11-ТОКЛАСНИЦИ 2012/2013 г

  • 32 346
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 339
Ако дойда без записване няма да ме изгоните, нали? Rolling Eyes Praynig newsm78. На финалната права сме с ремонта на кухнята и си имам извинение. Всички хукнахме да ремонтираме  Laughing Заразно е явно!

И може от едната сбирка направо в събота ето тук: http://bg-bg.facebook.com/events/455686401109636/?ref=nf (до там ще прескоча - 90% сигурност)

Поздрави на всички страхотни седмокласни майки в темата. И браво на децата.

# 46
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Прекрасна ме подсети, Гънс анд Розес се предлагат билети, къде във форума да ги предложа  newsm78

# 47
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Дами, минавам набързо.
Понеже не мога да качвам снимки се разписвам с нещо скромно :   party023
Госпожицата успя за паралелката в 1 АЕГ, която тя искаше. Вторият език е по неин избор. /малко демокрация, но от сърце/.  Laughing

# 48
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Браво на децата, честито   bouquet

# 49
  • България
  • Мнения: 2 164
Честито на новоприетите! Дано са доволни от избора си!   bouquet

# 50
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Благодаря, дами  Hug
Надявам се оттук нататък на менторство и помощ от моми "първи англичанки". Hug

# 51
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
foxysilver, честито   bouquet

Dorothy, предложи билетите в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=631903.285
Аз също имам билети за концерта   superuu

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 820
Честита радост на седмокласничките, пожелавам им верни приятели и незабравими емоции!

# 53
  • София
  • Мнения: 2 361
Фокси, честито!

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Фокси,   bouquet
Поздравления за девойката!!!

# 55
  • Мнения: 331
Фокси, браво и честито на детето. Браво и на мамите, минали успешно за втори път изпитанието 7 клас.

# 56
  • София
  • Мнения: 18 043
Честито на девойката на Фоксисилвър и от мен !   bouquet  Завиждам не съвсем благородно  на мамите, които се отърваха от това седмокласно бреме и с  вторите си деца. От сега ме тресе треската за моето предстоящо ( само след една учебна година) изживяване 2 в 1 Mr. Green Само да сме живи и здрави!

Хубава ваканция на  десетокласниците, тоест единайсетокласниците! Хубаво лято и на майките им Heart Eyes

# 57
# 58
  • Мнения: 3 740
Е, голям срам - чак на четвърта страница се усещам.

Честито на бъдещите гимназисти! Мамите вече имат опит, втория път е по-лесно.  Simple Smile

Отивам да чета назад.

# 59
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Верно срам  Joy и за среща не си прочела сигурно, та масата е запазена има места доколкото разбрах. За 15 души. сега ще копна кой се е записал и само да смее някой да се отпише. Благодаря на Грациела за резервацията

Общи условия

Активация на акаунт