Отговори
# 525
  • Мнения: 9 767
Днес няма да има,още сутринта Ви написах.Не знам защо все още се надявате.

# 526
  • Мнения: 35
момичета пуснах си това нет банкиране ,но не мога да си спомня каде си прибрах листа с пот. име някои знае ли дали мога да поискам ново




можеш споко отиди в банката
ок благодаря ти Simple Smile

# 527
  • Мнения: 2
Az sa6to si mislq,4e dnes nqma da ima,na men mi gi puskat v 14 no sega nqmam.Pak vav Facebook ima edna maika ot blg i ot vraca,koito imat prevodi.Stranna rabota!

# 528
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 260
И аз съм от Благоевград и все още нямам. Според мен също ще са утре.

# 529
  • Мнения: 199
В Благоевград НЯМА превод - Общинска

# 530
  • Мнения: 10
Здравейте,мами.И аз да се запиша тук.Скоро не бях влизала в тази тема.Аз имам първокласничка и си пуснах документите за еднократна помощ за първокласник.Очаквах ,че ще получим парите на 17 септември за първия учебен ден ,но уви....дори и днес ги няма.За пореден път се разочаровах от милата ни Държава.

# 531
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Здравейте,мами.И аз да се запиша тук.Скоро не бях влизала в тази тема.Аз имам първокласничка и си пуснах документите за еднократна помощ за първокласник.Очаквах ,че ще получим парите на 17 септември за първия учебен ден ,но уви....дори и днес ги няма.За пореден път се разочаровах от милата ни Държава.


Ами просто можеше да ги подадете един месец по- рано  Laughing

# 532
  • Мнения: 50
Здравейте,мами.И аз да се запиша тук.Скоро не бях влизала в тази тема.Аз имам първокласничка и си пуснах документите за еднократна помощ за първокласник.Очаквах ,че ще получим парите на 17 септември за първия учебен ден ,но уви....дори и днес ги няма.За пореден път се разочаровах от милата ни Държава.


Ами просто можеше да ги подадете един месец по- рано  Laughing
въпроса не седи така, по различните области е различно, на нас ни казаха че молбите се подават от 1-ви август до края на септември и няма как да получим помоща за първокласник по рано от септември с децките.остана да се молим днес да ги преведат. Praynig

# 533
  • Мнения: 9 767
Групата във фейса пишат,че вече има преведени детски.

# 534
  • Мнения: 0
Групата във фейса от вчера пишат, че са получили. Не знам до колко може да им се вярва и там, както и в дарик.

# 535
  • varna
  • Мнения: 43
запис Peace дано днес вече има детски Praynig

# 536
  • София
  • Мнения: 156
То вече и във фейса започнаха с шмекериите. Обадих се на Социалните ни в Люлин и казаха, че са започнали преводите не само за Люлин.....ако са ме излъгали, значи лъжа и Вас  Sad

# 537
  • Мнения: 517
коя е групата във фейсбук?

# 538
  • Мнения: 9 767
На предната страница има линк.

# 539
  • Мнения: 6
отдавна не сам се включвала в русе пиреус две мои  приятелки получиха вече смс аз едва ли защото ако детските са месец за месец този месец няма да ме огрее бавят документите на мъжа ми от китен и сега чакане за да ги подам в соц Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт