Отговори
# 150
  • Мнения: 0
Oбб Хасково вече има

# 151
  • Мнения: 0
А за област Бургас някой знае ли нещо,дали ще има детски?

# 152
  • Мнения: 73
ДСК - София , Младост - има

# 153
  • София
  • Мнения: 58
ДСК София Слатина ИМА!!!

# 154
  • Мнения: 0
Сливен - Райфайзен - ИМА

# 155
  • Мнения: 418
ДСК София Слатина ИМА!!!
Ей най-накрая  Party Party Party

# 156
  • Мнения: 7
Съжалявам,че се включвам толкова късно,
Инвест банк Плевен има.

# 157
  • Мнения: 740
Момичета, трябва да попълня документи за целева помощ за първокласници. Въпросът ми е данните и на двете деца ли се пишат в листа или само на това детенце, което е първокласник?
Защото ми казаха, че се смята пак дохода като за четиричленно семейство каквото е...
Ох, знам, че го написах объркано, но дано някой ме е разбрал. ooooh!
С една дума документа по същия начин ли се попълва като за детските?
 Peace

# 158
  • Мнения: 50
някой да знае кога се изплащат парите след раждане, парите преди раждане си ги взех миналият месец а след раждане неми бяха преведени този месец ако някой има информация моля да пише
Благодаря предварително!

# 159
  • Мнения: 155
някой да знае кога се изплащат парите след раждане, парите преди раждане си ги взех миналият месец а след раждане неми бяха преведени този месец ако някой има информация моля да пише
Благодаря предварително!
подала ли си всичи необходими документи в социалните?
На следващия месец от подаването би трябвало да ти ги преведат

# 160
  • Мнения: 740
Подадох вече документите, нямам нужда от отговор.
Благодаря!

# 161
  • Мнения: 83
Подадох вече документите, нямам нужда от отговор.
Благодаря!
Тези документи не се ли подават чак от 15 август?

# 162
  • Мнения: 740
НЕ, казаха ми ,че ако ги подам до края на месеца ще получим парите август. А ако ги подам август ще ги вземем септември. Peace

# 163
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Аз моите дори ги похарчих вече  Peace

# 164
  • Мнения: 83
Ще ида и аз тогава да ги подам този месец,тъкмо ще си поема някой разходи по ученика  че в началото на септември ни викат на родителска и рекоха да си носим пачките с пари дано само не ме върнат че като питах преди време изрично ми казаха че започват да се подават молбите от 15 август до края на септември.

Общи условия

Активация на акаунт