Отговори
# 480
  • Мнения: 38
За Бургас днес детски няма да има.Информацията е от Инвестбанк-Бургас.Казаха най-ероятно утре.

# 481
  • Мнения: 9 767
И в Ловеч днес няма да има.

# 482
  • София
  • Мнения: 13
Община Слатина, Пощенска Банка - няма превод (през интернет банкирането). И аз се надявах, че поне днес като за първи учебен ден ще ги преведат, но не би... За разлика от това министър Цветанов за пореден път ни "зарадва" с присъствието си на откриването на учебната година... Спокойно можех да мина и без него...

# 483
  • Мнения: 418
 Laughing те сега пуснаха на безработните с няколко дни закъснение и си мисля, че и детските този път ще отнесат до след 20 -ти ... дано да се лъжа ... ама надали... Този месец закъсненията са доста като се почне от пенсиите .... До края на годината не ми се мисли какво ще е .... Shocked Twisted Evil

# 484
  • Мнения: 0
пловдив ЦКБняма детски.как не ги е срам то верно че нашите деца са наша грижа и всички родители малко или много сме се подготвили за новата учебна година но все пак тия 35 лева на дете са в помощ

# 485
  • Мнения: 5 140
В от ПИБ няма детски. Дано утре има.  Praynig

# 486
  • София
  • Мнения: 156
Добре де момичета, хайде спрете да пишете къде НЯМА детски. Гледам си редовно известията и всеки път, когато погледна с надежда....то пише къде нямало детски. Стига вече !

# 487
  • София
  • Мнения: 1 464
На мен не ми пречи мамите да пишат къде няма, не мога да разбера защо това трябва да се превръща в проблем... писали са днес, защото са се надявали, че на първия учебен ден ще има превод ама не, какво лошо има да споделят това, че се чувстват разочаровани или друго... защо да не споделят? Не е нужно да се демонстрира такова раздразнение мисля...

# 488
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добре де момичета, хайде спрете да пишете къде НЯМА детски. Гледам си редовно известията и всеки път, когато погледна с надежда....то пише къде нямало детски. Стига вече !
И какъв точно ти е на теб проблема?Най-малкото като се види, че няма детски няма да  се налага да се ходи до банкомата за проверка.Точно за това е темата да се пише къде има и къде няма.Такива като теб дето размахват пръст са ми много интересни.

# 489
  • София
  • Мнения: 156
Позаметох малко темата, защото, ако трябваше напълно да я прочистя, щяха да останат има-няма 5-10 публикации.
Смятам за излишно да се преповтаря информация "няма" (което е различно от отговор на питане "еди-къде-си има ли").
Безсмислени постинги с цел "запис" също не са допустими. За писането на шльокавица смятам, че е ясно отношението ми и ясно е написано в правилата.
Темата е взаимопомощ и считам, че ценната и полезната информация в нея е тази, в която се съобщава за наличие на преводи с посочен град и банка. Десетки публикации с "няма" излишно губят време на всички, писали в темата, да влизат и да четат поредния "запис".

Явно не само аз смятам така ! Ще помоля да не се интересувате интересна ли съм или не ! Имам проблем, да, защото е напълно излишно да се пише пост след пост "НЯМА" постоянно. Ако е някакво инфо например някой дали е говорил с дадена банка ок, но моля Ви много......

# 490
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Позаметох малко темата, защото, ако трябваше напълно да я прочистя, щяха да останат има-няма 5-10 публикации.
Смятам за излишно да се преповтаря информация "няма" (което е различно от отговор на питане "еди-къде-си има ли").
Безсмислени постинги с цел "запис" също не са допустими. За писането на шльокавица смятам, че е ясно отношението ми и ясно е написано в правилата.
Темата е взаимопомощ и считам, че ценната и полезната информация в нея е тази, в която се съобщава за наличие на преводи с посочен град и банка. Десетки публикации с "няма" излишно губят време на всички, писали в темата, да влизат и да четат поредния "запис".
.

Явно не само аз смятам така ! Ще помоля да не се интересувате интересна ли съм или не ! Имам проблем, да, защото е напълно излишно да се пише пост след пост "НЯМА" постоянно. Ако е някакво инфо например някой дали е говорил с дадена банка ок, но моля Ви много......




Ей заради такива като теб ще спра да давам инфо, щото ми писна всеки месец някоя да се прави на велика.Направи си нет банкиране и си проверявай като не ти харесва тук.Знаеш ли колко майки разчитат на това нямане, за да не ходят до банкомата да им гълта стотинки за проверка.Ама нейсе нали на теб ти пречи и няма да го споменаваме вече.Айде със здраве и не бъди толкова дребнава.

# 491
  • София
  • Мнения: 156
За втори път откакто влизам тук ме "захапваш", което е неуместно.  Дали ще правя нет банкиране или не- личен проблем. Влизам тук и гледам дали има инфо и за мен, ако няма- излизам. Ако проверя и видя, че имам пиша къде и на коя банка има ! Знам, че даваш на доста майки достоверно инфо и браво за което, но определено от теб не го търся. Моя район е доста далече от твоя така че на мен лично не ми трябва твоето нифо.  Като не ти харесва това, което съм написала- ами не го чети и го подмини. Проблема ми днес е, че както една мама написа много от нас се надяваха  да са пуснати и познайте като видя известие  какво си мисля- може и да има, да ама не. Затова го написах, а пък ти вдигна олелия до небето. Ще ме извиняваш много, но тук не е мястото за този спор.

# 492
  • Мнения: 418
Цитат
Ако проверя и видя, че имам пиша къде и на коя банка има ! Знам, че даваш на доста майки достоверно инфо и браво за което, но определено от теб не го търся.

Ехо.... мамо ако обичаш... достоверна информация ми дава Креми и ако нямаш нищо против за мен тя е ценна... 

# 493
  • София
  • Мнения: 156
Ехооооооооо....извинявайте, но както съм написала много добре знам, че тя дава на много хора информация. Но когато нещо не касае нея и не се отнася лично за нея тека си запазва мнението. Нека сме наясно, че не искам да спре да си го дава. Нейното инфо по никакъв начин не ме касае и не съм и казвала на нея да дава или не !

# 494
  • София
  • Мнения: 156
Надявам се, че всички засегнали се от написаното относно апела да не се пишат безсмислени постове къде НЯМА детски ще приемат извинение. Не съм засегнала никоя от Вас директно, мисля, че ме разбирате защо апелирах за това. Всички се изнервяме дойде ли време за детски, но нека не прекаляваме с нервите и да не прекрачваме границата на добрия тон, както и да се заяждаме неоснователно помежду си ! Лека вечер на всички !

Общи условия

Активация на акаунт