В коремчето на мама отеснява и палавото СЕПТЕМВРИйче все по-нетърпеливо става!

  • 23 624
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 175
Уфф, от 4:30 се кокоря и не мога да заспя  #Crazy станах изядох 3 праскови и пак се пробвах да заспя....ами не става и не става...сега ще пия кафе пак след него може да ми дойде муза пак за сън  #Crazy
Напоследък много праскови ям...и не мога да се наям  Laughing Ето колко са полезни за нас бременните  Simple Smile
http://lekuva.net/21444/praskovite-sa-polezni-pri-bremennost.html
И за събуждане едно кафенце от мен

# 61
  • Мнения: 55

Реших да се включа с въпросче- имате ли идея какви изследвания трябва да пусне доктора при даването  на направлението за раждане и 45 дневния?
Помня, че ми правиха  и цитонамазка като раждах предишния път, но не съм сигурна за другото.  Интересувам се, защото с моя доктор сме като в скеч от "Комиците" като се видим, аз задавам въпроси-той остроумно ме разсмива с неадекватни отговори ...  Shocked


Хахахаха, това за доктора много ми хареса, защото и ние с моя сме така, ама по отношение на нещата дето трябва да се направят - не ме е подвел досега.
На въпроса - какви изследвания искат при влизане в болницата да раждаш - кръвна група, оригиналният лист А4, предполагам са ти я определили по някое време с изселдванията, последни кръвни изследвания, за да имат ориентир как си с хемоглобин и т.н., т.е. последна пълна кръвна картина, ХИВ, СПИН, Васерман, и те са ти пускани по някое време, предполагам, имаше и нещо за антитела, предполагам касае мамите с отрицателен резус фактор и като че ли това беше.
Не се искат микробиологично изследване, както и изследване на изпражнения, това е мисля различното отпреди, както и няма нужда от направление за хоспитализация или за секцио. Относно микробиологията - док каза че не било хубаво да се прави по това време на бременността, не попитах дали заради прокървяване или заради опасност от инфекции. Потвърдиха ми промените и от АГ болницата. Ами това е мисля Simple Smile

Последна редакция: нд, 22 юли 2012, 08:20 от krassymira

# 62
  • Мнения: 4
Добро утро на всички ! Едва се надигнах много съм подута
Канела миличка къде си всички само за теб мислим , пиши час по-скоро като можеш.  Hug Hug


# 63
  • Мнения: 2 802
Добро утро  Hug

Пак е имало малко ранобудни снощи  Mr. Green

Евка ... мерси за кафенцето  Heart Eyes

hrisik Много добре даже са се наредили нещата. И мисля като Агира, че в крайна сметка и 5 лева да ти се полагат от държавата, трябва да ги вземеш Crossing Arms Толкова пари даваме с тези одръжки и накрая като дойде момент държавата да се погрижи за теб стават чудесии  ooooh!

danaeka Предполагам какви са ги забъркали син и свекърва  Mr. Green

elfy Радвам се, че се появи  Heart Eyes тя Красимирка ти е отговорила  Hug

Мъжо вече е пушка .... Т. снощи падна почти веднага! Днес няма и спомен от вируса  Praynig и сега мислим да отскочим до село /то е на 10 км от града/ да видим свекърите ми  Mr. Green

И аз се притеснявам за Канела, дано да е добре  Praynig

Днайче, как си и ти днес мила  Hug

Хубав ден милички  Hug

# 64
  • Мнения: 526
Добро утро! От кафенцето и аз ще си взема, че така се въртях снощи, как не съм изхвърлила милото, незнам  Laughing
Стомахчето ми вече е добре. Гортото ми бебче от тези газове милото как ли се чувства  Rolling Eyes Но интересното е, че пак ми се яде пъпеш  hahaha Това вече е идиотизъм.
eva_82 За прасковите си права. За безсънието мога само да ти препоръчам топло мляко с мед. Поне при мен малко помага, но не винаги. През деня си доспивам.
Хайде прохладен ден момичета!  bouquet

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Добро утро момичета! Аз да чукна на дърво не мога да се оплача за съня. Спя си като пушка. Може би защото мъжа ми е командирован на дивана. Сега и двамата се наспиваме. Той не се притеснява, че като се въртя ми е лошо, аз пък не се притеснявам, че той като се върти ще ми удари корема.

# 66
  • Мнения: 40
За вакуумните торби - Фейтчето беше казала, че има в Кауфланд, но аз не съм купувала от там. Моите си ги взимам от Еднолевката до нас. Цените варират от 2,50 до 3,20, в зависимост от размерите. Предполагам, че в повечето подобни магазини ги има. Само пазете касовите бележки, защото поне на мен често ми се оказват дефектни - разлепени дюзи и т.н. и после ходя да ги подменям. Но е факт, че каквото съм изпрала и вакуумирала, после като го отворя, си ухае все едно току що е изпрано.

# 67
  • Мнения: 24
Добро утро втори дубъл newsm09.Одеве си хапнах добре и си заминах та си легнах.Тръгнах да гушкам моя ,той пък се стресна ,че го бутам щото нямам място и се свря в стената Laughing
Сънувах някакви ужасии.Бебето си подаваше малката ръчичка от корема ми и ми хващаше единия пръст и пак се прибираше.Стресиращо си беше.
Днес доста прохладно,а вече е 10,дано не е жега че имам да си продължавам с прозорците:)
Канелка не знам,мисля я много. Thinking

# 68
  • Мнения: 39
Добро утро и от мен!Днес съм що годе по-добре.Поне не ме боли глава.Даже и до спешното ходихме за антибиотика.Довечера пак там.Сега се притеснявам дали за 3 дни ще ми мине,ако ли не сигурно ще искат още антибиотик и нищо чудно да лежа в болница  ooooh!
Вчера забравих да ви кажа за един куриоз-да плачеш ли ,да се смееш ли.След много перипетии се добрах да една лаборантка да си пусна изследвания.След половин часово спорене и т.н.(то не е за разправяне) оная ми вика ама ти да не си бременна  Shocked.Викам то аз скоро ще родя ,ще се пръсна по шевовете,а тя не забелязала.Вика ми ,че просто може да съм си така .Ужас  #Crazy

# 69
  • Мнения: 2 802
Стомахчето ми вече е добре. Гортото ми бебче от тези газове милото как ли се чувства  Rolling Eyes Но интересното е, че пак ми се яде пъпеш  hahaha Това вече е идиотизъм.

 Mr. Green то като излезе ще ти го върне в доста по-големи дози  hahaha hahaha hahaha


За вакуумните торби - Фейтчето беше казала, че има в Кауфланд, но аз не съм купувала от там.

И аз, понеже някой каза, че изпускали, а и цената им е 6 лв за размер 50/70 ... или нещо такова  ooooh! Пък от левчето си взех хем по-голям размер, хем за 3 лв.  Grinning

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 420
За вакуумните торби - Фейтчето беше казала, че има в Кауфланд, но аз не съм купувала от там. Моите си ги взимам от Еднолевката до нас. Цените варират от 2,50 до 3,20, в зависимост от размерите. Предполагам, че в повечето подобни магазини ги има. Само пазете касовите бележки, защото поне на мен често ми се оказват дефектни - разлепени дюзи и т.н. и после ходя да ги подменям. Но е факт, че каквото съм изпрала и вакуумирала, после като го отворя, си ухае все едно току що е изпрано.
Мерси, Фейт § Agira Peace
А изпрахте ли вече бебешките дрешки?
Данайче, такива са жалост местните ни лекари и техните производни.Това да не е на Лината в МР?

# 71
  • Мнения: 510
Записче и от мен.
Фейт, благодаря за темичката.   bouquet

Даная, дано скоро се оправят при теб нещата. Hug

Аз тази нощ не съм спала също, но заради баткото. Нещо се посра, а дори не е разстройство... Цяла нощ се мотахме- дрехи сменях, къпах го  ooooh! Аз тия дни съм в някаква летаргия- само ми се спи, да тръгна на някъде и корема ми се стяга. Вече съвсем нямам търпение да си пуна изследванията др. седм. А малкия си чака разходката, така чее.. хубав ден от нас  Heart Eyes

# 72
  • Варна
  • Мнения: 64
Днес съм труп направо. Снощи малкия не ме остави да спя. Цяла нощ рита, корема ме боля и накрая установих, че е гладен. Аз вечер понеже ям в 6 часа и явно много му стават часовете. Сега закусих и спря да рита  Mr. Green Обаче сега как ми се спи, изпратих мъжо на плаж и си лягам да гледам някой филм. По някое време може и да отпоря. Какво ли стана с Канела? Дано да пише скоро.

# 73
  • Мнения: 184
  bouquet Фейт  Hug
Ние снощи имахме гости, които поседяха до късничко и като си легнах, направо съм откъртила. Цяла нощ-непробуден сън. Усещам, че днес ще честитим първото бебче и ще преполовим темата  hahaha hahaha hahaha
Сега ви желая приятен ден, а аз отивам в "бермудския триъгълник" да разчиствам последиците от снощи  ooooh!

# 74
  • Мнения: 39
Здравейте!
Тъй като днес остарявам с още една година да ви почерпя
Скрит текст:
Скрит текст:

Стискам палци с Канелка всичко да е наред! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт