ВМ НВХ - част 50

  • 48 937
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • GYM
  • Мнения: 814
Привет, момичета Hug
Интересни неща казвате за кръвните изследвания. Аз мога да се похваля с перфектни изследвания от няколко години насам, като се изключи леко занижения хемоглобин, но всички го отдават на факта, че не ям червено месо от години. имаше моменти, в които ядях пилешко ( когато бях на Дюкан), но не ми понася и това е Rolling Eyes наблягам на рибата и морските дарове, обожавам ги...Изключила съм всички млечни без маслото. Чувствам се отлично Hug и като че ли имам повечко сила...
Тonyduve, засичали сме се в темата за Дюкан, би ли споделила кое та накара да дойдеш тук? При мен причината беше, че бях невероятно раздразнителна и нервна, крещях непрекъснато в несвяст по всички...Изключително неприятно...А аз въобще не съм такъв човек Flutter
Pinkito, да не те разочаровам, но май чувах недобри отзиви за тази програма Rolling Eyes дано на вас с щерката да ви хареса Hug
Приятен и прохладен ден ви желая Hug

# 46
  • Мнения: 78
Избрах този режим заради проблемно - високите си урея и креатинин .
Определено исках нисковъглехидратен режим , но се налагаше да сваля белтъчния внос . Което подробно обясних при идването си тук .
Няма да се връщам и на целесъобразността и логичността на всичко , което стои в основата на ВМ НВД  . Много ми помогна и Милко Георгиев , а във форума публикациите които прочетох и чета
 .

# 47
  • Мнения: 6 365

Mamacita Bandida , ще взема накрая и аз да си купя една пудовка, значи  Simple Smile . Колко килограма би препоръчала на човек като мен, който няма много опит с тежестите?

Осем. Споменавам ги в темата, защото са тренировка с много добра възможност да ускори адаптирането към горене на мазнини. А и са леко винтидж и стават за декорация на дома, подпиране на врати и такива работи.

# 48
  • Мнения: 1 931
Много ми бяха полезни коментарите ви във връзка с повишената кръвна захар сутрин.Успокоих се, то не че се бях притеснила де, ама все пак  Hug

# 49
  • SA
  • Мнения: 3 196

Mamacita Bandida , ще взема накрая и аз да си купя една пудовка, значи  Simple Smile . Колко килограма би препоръчала на човек като мен, който няма много опит с тежестите?

Осем. Споменавам ги в темата, защото са тренировка с много добра възможност да ускори адаптирането към горене на мазнини. А и са леко винтидж и стават за декорация на дома, подпиране на врати и такива работи.

Благодаря! Тези дни ще поръчам на мъжа ми да отива да търси и една пудовка от 8 кг да ме чака у дома като се прибера!   bouquet

# 50
  • Мнения: 1
Здравейте  Hug Hug Hug

Хайде цоп и аз във вашата темичка. От няколко дни ви чета и се опитвам да спазвам режима, като за начало се справям добре, въпреки, че имам тук таме някои прегрешения, но като цяло количеството на въглех. е под контрол. Режимчето много ми допадна и много съжелявам, че едва сега се спрях на него.
Менюто ми за деня се състоеше от яйца с масло и кашкавал, два домата, бадеми, котидж сирене пилешко и телешко филе  с масло и прегрешението ми с киндер пингуи Embarassed

Вие как се справяте с глада за сладко? Иска ми се да пробвам режимни рецепти, когато апетита за сладко стане неконтрулируем Grinning
Хубава вечер  bouquet

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 16:51 от peggy

# 51
  • Мнения: 6 346
peggy, добре дошла! Simple Smile За сладкото - на мен през зимата ми се прияждаше тъмен шоколад, сега и това не ми се прияжда Crazy Правя импровизации на тема домашен сладолед от време на време, слагам по 1 чаена лъжичка захар на порция Embarassed Също могат да се използват подсладители. Или просто хапвай плод Wink

# 52
  • Мнения: 10 268

Mamacita Bandida , ще взема накрая и аз да си купя една пудовка, значи  Simple Smile . Колко килограма би препоръчала на човек като мен, който няма много опит с тежестите?

Осем. Споменавам ги в темата, защото са тренировка с много добра възможност да ускори адаптирането към горене на мазнини. А и са леко винтидж и стават за декорация на дома, подпиране на врати и такива работи.

Благодаря! Тези дни ще поръчам на мъжа ми да отива да търси и една пудовка от 8 кг да ме чака у дома като се прибера!   bouquet

kameloth и аз така, обаче още не мога да се организирам какви упражнения да правя точно. Bobeto ми препоръча някакви, но още се чудя  newsm78, понеже тя ги комбинира и с други. Аз искам да си намеря някакво ДВД дето да си го пускам и да си ги правя няколко пъти в седмицата. Ама така на свободна воля я ще ме домързи, я нама да ги правя както трябва и току виж съм си прецакала раменете че много ме бива в това.

# 53
  • Мнения: 10 268
........................Вие как се справяте с глада за сладко? Иска ми се да пробвам режимни рецепти, когато апетита за сладко стане неконтрулируем Grinning
Хубава вечер  bouquet


Казвам за себе си как се справям с глада за сладко:

1. Наблягам на мазното - обикновено ако ми се дояде сладко значи съм намалила мазното. Това си е моята индикация.
2. Черен шоколад - 90% или 99% Линт ако стане вече супер неудържимо.
3. Или за разнообразие - кокосово масло. Много го обичам.
4. Пак за разнообразие - разбита течна сметана с плод.
5. Плодове но това ми е много рядко.

Ако ми се дояде сладко това е само в случаите когато съм яла боклуци - кисело мляко за закуска, ядки, тук намерих едни пръжки свински кожички проверих че са пържени в собствена мазнина та и от тях си вземам понякога като чипс са,  и ей такива неща ако ям и не се нахраня пълноценно и почвам да търся плодове, десерт и т.н. Ако спазвам всичко по устав нямам нужда от сладко въобще. Това се отнася за мен само.

# 54
  • Мнения: 6
Значи киселото мляко и ядките са боклук Crazy
Плодовете също, фруктозата...
Не мислите ли момичета, че понякога изпадате в крайности Thinking

# 55
  • Мнения: 10 268
Ок аз подчертах за СЕБЕ СИ как ги чувствам нещата. Съжалявам ако звуча крайно, имах в предвид че ако залагаш на млека, ядки, плодове и всякакъв тип храна подходяща за междинни хранения не мисля че ще постигнеш някакви завидни резултати да не казвам никакви. Но всеки решава за себе си. За това и казах "Това се отнася за мен само."

# 56
  • Мнения: 2 275
въпрос на вкус Mr. Green
да се тъпча с плодове,защото някой е казал,че са полезни,а на мен дори не са ми вкусни
за киселото мляко си спомням,като малка,майка ми беше една седмица на по 2 бурканчета кисело мляко на ден и резултата беше ПЛЮС СЕДЕМ килограма
е,тя оня ден ми каза не било вярно,били само плюс 5 кг Joy
не ми е вкусно и се подувам
само с ядките съм гладна след час-два
добре ми е и ми е вкусно : свинско , зеленчук ,масло,яйца , кашкавал,сметана и кокосово масло
не мисля да се променям,защото някой смята,че храненето ми е  Thinkingнездравословно,неподходящо ...и за кой
-----
както винаги,информацията е много интересна,момичета  bouquet
на мен вече не ми се прияжда сладко,но в неделя хапнах малко от една любима едно време торта
беше ми твърде сладка и ...безвкусна Thinking
нормално не съм болна и да не ми харесва тази торта си е направо обезпокоително

# 57
  • Мнения: 10 268
Абсолютно съм съгласна tania6 всичко е въпрос на личен вкус и интерпретации на режима. Но ако наблягаш на млека, ядки и плодове не виждам как ще постигнеш процес на адаптация и горене на мазнини. Аз като се нахраня като хората сутринта в 7:00 яйца, бекон, масло, авокадо някаква таква комбинация, мога да не ям до 17:00 ако се наложи. Обаче познай ако ям кисело мляко с плод например. Гаранция че ще търся и ядки, и сладко и още по-сладко. Да не казвам пък при мен какво се получава - тежко ми е от млякото ще се пръсна а в същото време ми престъргва, от ядките пак така накъртва ми здраво. Но това е ПРИ мен.

# 58
  • Мнения: 6 346
По начало гладът за сладко бързо намалява при този начин на хранене, това сме го обсъждали. Но си има храни, които могат да го отключат, а си има и такива периоди или ситуации (при мен втората фаза от цикъла е опасен период в това отношение Embarassed). В такива случаи е добре просто да се игнорира коварното гласче, но ако съвсем не може да се игнорира, си мисля, че или по-тъмен шоколад, или някакъв плод, или още по-добре - плод със сметана или някакво сирене - е компромисен вариант. Или пък някой "режимен десерт", направен с подсладител, напр. палачинки от кокосови стърготини - може да им се капне малко течна стевия или да се направят с малко пасиран банан или някакъв друг пасиран плод в сместа.

За фруктозата - писано е и преди защо е вредна и в какви случаи Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: X
Значи киселото мляко и ядките са боклук Crazy
Плодовете също, фруктозата...
Не мислите ли момичета, че понякога изпадате в крайности Thinking

не си разбрала добре
КМ и плодовете спадат към 5те% удоволствия, но не са храна


момичета, чета ви редовно, но нямам много възможност да пиша
продължавайте все така
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт