Как се хваща смок?

  • 20 820
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 586
Те така се хваща.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 559
Е точно така го хванахме, обаче решихме да спазваме законите, затова сега не е такова положението.
Понеже толкова ми съчувствате  Mr. Green , се чувствам длъжна да ви информирам, напредък нямаме, но и не остава време да я дебнем.
Дано тази вечер вече сме си в къщи и непременно ще опитам с млякото. Мъжът ми(снощи му обеснявах за този метод  Rolling Eyes ) каза, че ако трябва и корн флейкс в млякото ще и сложи, само да напусне колата  Joy
Как` Сийка аз съм блага душица, мога да си се гледам в огледалото с часове. Само да не ме настъпи някой, тогава сссссссссссъскам.

# 62
  • Мнения: 1
Попитайте в някоя ветеринарна клиника или се обадете в "Екоравновесие" Има ловци на змий

# 63
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Попитайте в някоя ветеринарна клиника...

Обади се в клиника "Доверие" и попитай дали д-р Караславова е в София. Преди време тя специализира за влечуги в Германия. Отврат, тя ги харесва и иска да ги лекува.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 373
 #Shocked #Shocked #Shocked
Ще забравя за кола и за всичко. Такъв страх ме гони. Браво на смелчаците искрено им се възхищавам.

# 65
  • Мнения: 116
#Shocked #Shocked #Shocked
Ще забравя за кола и за всичко. Такъв страх ме гони. Браво на смелчаците искрено им се възхищавам.
И аз

# 66
  • Мнения: 448
Ама аз така и не разбрах този смок как така е изкочил в колата и в какво е държан по време на пътуването, чакам си чинно да разбера  Laughing

# 67
  • Мнения: 8 567
Аз пък чакам развръзката.
По твоя въпрос, Зевзекова, пишеше по-напред, кофа с капак май беше.

# 68
  • Мнения: 448
Аз пък чакам развръзката.
По твоя въпрос, Зевзекова, пишеше по-напред, кофа с капак май беше.

Хм, помислих си, че кофата е била на двора  Thinking

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 7
поне плъхове и мишки нямате в колата !    Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 70
  • Мнения: 3 784
Темата е отпреди година и половина.  Joy Но благодаря за "повдигането", пропуснала съм я и сега се посмях добре с някои от съветите.

Сега обаче се чувствам като изгледала само половината филм - липсва развръзката. mds, ако четеш - какво стана накрая?

# 71
  • Мнения: 3
Защо не се убива смок ?
Една жена крещеше че има змия в двора си извика  20 човека да я убият че я било страх ?

Общи условия

Активация на акаунт