Отговори
# 705
  • Мнения: 1 310
Чак пък пресилена показност...
Все едно да е показност като го храниш с шишето.
Не вярвах на майките от кърмаческия като се жалваха, че все още съществуват тесногръди мнения за кърменето навън, но явно е факт.

agnesanabouquet

# 706
  • Русе
  • Мнения: 656
...че все още съществуват тесногръди мнения ....

  Добре, добре  Grinning, аз само какзах каквото мислех, доводи може да има всякакви!
 
  Казах че е пресилено, защото си мисля , че често пъти е от показност, не от необходимост. Иначе 99% от вас пишат че се движат с коли, а сега друго излиза Grinning!

# 707
  • Мнения: 4 841
То кола кола, ама колонката не е ведомствена.

# 708
  • Мнения: 820
Че интересни теми сте захванали  Laughing
Рамлим, ама колата може да е на другия край на парка примерно ...  при кърмене на поискване няма как да планираш нещата.

За хората и кучетата няма да коментирам въобще. Ние никога няма да можем да легнем, седнем на тревата никъде в нашия град ... това е истината... а толкова е радвам на снимките на хората от паркове и градинки по света.

# 709
  • Мнения: 1 070
Начало на кампанията на Община Русе за ремонт на 20 детски площадки постави днес зам.-кметът Свилен Иванов.
Това съобщиха от местната управа, цитирани от БТА. Детските площадки ще бъдат реновирани до края на годината - съгласно европейските стандарти. Под съоръженията за игра ще бъде положена ударопоглъщаща настилка. Ще бъдат монтирани и ограждения.

Почти всички съоръжения на площадките ще бъдат подновени. Ще останат само тези, които не са опасни и са в добро състояние.

Общо 300 000 лева е отделила от бюджета си общината за ремонта. "Площадките, които ще се ремонтират, са подбрани така, че да бъдат обхванати всички квартали в града", обясни зам.-кметът Свилен Иванов.

# 710
  • Мнения: 250
27 години живях в кв. "Дружба-2". Пред всеки от Троянските блокчета имаше площадка с катерушки и люлки. Сега всичко е изпочупено.... ooooh!. Няма да е зле да се ремонтират повече от 20 детски площадки  Peace

# 711
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ех, имам подозрения, че нашата малка площадка няма да е сред 20те избрани:( Но пък много се радвам на ремонта на близкото училище(Т. Кърджиев), става много красиво Simple Smile Имат още доста работа, пък и някой трябва да почисти двора. Как е по другите училища с ремонти, приключиха ли вече?
   Да ви кажа също, че утре, от 18.20 часа по БНТ 1 ще дават концерт на ФТТ "Найден Киров" от участието им на Аполония. Очаквам с нетърпение да видя как се е представил Камен Донев, който също е танцувал, има много колоритни снимки, качени на страницата на ансамбъла във фейсбук.

# 712
  • Мнения: 222


  Добре, добре  Grinning, аз само какзах каквото мислех, доводи може да има всякакви!
 
  Казах че е пресилено, защото си мисля , че често пъти е от показност, не от необходимост. Иначе 99% от вас пишат че се движат с коли, а сега друго излиза Grinning!
ахахахахах те верно м....а им бебета все огладняват когато не трябва  Crazy

# 713
  • Русе
  • Мнения: 656
 Изненадан съм, че Камен Донев е поел състава, сега научавам.

# 714
  • Русе
  • Мнения: 526
   И за мен беше неочаквано, в смисъл, че той има много ангажименти в София, но явно успява да се справи със всички задачи.

# 715
  • Мнения: 4 406
Виждал съм как кърмят по улицата, не че е лошо,не че е неестествено, но винаги съм си мислел че е пресилена показност, напълно ненужно в наше време, като необходимост имам предвид. Не е на нивата да жънеш и да е дошъл момента и да няма как.Винаги съм се чудил. Почти всеки ходи с кола, а ако не е с кола е на 15 мин. път.
има хора, които намират кърменето навън за неморално. Въпреки развитието на обществото и ценностите му, гърдите на жената никога не са променяли основната си функция- да правят мляко. Млечните жлези някак си се превърнали в сексуален обект и сега на хората, особено пък на мъжете, не им се иска да си припомнят старата истина: гърдите са, за да хранят бебето. Там, където му се е прияло, а не след 15 минути. Като си купи човек сладолед, си го ближе, вървейки по улицата или седнал на пейка. Не се завира в колата си. Кой намира близането за ненужна показност?

# 716
  • Русе
  • Мнения: 656
 Най-малкото е нехигиенично (за детето)!
 Кой му пука за морала  Laughing!

....
има хора, които намират кърменето навън за неморално. Въпреки развитието на обществото и ценностите му, гърдите на жената никога не са променяли основната си функция- да правят мляко. Млечните жлези някак си се превърнали в сексуален обект и сега на хората, особено пък на мъжете, не им се иска да си припомнят старата истина: гърдите са, за да хранят бебето.....


Всъщност жените забравят тази истина, или поне всячески се стараят, в най-скоро време ще са просто един силиконов атрибут! Wink

Хайде стига глупости!

# 717
  • Мнения: 4 864
Аз мислех, че брат му на Камен е поел състава..

Само да ви кажа, че предстои един много интересен фестивал в града. Ще има много културни мероприятия на открито. Ние предтои да играем на дълбокият път под Рига. Ще е много интересно и мисля, че ще е нещо уникално като изживяване...Като намеря програма ще ви я покажа,сега се подготвя

# 718
  • Мнения: 4 406
Най-малкото е нехигиенично (за детето)!
Кое е нехигиенично?


# 719
  • Мнения: 4 864
Айдеее...и тая тема няма да си замине без захапване Wink

Общи условия

Активация на акаунт