11-ТОКЛАСНИЦИ 2012/2013 г

  • 32 323
  • 740
  •   1
Отговори
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Стари теми, от някои от тях отивате на още по-стари:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620435.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642573.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=596389.0

И нали знаете като търся какво що из нета и попаднах първо на задължителната литература
http://www.libvar.bg/teen/srednoshkolski/11/11klas.html и ще има да намират кусури на Записките.... ама филма нямаше грешка и какви готини артисти имаше.




И един поздрав мил сърдечен https://www.vbox7.com/play:2bf551c69c

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 13:16 от Dorothy

# 1
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Примъквам се първа   bouquet

Дъщеря ми има 2 списъка с препоръчителна литература - един с българска и един с френска, който съдържа няколко произведения, дано да успее да ги прочете.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 634
Привет момичета!  Hug
Липсвахте ми!  

Честито на Borondy!  bowuu  Все така успешен и напред да е ученика!

Neli_ani, Foxy - силно Ви стискам палци и вярвам, че късметът ще е с Вас!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedКога излиза 2-ро класиране?
Foxy, с какъв втори език сте приети в Английската на 1-во класиране

Да дам и аз отчет - Христо завърши отлично учебната година (без биологията) и отива на Приморско с летния лагер от гимназията - такава ни беше уговорката в началото на учебната година. Той изпълни своя ангажимент - и аз моя. Беше дал парите , но се 'клатеха' 1-2 оценки и по едно време бях прежалила сумата за морето  Mr. Green Е, важен е крайния резултат! Wink
Снощи отпразнуваха завършването в някакъв клуб - м'ноо яко било, сега още спи,..
Нямам никаква представа дали изобщо има списък с л-ра,.. Та ще разчитам на темата ни  Grinning

И малко спам да вкарам, но не се сдържам - черпих ви за  боксониерката, гордо заявявам, че основния ремонт и обзавеждане - всичко приключи и вече имаме наемател! Simple Smile  Майка ми заслужава още повече адмирации - изнесе на гърба смяната на два екипа 'майстори'! ooooh! От мен - обзавеждането, избора на теракот (по-син е, снимките са на лампа) и други детайли  Blush
Та това е и причината да не съм навестявала любимата ми тема толкова време!  Blush

ВЕСЕЛО ЛЯТО НА ВСИЧКИ!  1swing
Много усмивки, слънчево настроение и релакс!   Nature Sunny Heart Eyes



Дороти,
благодаря за новата тема!  bouquet
Ето, може да не съм влизала толкова време, но се записвам на първа страница!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Здравейте, майки-единайсетокласнички!!!  welcome
Дори, Захари Стоянов е в рубриката "само за тези, които го пожелаха". Ние не сме от тях.
А някой нещо да е чувал за англ. литература, която ще се изучава в 11 клас? Лейди?
Защото моето дете не е чувало. Mr. Green
Лейди, честито а придобивката!   bouquet Догодина - още един!

# 4
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Lady-B, честита боксониера!  Чудех се къде се изгуби напоследък, а ти си свършила страхотна работа   bouquet

Да се отчета за дъщеря ми - и тази година завърши с пълно шест, вчера си получи бележника и ходиха да се черпят със съучениците и. Сега се чуди какво да прави през лятото, споменава ми за работа, но иска аз да и намеря, засега не мога да и съдействам в това направление.

# 5
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Dorothy, благодаря за темичката.   bouquet
Второ класиране се очаква на 03.07. Надяваме се на АЕ/НЕ. И на вашето стискане на палци. Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 1 634

Лейди, честито а придобивката!   bouquet Догодина - още един!

 Hug Да ти се връща! И на всички го пожелавам!
А ти приключи ли ремонта?

Скубиду, благодаря и на теб! Беше едно ужасно 'по БДС"!  ooooh! Не искам да си спомням!
 Черпих на една от сбирките, за отсъствалите - ще повторя Wink Браво на девойката за отличния успех!
някъде из форума имате тема за работа за 16-годишни,.. Не зная дали още се пише в нея,..

Ох, как искам да ви видя!! Дали е удачен летния отпускарски период за среща?
Колко съм нахална! Пропуснах последната, а се натягам за нова!  Mr. Green

Фокси, успех!  bowuu

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 12:34 от Lady-B

# 7
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Значи да очаквам да попадна в подгрупата на Нощна, Лейди и .... има ли още от 1 АЕГ. Щях да  забравя и АК   Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 634
Значи да очаквам да попадна в подгрупата на Нощна, Лейди и .... има ли още от 1 АЕГ. Щях да  забравя и АК   Hug

Има - DSquared - също с немски, *StaM* и KAKATI1 - с испански (влизат по-рядко във форума) Wink

# 9
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Значи да очаквам да попадна в подгрупата на Нощна, Лейди и .... има ли още от 1 АЕГ. Щях да  забравя и АК   Hug

Има - DSquared - също с немски, *StaM* и KAKATI1 - с испански (влизат по-рядко във форума) Wink
Мерси, ако има следваща сбирка мога да донеса стикери от Била, около 5-6 пакетчета.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 634
Значи да очаквам да попадна в подгрупата на Нощна, Лейди и .... има ли още от 1 АЕГ. Щях да  забравя и АК   Hug

Има - DSquared - също с немски, *StaM* и KAKATI1 - с испански (влизат по-рядко във форума) Wink
Мерси, ако има следваща сбирка мога да донеса стикери от Била, около 5-6 пакетчета.


 hahaha и аз намерих моите дълбоко скрити стикери!  10-ина са , но ги оставих и ,..  hahaha

# 11
  • София
  • Мнения: 2 361
Лейди, честита придобивка! Браво и на Христо!
Скубиду, поздравление за отличния успех на девойката!
И аз съм на линия за среща. Не че някой ме пита  Wink, нали съм от по-малките  Laughing

# 12
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Извън темата едно питане - как пишете тези дълги постове. На мен ми е малко прозорчето и след първия параграф, мога да пиша, но не виждам написаното.  newsm78
Зури колежанска мама ли е?

# 13
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
някъде из форума имате тема за работа за 16-годишни,.. Не зная дали още се пише в нея,..


Мерси за информацията, намерих я и я изчетох. Разбрах, че процедурата за наемане на непълнолетни е доста утежнена и малко работодатели се наемат на това. Добре, че догодина, живот и здраве, ще е навършила 18 и ако се организира от по-рано, мисля, че по-лесно ще намерим нещо.

Извън темата едно питане - как пишете тези дълги постове. На мен ми е малко прозорчето и след първия параграф, мога да пиша, но не виждам написаното.  newsm78

Обикновено не пиша дълги постове, но ако ми се наложи, натискам клавиш ENTER, няколко пъти след последния ред.  По този начин се отварят допълнителнителни редове надолу.  Peace

Продължавам да стискам палци за второто класиране на седмокласничетата ни fingerscrossed







# 14
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Я пуснете темата за работа на 16 годишните, преди години бях писала в нея, да не е същата  newsm78 . Аз търся работа за детето на една приятелка по морето някъде, ако има. Навършила е 17 декември 18 ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт