Не ти е в лигата

  • 21 448
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 634
Нужно ли е това на фона на хубавите ти включвания до момента?

Разбира се. Нарича се ирония и тя я познава много добре защото не за първи път се закачам с нея така. Размахването на пръст не ми е по вкуса, въздържай се, моля!

# 31
  • Мнения: 1 288
Ирония, ирония, колко да е ирония, направо си беше чист сарказъм.

Мога да отправя същия апел за въздържание, но щом си имате саркастично-иронична "заигравка".

# 32
  • Мнения: 571
Нали казват,че жените избират мъжете по калъп на бащите си.Следват модела на поведение в собственото си семейство.Мъжете пък уж избирали копия на майките си.
Аз пък все си мисля,че ако баща ми е спуквал цял живот майка ми от бой,а тя чинно и кротко е търпяла ще бягам далеч от всякакъв вид малтретиране,а няма нарочно да се блъскам м/у шамарите.Същото важи и за изневерите.
Ниската самооценка не си я налагаме само в семейството-фактора приятели,работна среда и т.н също го има за оформянето ни

# 33
  • Мнения: 2 457
Мога да отправя същия апел за въздържание, но щом си имате саркастично-иронична "заигравка".
Моля? Никаква заигравка нямаме, спами темата само Crossing Arms

# 34
  • София
  • Мнения: 221
 Може да искат да правят секс в поза 69.

 Относно търсенето и предлагането:Любовта е сляпа  и често жените имат нереални представи и очаквания от партньора си и мислят, че ако нещо не им допада в него, то с времето ще успеят да го променят.

# 35
  • Мнения: 6 365
Може да искат да правят секс в поза 69.

 Относно търсенето и предлагането:Любовта е сляпа  и често жените имат нереални представи и очаквания от партньора си и мислят, че ако нещо не им допада в него, то с времето ще успеят да го променят.

Печелиш интернета с 69!

Може би любовта не е сляпа. Колко грозно е това изказване! Може би любовта вижда невидимото.

Мен пък ме тревожи пластмасовия критерий за красота.

По принцип съм петица, но врътвам скалата до 10 във важните моменти. За слепите си оставам петица, за тези, които виждат- може и до 11 да стигнем.

# 36
  • Мнения: 1 288
Мамасита, някой нефизически качества вдигат много, ама много скалата.

Може да искат да правят секс в поза 69.

hahaha

Само дето това предполага 6-та винаги да е отдолу. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 571
То не може да си 10-ка във всички отношения.Важното е като си 6-ца да си удовлетворен от себе си и да си поддържаш стандарта винаги като за 6.
А колко 10-ки ставан 0-ли отворят ли си устите.Мерси за такава 10-ка.
Що бе и при може да искат 96-бъдете по-широкоскроени Peace

# 38
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Я всички да пишат в коя лига са и коя степен.
					

# 39
  • Мнения: 571
Жена за някой приятел ли си търсиш Mr. Green Първо да се наредят личните моми.Строгия,но справедлив поглед на Лабрадор ще отсее и отсъди Sunglasses

# 40
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Имам един ерген в софия, та да го овътрим. Няма само да дразни с ергенски изпълнения.

# 41
  • Мнения: 45
Имам един ерген в софия, та да го овътрим. Няма само да дразни с ергенски изпълнения.

Той от коя лига е? Може да почнеш с банковата му сметка. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 8 848
Странна тема. Никой няма право да определя лигата, но някои се вземат много насериозно....

# 43
  • Мнения: 6 365
Я всички да пишат в коя лига са и коя степен.


Аз съм в лигата на необикновените, масон 33-та степен.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт