Не ти е в лигата

  • 21 451
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
Я всички да пишат в коя лига са и коя степен.


Аз съм в лигата на необикновените, масон 33-та степен.

Там е самия Сатана и най-близките му. Без жените му. Няма там жени.

# 46
  • Мнения: 1 783
Аз имам свое виждане по въпроса за качествата. Според мен ние се влюбваме не точно в качествата на партньора, а в начина по-който, той ни кара да се чувстваме. Следователно една шестица може да накара девятката да се чувства като двойка, а може и да я накара да се чувства като десятка. Ето това е важното. Wink

# 47
  • Мнения: 60
Няколко двойки вече, в който женската част превишава мъжката по качества.

познавам такива случаи - например учителка , която се жени за парнаджията на училището ,
или жена на приблизително добра позиция в банка се жени за човека , който носи пощата на банката и т.подобни
може би обстоятелствата са такива ,
и това , че мъжете 9-ка си избират жена 6-ца , важното е да е дългокрака и слаба , може и да не е хубава
за жените остава реципрочното - тя да вземе 5-6-цата ...

# 48
  • Мнения: 45
Аз имам свое виждане по въпроса за качествата. Според мен ние се влюбваме не точно в качествата на партньора, а в начина по-който, той ни кара да се чувстваме. Следователно една шестица може да накара девятката да се чувства като двойка, а може и да я накара да се чувства като десятка. Ето това е важното. Wink

Не виждам как една двойка може да ме накара да се чувствам повече от двойка. Падението си е тотално. Дори просто секс с такъв те кара да се чувстваш омърсен.

# 49
  • Мнения: 45
Няколко двойки вече, в който женската част превишава мъжката по качества.

познавам такива случаи - например учителка , която се жени за парнаджията на училището ,
или жена на приблизително добра позиция в банка се жени за човека , който носи пощата на банката и т.подобни
може би обстоятелствата са такива ,
и това , че мъжете 9-ка си избират жена 6-ца , важното е да е дългокрака и слаба , може и да не е хубава
за жените остава реципрочното - тя да вземе 5-6-цата ...


За мен тези всичките са си на едно ниво. Всички са на мизерни заплатички. Парнаджията дори може би си докарва и къде повече от учителката.

# 50
  • Мнения: 3 634
Парнаджията и той е човек. Професията ли те движи нагоре-надолу в лигата?

# 51
  • Мнения: 45
Парнаджията и той е човек. Професията ли те движи нагоре-надолу в лигата?

-Образование
-Професия
-Доход
-Социално положение
-Външност
-Специални таланти
-Специални постижения
-Здравословно състояние
-Характер, възпитание, наследственност, произход (фамилия)...

и т.д.

# 52
  • Мнения: 3 634
Lizet33, за мъже или расови коне говорим?! Ужасно е някой да раздробява личността ти по категории и после да преценя дали си заслужава да общува с теб. Повечето хора се осланят на интуицията си при избора на партньор, едва ли грешат.

# 53
  • Мнения: 60
парнаджията има по-нисъл статус , не говорим за материален ( който също не е висок ) , все пак една учителка е учила , държала е изпити и т.н , а той е завършил средно някак си ...
две учителки , женени за парнаджията в училището ,  познавам , хубави момичета определено ,  с широки интереси , явно няма много мъже в училищната среда ...

# 54
  • Мнения: 571
То за това след въпроса "как се казаш" следва "с какво се занимаваш" Joy В животинската ни природа е да си намерим най-расовия за да имаме умно,красиво,силно и здраво поколение,което той ще може да отгледа Peace

# 55
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Една намахана бизнес дама ходеше всеки обед при един от строителната бригада която оправяше хотела, а и вечер си го прибираше. Не мисля, че се е интересувала от образованието му .. по скоро някои негови умения трябва да ся я  привличли ....

# 56
  • Мнения: 3 634
В животинската ни природа е да си намерим най-расовия за да имаме умно,красиво,силно и здраво поколение,което той ще може да отгледа Peace

Е, явно сте страхотни подбирачки щом ДиС е пълен с хленчения и оплаквания.

# 57
  • Мнения: 45
парнаджията има по-нисъл статус , не говорим за материален ( който също не е висок ) , все пак една учителка е учила , държала е изпити и т.н , а той е завършил средно някак си ...
две учителки , женени за парнаджията в училището ,  познавам , хубави момичета определено ,  с широки интереси , явно няма много мъже в училищната среда ...

Образованието макар че е фактор, всъщност е изключително вече нищожен т.к. днес да си образован значи да си БЕДЕН. Така че...нашия парнаджия би могъл да е къде-къде по-напред с материала от една проста училка. Тази професия е изключително некотируема днес. Да не споменаваме че тази среда се е напълнила със селски простакеси и стари моми. На практика професионално аз не виждам никакъв проблем с котировките им.

# 58
  • Мнения: 45
Една намахана бизнес дама ходеше всеки обед при един от строителната бригада която оправяше хотела, а и вечер си го прибираше. Не мисля, че се е интересувала от образованието му .. по скоро някои негови умения трябва да ся я  привличли ....

Това е съвсем различно. Един богат човек може да има който си пожелае. Но неравностойни желае само за леглото като правило и ги избира по външност и сексуални умения.
За богати жени това е вид развлечение. Те малко поемат мъжки функции и вкарват в леглото си на бройка.

# 59
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
глупости, светските хроники са пълни с опровержения.

Общи условия

Активация на акаунт