Отговори
# 360
  • Canada
  • Мнения: 649
Варна - Алианц Банк - няма детски... Sad

# 361
  • Мнения: 9
Варна-Общинска Банка ИМА детски и чл.8

# 362
  • Мнения: 1
Ловеч - ПИБ - има детски

# 363
  • Мнения: 83
Пловдив ЦКБ има.

# 364
  • Мнения: 0
Сливен - Райфайзен - има дет

# 365
  • Мнения: 83
На мен преди малко от социални грижи ми казаха че забравили да пуснат молбата ми и този месец детски няма да получа. Късмет на останалите които чакат!!! Peace
Другия месец ще ти ги платят и за този на мен така ми казаха веднъж.

# 366
  • Мнения: 83
Здравейте, август трябва да подавам документи за детски, но съпругът ми регистрира фирма февруари месец и извършва дейност. Въпросът ми е имам ли право на детски или не?
Моля, ако някой може да ми отговори.
Можеш ако дохода ти го позволява,моя мъж също има фирма и аз взимам детски.

# 367
  • Мнения: 7
Плевен Инвестбанк има детски

# 368
  • София
  • Мнения: 1 388
ОББ слатина има проверих преди минута с нет банкиране съм

# 369
  • Мнения: 517
Сливен - има

# 370
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
ОББ слатина има проверих преди минута с нет банкиране съм
И аз сега видях, че бяхме навън.ДДа не повярва човек.

# 371
  • Сливен
  • Мнения: 141
Сливен-ОББ има
но интересно защо са ми преведени само 40 лв при условие,че взимам детски за 2 деца  newsm78 утре ще ходя да се разправям

# 372
  • Мнения: 118
Монтана-ОББ има детски и чл.8

# 373
  • Мнения: 1
Добър вечер,има ли майка която е към уникредит булбанк София и си е изтеглила детските благодаря

# 374
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добър вечер,има ли майка която е към уникредит булбанк София и си е изтеглила детските благодаря
Къде живееш?коя ти е общината?

Общи условия

Активация на акаунт