Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Петимата тибетци – ритуали за младост, жизненост и добра форма – 3 част

• 50 120
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
След голямото прекъсване лятото, миналата седмица стигнах до 15 повторения и въпреки че почивните дни пак прекъснах , сега продължавам с 15 повторения.Тази сутрин ги направих с мъка, но реших да не се отказвам и да ги увеличвам . Така де, нищо че малко ще се поизпотя  Laughing

Мармотка
зумбата е много яко нещо , аз се опитвах да правя у дома , но немога да разуча стъпките , а за ходене някъде нямам никаква възможност.

Браво на теб! Аз успях в рамките на някоко дни да достигна първо 7, а сега - 9 повторения. Ще продължа така известно време и ще мина на 11. Въпросът е да не се отказваме! Simple Smile

А зумбата наистина е чудесна - и за формата, и за настроението! Стъпките изглеждат сложни, но всъщност са доста еднотипни - повтаря се едно и също в различни ритми и комбинации (а може би на мен малко ми помогна това, че преди време ходех на латинотанци, нали зумбата заимства стъпките оттам...). Със сигурност ще им хванеш цаката, ако продължиш  newsm10
Ама стига съм спамила - за зумбата си има друга тема, а ние да си се върнем към тибетците!  Wink

Добре дошла и успех, Serendipity*! Simple Smile

# 31
Хоп и аз при вас Hug Наскоро отново поднових тибетците след няколко месечно прекъсване. Вече съм на 21 повторения и се чувствам много добре. Определено има ефект от упражненията- изпълват ме с енергия. Лошото е, че имам навик да ги правя преди да си легна и след това по половин час се въртя в леглото ooooh! А сутрин обикновено нямам време за тях. Забелязала съм обаче, че ако пропусна и един ден да ги направя след това им се губи ефекта и все едно почвам отначало. Искат си постоянство.

# 32
Имам въпрос.   bouquet
Обикновено правя Ритуалите към 8 часа, но ставам доста по-рано, 5,30-6 (синът ми ме буди  ooooh!). Не ям и не пия нищо преди да ги направя. За неяденето е ясно, но не може ли да пия вода? Късно ми е да започвам тепърва след 8 ч. И вземам Шуслерови соли, може ли и тях да пия преди Тибетците?
Ако изпия водата примерно в 7 ч, тя ще се е усвоила до 8 и пак ще съм на празен стомах. Чудех се обаче дали има някакво друго основание, според което не трябва да съм приемала нищо преди да ги правя?

# 33
  • София
Облаче, според мен няма проблем да приемаш соли и вода преди тибедците . Аз лично ставам в 6 пия разни неща, от рода на ленено масло, сок от лимон или пчелен прашец ( всяка сутрин различно) пия вода поне 3 чаши, ходя до тоалетна и чак след това към 7 правя упражненията , ако ме оставят разбира се. Crazy

Kayа
браво на теб. И аз мисля че не трябва да се пропуска ден, но напоследък малкъя ми се буди много през нощта и сутрин хич не ми е до упражнения.Упорствах известно време да ги правя въпреки умората,но пак започнах да прескачам някой ден .  EmbarassedДано като поотраснат да имам повече време за себе си.

# 34
  • Карлово
Имам въпрос.   bouquet
ОЧудех се обаче дали има някакво друго основание, според което не трябва да съм приемала нищо преди да ги правя?
Аз също пия кафе преди ритуалите. Но не ям нищо.

# 35
Благодаря ви.  Hug
Значи ще си пия вода преди тях.

# 36
  • ул. "Мечтание"
ъф! Чудех се къде сте зачезнали, пък то нова тема.  Laughing

Късмет на всички!  Hug

# 37
  • България
Честито Рождество Христово! Бъдете здрави и обичани!

# 38
Честита Коледа! Мир, любов и здраве!  Hug

Имам нужда от съвет и искам да ви попитам, как смятате. Напоследък имам светкавици пред очите, и ми каза лекарката да не вдигам тежко. Но като правя втория Тибетец, усещам, че той много ме напряга. Има ли някакъв по-лек начин да го изпълнявам, или трябва да намаля бройката? И ако трябва, само на този ритуал, или на всички? Много ще се радвам да се включите със съвети.
  bouquet

# 39
  • София
Oблаче   Hug Hug не се пресилвай, аз немога да ти дам съвет ,какво точно да направиш, но би било логично да установиш каква е причината за тези светлавици и тогава да действаш. Peace

# 40
  • Карлово
облачето хей,
От книгата съм останала с впечатление, че трябва да се изпълняват точно, макар и по 1-3 повторения. Значи по-лесен начин няма. Но като не си в добра форма може да намалиш повторенията.

# 41
Tanija, засега не се открива тревожна причина, за щастие. По-нататък ще ходя на лекар отново.
chatNoir, благодаря ти за мнението. Аз ги правех преди по 15 повторения, днес направих 11. Но си давам сметка, че точно втория тибетец не го изпълнявам правилно, и ще намаля още малко, но ще наблегна на правилно изпълнение. Ще трябва всички да ги намаля, май така е най-правилно.

bouquet

# 42
  • ул. "Мечтание"
Добре е всички да се правят еднакъв брой повторения и да намалиш всички!  Peace

# 43
Нощни очи, така направих.  Hug

# 44
Аз да споделя как се развиват нещата.  Hug
Правя по 9 повторения, и много странно, но се чувствам като цяло по-добре, отколкото когато бях на 15. Защо се получава така? Правя ритуалите вече 15-ти месец и би трябвало да съм на повече повторения. Защо са ми така уморителни все още упражненията и трудни за изпълнение? Мисля, че ги правя правилно.

Честита Нова година.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт