Отговори
# 540
  • Мнения: 0
Днес уж казаха,че след 16 часа ще има ,но да видим

# 541
# 542
  • Мнения: 0
Има детски ДСК Златоград.Успех на всички днес да си ги получите Grinning

# 543
  • Мнения: 155
отдавна не сам се включвала в русе пиреус две мои  приятелки получиха вече смс аз едва ли защото ако детските са месец за месец този месец няма да ме огрее бавят документите на мъжа ми от китен и сега чакане за да ги подам в соц Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
абсурд толкова рано да имат преводи....

# 544
  • Мнения: 70
Габрово ДСК има детски

# 545
  • Мнения: 0
за Ловеч пощенска има детски

# 546
  • Мнения: 740
Социалните не си вдигат телефона. Ако някой има информация за Сливен моля да сподели. Hug

# 547
  • Варна
  • Мнения: 136
ПИБ Варна още няма превод,

# 548
  • Мнения: 22
Люлин- пощенска да е проверявал някой?

# 549
  • Мнения: 82
Русе- Булбанк ИМА и чл.8.

Не се тревожете, за всички ще има днес. Лек ден на всички.

# 550
  • Мнения: 0
 Търговище ЦКБ има детски и чл.8

# 551
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
В Шумен ще има детски днес.

# 552
  • pomorie
  • Мнения: 850
Поморие Инвестбанк-има

# 553
  • Мнения: 0
За Добрич и банк има ли

# 554
  • Мнения: 38
Бургас от Инвестбанк ще можем да теглим към 16 часа.Инфото е от банката.

Общи условия

Активация на акаунт