ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 3

  • 37 317
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Гледах снощи състезанието така ми се спеше,но неееееееееееее  Naughty фенството си е фенство  bowuu bowuu bowuu През цялото време се чудих какви ги е свършил Себ,понеже ви четох преди това,дори си помислих да не би да е ударил накрая Бътан така за последно  Crazy Joy Joy Joy Но историята е била друга,наистина можеше да изчака още малко,но не  ooooh!

Евала и на Хам,той си беше в собственото си състезание и като е по-бърз от Себ ще го изпревари ами,няма да го чака Tired След като е по-бърз и не пречи на пилото,който е в челото не виждам никъв драматизъм тук Rolling EyesСъс сигурност обаче немците не мислят така Mr. Green

За Дино викам пак какви ги е върши,че от 15 само до 12 е стигнал,а той милия в началото се сборичкал с Сена  Crazy Ф и 12 му е много даже  ooooh! Как ме ядосва,тъкмо викам ахааааааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и после на другото състезание  Crossing Arms

# 76
  • София
  • Мнения: 10 043
Хахаахааа, сега прочетох за Кими - явно за по-бързо е решил да прескочи оградата, но се е закачили и е паднал върху колата...но защо няма снимки от края на историята  Joy

Това са ми любимите статии днес: http://www.yallaf1.com/2012/07/24/marko-accuses-fia-of-overtakin … -double-standard/ и http://planetf1.com/news/3213/7929623/Jense-Hopes-Alonso-s-Luck-Turns

# 77
  • Мнения: 201
Марко, започва да се превръща в мой любимец  Mr. Green   Mr. Green   Mr. Green Неговите изказвания, в повечето случай са доста колоритни  Mr. Green  Crazy

http://www.motorsport-total.com/f1/news/2012/07/Marko_Das_ist_wi … ahl_12072411.html- Тук сравнява наказанието на Себ, като " смъртно, заради откраднато пиле"  Joy   Joy Може и превода да не ми е точен  Wink, но горе- долу това има предвид  Mr. Green Някои по- находчиви фенове, обаче отбелязаха, че по този начин той не отрича, че Фетел е "откраднал пилето", и че ако го беше "върнал" на момента, нямаше да се стигне до "смъртното наказание"  Crazy   Mr. Green

Аз си мисля, че Марко е добил по- голяма увереност в критиките си към стюардите, заради изказването на чичо Чарли, който също смята, че наказанието е твърде сурово  Naughty
Но си мисля, че има и други случай от тази и от предишни години, когато наказанията са били по- сурови от необходимото, но чак толкова шум не се е вдигал  Thinking


п.п

 hahaha   hahaha   Joy Сега и аз прочетох за премеждията на Кими  Crazy Как да не го обичаш, тоя чудак  Crazy   Crazy   Crazy

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 14:35 от iulyia

# 78
  • BG
  • Мнения: 2 458
Да, бе, да все около Себ всичко е най-най - най-шумно, най-мрънка, най не си мери приказките, най....Другите пилета все едни кротки и си траят....Малко се прекалява с това вече, ми се струва!



Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 15:46 от Benisima

# 79
  • Мнения: 201
Бени, не съм казала, че този шум и това мрънкане идва от Себ 
Доколкото знам, той е приел наказанието и е сложил точка.
Марко вдига врявата. Не за пръв път обвинява ФИА в двойни стандарти. Когато забраниха обдухването и той и Хорнер заявиха, че това е само, за да спрът доминацията им, когато вкараха СК..., на коя писта беше  newsm78, когато Фетел отпадна..., казаха че това е нагласено, заради дистанцията, която Себ им направи на останалите, сега отново се получи спор м/у Марко и ФИА  Wink А, когато има спор, няма как историята да не се "раздуе" и да не вземат отношение много хора по- нея. Това имам предвид, като казвам, че се вдига шум.

# 80
  • София
  • Мнения: 10 043
Бени, неизбежно е - още с първата титла, а сега след 2 няма начин любовта към него да се лее на талази (нямам предивд тук в темата, а навсякъде) - според мен е съвсем резонно всичко случвщо се около или със Себ да се гледа под лупа, да се коментира, анализира и преекспонира ("любима" дума ми е и затова я сложих, освен че стана и рима  Crazy) - това си е част от това да бъдеш световен шампион Simple Smile

Марко според мен трябваше отдавна да му забранят всякакъв достъп до пресата - честно освен проблеми да създава, които не са в полза на отбора, за друго не се сещам...но пък от друга страна без него щеше да е голяма скука, кой щеше да създава "скандалчета", та не знам... newsm78

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 32
След десет старта резултата е следния:









# 82
  • Мнения: 107
 Joy Joy Joy Тази статистика ме удовлетворява изцяло. Защо ли?!?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 83
  • София
  • Мнения: 10 043
Joy Joy Joy Тази статистика ме удовлетворява изцяло. Защо ли?!?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честно да ти кажа, идея си няма  Thinking Joy

Бастю и той с нова прическа - всички гледат от Кими  hahaha

# 84
  • Мнения: 201
Ехо, гледа ли някой тренировките  Grinning Аз хванах втората  Peace В момента вали и има много вода на пистата  Crazy Очаквах от Макларън да са активни на мокрото, предвид проблемите им на дъжд, нооо Джонитата си седят в бокса на сухо  Mr. Green Мишу се престраши, но завърши с удар  Crazy, добре че не беше нищо сериозно. Дали в Неделя ще вали  newsm78 Попадам на много разнопосочни прогнози  Crazy

# 85
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ма то и тая седмица ли има,мислех,че тая почиват  ooooh! Crazy #Crazy Crazy Joy Joy Joy

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 32
...Тази статистика ме удовлетворява изцяло. Защо ли?!?

Честно да ти кажа, идея си няма...

Не е ли по-добре за нас зрителите, пък и да не се объркваме твърде много...... абе... защо шампионата не завърши примерно така....





Аз ще съм много доволна   bouquet Laughing

Последна редакция: сб, 28 юли 2012, 12:28 от ra4eto_hi

# 87
  • Варна
  • Мнения: 294
хелоуууууу мацки  Crazy

последно състезание преди ваканция  Crazy
Опитах да си наваксам от началото на седмицата, че беше малка лудница около мен  Mr. Green

Тренировките нищо интересно като четох, нашите на първи позиции, ама мен най ме тревожат кат ги видя така резултатите  Mr. Green.
Няма да мога да гледам квалито  Sunglasses, сефте ...но мисля да не си причинявам да го чакам, тегля и да гледам, освен ако не ми прищрака нещо друго. Поне за сега състезанието съм на линия  Mr. Green

По-интересно беше да прочета статийка с изказване на Рон  Mr. Green за Хамилтън. Ама не съм и очакавало нещо друго от него.
Рон Денис: Въпросът е дали ние ще наемем Хамилтън, а не обратното
После прочетох и във  форумното пространство някакви гоУеми български "капацитетИ" и "разбирачи" по формула 1 и мениджмънт, които определено се кефят на ситуацията, ама трудно е да се излезе от руслото на лицемерието и фенското пристрастие  Mr. Green
Ще поживеем, ще видим ... ситуацията не е кой знае каква уникална, пилот и отбор сключват сделка и всеки ще иска да е по-изгодна за него  Naughty
В Мак последно време вземат сериозно глупави решения, така че нищо няма да ме учуди ...а и времето ще покаже дали взетите решения са правилни ....или по скоро, защо са взети  Mr. Green


п.п.
нооо поне Мак са се справили с анимираните клипчета  Mr. Green, мноооого добри  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 201
- Всъщност не знам какво точно е казал Рон, така че не мога да коментирам. Това няма много общо с мен самия. Моят шеф е Мартин [Уитмарш] - заяви състезателят.
 Joy   hahaha   Joy   hahaha

Всъщност, Хамилтън въобще не му е останал длъжен  Mr. Green   Mr. Green
Ако двамата не си играят с пресата( както аз си мисля), Хамилтън не мисля, че би спечелил тази игра на думи, спрямо Денис  Mr. Green   Wink Съвсем нормално е Рон Денис да демонстрира самоувереност на човек, за когото пилотите в отбора, никога не са били незаменими  Wink Съвсем нормално е и Хамилтън да изчаква и да лавира според ситуацията, търсейки най- доброто решение за своето бъдеще. Моето мнение е, че те ще стигнат до споразумение, все пак, но мноого се съмнявам, че ще бъде дългогодишен договор. Нищо чудно Лу да възприеме принципа на Марк и да подпише за 1 год., което смятам, че ще бъде умно решение предвид предсоящите промени във формулата. Не знам на отбора, колко му изнася такова споразумение, обаче...  Но да гадаем е излишно  Crazy   Whistling Скоро ще разберем  Peace


Гледах и последната тренировка- Ред Бул, Макларън, Ферари и Кими  Crazy   Crazy   Mr. Green са в борбата за пол, според мен. Мерцовете, никакви ги няма, като че ли  newsm78 Но, да видим  Thinking
Опитвам се да гледам всичко, защото ще изпусна най- важното, в Неделя  Sad Ако ми хареса резултата ще го изтегля по- късно да го гледам, ако не..., вече нямам нерви за каръшки състезания  Naughty   Crossing Arms  Mr. Green

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Квалификацията започна.

Времето е слънчево и горещо (30 градуса на въздуха, 45 градуса на асфалта).

Надяваме се Алонсо да се класира в на първа или втора редица.... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт