTANIUM DIOXIDE
CETRIMONIUM CHLORIDE
PPG-1 TRIDESETH-6
TOCOPHEROL
COUMARIN
SAFFLOWER GLUCOSIDE
PARFUM / FRAGRANCE (?!)

За мен целият този текст звучи като бла-бла-бла-бла Mr. Green Чудя се от коя точно съставка маската мирише така ужасно... Laughing

интрасиланът е на 3 място, в предишната го нямаше и миришеше хубаво  newsm78 но на мен другите продукти с интрасилан не ми миришат гадно  newsm78

може да са сменили парфюмната концепция  newsm78

# 725
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Ах, въпрос на нюх най-вероятно Simple Smile Някой писа, че Сюприйма мирише супер, сега това... Mr. Green
Поне и двете миризми изчезват с изплакването, за разлика от Макадамията, която ми е приятна. А и в крайна сметка, важното е какво мисли косата Laughing

# 726
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Ама чакай малко, Алена! Thinking Сега видях, че за age supreme говориш. l'oreal age densiforce беше предният вариант (по-добрият вариант) и миришеше по абсолютно идентичен начин! Rolling Eyes

# 727
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
ами на мен ми харесваше Wink сега и новия шампоан ми харесва как мирише Mr. Green

може би всеки има сетива по-чувствителни към някои аромати и по-слабо чувствителни към други ....

аз например харесвам много тесен кръг парфюми и е невъзможно да имам колекция от 150 парфюма  Mr. Green (слава Богу Wink  от сериите за коса, които съм имала повечето ми харесват, като аромат и всички лореалски аромати ми харесват (имала съм повечето сериите експерт - мисля само синята не съм вземала)

не ми харесват особено ароматите на Афоджи, с изключение на 2 мин р-р, за друго много отблъскващо не се сещам сега, но може да е имало  newsm78

# 728
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Уау, тъкмо си заврях носа в Intense Repair - г@ти отврата Laughing
Наистина въпрос на обоняние. И аз съм капризна с парфюмите и като помириша повечето, се чудя коя жена на света би си купила такова нещо? Mr. Green Но се купуват.

# 729
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,огромно благодаря!!!!  Hug  bouquet Hug

# 730
  • Мнения: 38
На мен Интенса ми е много приятен като аромат   Heart Eyes Както и повечето продукти на Лореал, т.е. всички които съм ползвала поне Simple Smile 

# 731
  • Мнения: 372
Macadamia Healing Oil дали може да се ползва преди шампоана (като предварителна маска)?
Гледам в описанието, че е дадено по-скоро като финиш или за смесване с други продукти. Но аз искам да го ползвам като терапия с отмиване.

Съдържа силикони и това би ме спряло мен, но може да опиташ.   newsm78
Аз го сложих в боята последния път, както е показано в един клип в youtube. Предпази косъма ми и добави повечко блясък.   Flutter

Момичета, ако няма друг, който да се е захванал с новата тема, аз започвам. Докато го правя, може да предлагате, ако има нещо, което желаете да включим. Имам предвид и предложенията, които бяха отправени в началото на тази тема.     Hug

# 732
  • Мнения: 293
Еликсир ултим май го даваха, че може да се ползва преди шампоана, бих пробвала малко количество. Той също съдържа силикони

# 733
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
...

Момичета, ако няма друг, който да се е захванал с новата тема, аз започвам. Докато го правя, може да предлагате, ако има нещо, което желаете да включим. Имам предвид и предложенията, които бяха отправени в началото на тази тема.     Hug

действай  Peace

# 734
  • Мнения: 1 875
Но как ужасно мирише тази маска, сложи Age Supreme в малкия си джоб. Mr. Green Здравец и цитрус било, на мен ми мирише на крема за бръснене на дядо ми КАРО Laughing
Тази маска ли ти мирише по-лошо от Age Supreme?
Ако е тя - направо съм шокирана, тази маска има една от най-приятните миризми за мен Blush
Но дори това да е субективно - не мога да си представя, че има нещо-по-гадно от сюприма Laughing
Същата. И аз съм шокирана Laughing Laughing Мирише толкова...евтино някак си. И много силно.  Иначе доволна ли си от маската?
Не Joy Мека и пухеста ми правеше косата, нещо, което не понасям. За ефект не съм сигурна - овладях косопада, но ползвах и няколко други неща заедно с нея. Спомням си, че слагах по много, за да свърши по-бързо Mr. Green

Сюприм ми прави много хубава косата Heart Eyes Жалко, че е такава смрад. Че и трайна.

Общи условия

Активация на акаунт