Отговори
# 690
  • Мнения: 11
А той паунда е 2.50 в момента,та отиват по скоро към 40+ Grinning
Ама и да не ги обръщаме валутите,то пак си има разлика..а и стандарта е различен.

# 691
  • София
  • Мнения: 118
Да,има го момента и със стандарта,но малкото сканове през бременността в Англия според мен са минус Thinking ,не знам как се процедира при рискова бременност,не дай си боже Praynig
Иначе ти как се чувстваш,мъчи ли те умора,защото при мен това е единственото неразположение Confused

# 692
  • Мнения: 38
Кости, а при вас кога са прегледите? Може би на втората фетална вече ще се види пола със сигурност. Гледам си в същите седмици като мен, трябва да се покаже вече:)

Аз си пия фолиева киселина, освен нея Магнерот и Неоксит (витамини). Пия и Но-шпа, но то е защото имам чувствителна матка. Не са ми казвали да я спирам и я продължавам, със сигурност не вреди.

Вие как сте с подуването? Аз сутрин забелязвам пръстите на ръцете ми са доста подути, а изследванията ми за урина са с добри резултати, нищо няма. Може би съвсем трябва да се спира солта.

Последните дни ме наболяват яичниците, появяват се сравнително остри болки и се притесних. Попитах лекаря, каза, че било нормално, от разтягането на матката.

Поздрави на всички и хубава събота Hug

Последна редакция: сб, 04 авг 2012, 17:27 от demii

# 693
  • Мнения: 74
demii , успокои ме с това за яйчниците ,защото и мен  доста остро ме наболяват тези дни ,а датата за консултация ми е чак след две седмици.

# 694
  • Мнения: 11
gloria_calcar11 ,ами минус си е,най-малкото че всички искаме по-често да си ги виждаме,ама толкова ти се отпускат и това е.Иначе като цяло,ако има проблем нещо,ще ти назначат още,но само ако има нужда от това.Аз съм си много добре,първия и втория месец ми ставаше кофти като огладнея и не ми се ставаше от леглото грам,но после се стабилизира всичко и от тогава насам се чувствам както обикновено,все едно не съм бременна..забелязвам единсвено като се погледна в огледалото  Simple SmileЩом само това те притеснява си си много добре,някои имат доста тежка бременност и направо не могат да станат от леглото..

# 695
  • Мнения: 235
Здравейтеее,
ние днес сутринта пристигнахме в Германия след супер много път и висене по границите. В резултат на това ме боли корема ама много. Аптекарката ми каза да пия магнерот по едно на ден, ама на мен май не ми е достатъчно. Който го пие - по колко на ден взимате?
Честито на разбралите пола - много е вълнуващо  Grinning
Аз май на момченце щях да се изкефя повече, ама да видим може пък и момченце да излезе накрая.
Ами това е,
погалете тумбитата

# 696
  • Мнения: 38
mimik - аз пия магнерот 3 пъти по 1, при необходимост може и по-висока доза. Но със сигурност 3 по 1 ще е добре. Можеш да добавиш и но шпа щом имаш болки.

# 697
  • Мнения: 69
Здравейтеее,
ние днес сутринта пристигнахме в Германия ...
mimik на екскурзия ли сте? Кои градове ще посетите?

# 698
  • Мнения: 69
Момичета ,пиете ли още Фолиева киселина? Аз утре влизам в петия и още я пия. Дали не е вредно? Гледам ,че в нета пише до края на третия.... ама все не се решавам да я спра.
Не е вредна фолиевата киселина, след третия месец не влияе на бебето по никакъв начин,
а до третия месец влияе положително, т.е. след третия месец влияе положително само за майката,
за бебето е все тая, дали пиеш или не, така ми обясни моят лекар.

# 699
  • Мнения: 69
Момичета,току що така се оплаших,че направо  cry
Удари ме тока,след като хванах дръжката на парти грила..стана за секунда и веднага пуснах дръжката,но се уплаших да не стане нещо на бебето...има ли такава опасност???
и на мен няколко пътиме удря тока на пералнята, споко  Peace

# 700
  • Мнения: 2 456
момичета, не е хубаво да си самоназначавате лекарства или да променяте предписаната дозировка.

# 701
  • Мнения: 1 107
demii като ви чета май особена разлика с Бг няма. Но апаратурата в болницата е доста страра и все още не се вижда Crazy
РФМ не съм правила, до края на този месец ще ида за същинската си( Peace ) ФМ и очаквам там да разберем. И миналия път беше така. Отидох в 21г.с. за морфология и там ми казаха. Иначе моя приятелка тук, отиде на частно и и казаха още в 18г.с. Но давам доста солени суми за изследвания, та мисля да потърпя още малко за пола. Само за един БХС платих 75Е, за сравнение преди две и половина години, с дъщеря ми, платих 33Е. Нямам думи Close Държавата е в криза и граби от обикновените граждани Rage

mimik все се каня да те питам, колко ти е голяма каката? И как приема факта, че ще си има сестричка (а може би братче)?

П.П. В последните няколко дни chin закрива предния ден, а аз откривам новия  Laughing

# 702
  • Мнения: 0
Добро утро!

Честито на всички мами, узнали пола на бебчетата си! Аз съм на ФМ чак на 17.08  и живот и здраве тогава ще мога да се похваля.
Относно фолиевата киселина - започнах да я пия 2,3 месеца преди да забременея и продължавам. Мисля, че трябва да спирам приема й, но това ще стане след консултацията с док. Други витамини не взимам. Набавям си ги чрез храната - основно сезонни плодове и зеленчуци.  newsm78 дано да са достатъчни.
demii, аз също се подувам. Подути и отекли са ми краката и ръцете. Това го отдавам на натрупаните кг и на жегите. Защото изследванията ми са много добри и всичко ми е в норма. Подувам се когато седя дълго време на едно място, особено когато съм на работа, където основно стоя ред РС. При активно движение подуването на краката изчезва или намалява.
Хайде, че станах доста обстоятелствена  LaughingХубав и усмихнат ден от мен!  Simple Smile

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 30
Добро утро мами Simple Smile

Искам да питам има ли желаещи мами за разходки- сутрешни и следобедни  от Сухата река или близките квартали Simple Smile)))

# 704
  • Мнения: 6
Добро утро мами Simple Smile

Искам да питам има ли желаещи мами за разходки- сутрешни и следобедни  от Сухата река или близките квартали Simple Smile)))

Аз имам желание в Редута живея.

Общи условия

Активация на акаунт