Китайски капсули - 9 /за отслабване и още нещо/

  • 84 662
  • 776
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: leet
и аз от последната опаковка Лида нищо не свалих,като се има в предвид че имам доста за сваляне(преди 2 години свалих около 40кг с нея)....навих се много за ефедрин арсан и съм поръчала на почти всеки който познавам да пътува редовно до Турция Joy дано това вече помогне,че аман все си ходя гладна и дебела Laughingхубава седмица ви пожелавам Hug

# 706
  • Мнения: 2 487
Момичета и аз много го искам този ефедрин , наистина ми хвана вниманието и бих искала да видя дали би имало резултат при мен . Аз започнах по Мейзи А1 два пъти на ден , защото наистина за съжаление не виждам разлика. И сега като ми свърши се надявам дотогава някоя от вас да е взела ефедрин и да сподели информация .  Peace Praynig

# 707
  • Мнения: 0
Лида в америка са забранени

# 708
  • Мнения: 0
И колко струва ефедрин арсан?

# 709
  • софия
  • Мнения: 194
Здравейте, моля ако някой може да ми намери Reduce 15   да ми пише на лични. Предварително благодаря.

# 710
  • Мнения: leet
И колко струва ефедрин арсан?
някой беше писал,че е около 2-3 лв newsm78 толкова пари съм хвърлила за разни хапове,фитнеси,каланетики,уреди колани, каквото се сетите и ако отслабна с хапче за 2лв доброволно се отказвам от всичко сладко,вредно.,даже и месно.....ставам веган...хаххах...ужас

# 711
  • Мнения: 326
Здравейте, аз искам да ви попитам нещо като хора, които са пили и пробвали различни неща.
Майка ми иска да отслабне, но няма възможност за спорт, а времето с което разполага не би стигнало за особено ефективни упражнения вкъщи.
Пи преди години Лида стара формула и аз не помня, но тя казва, че е отслабнала от тях.
Сега иска пак да пробва.Има да сваля може би 20-30 килограма, които някак външно не и личат толкова, но като се качи на кантара лъсват.
Аз трябва да и ги поръчам, но видях, че има много видове хапчета-Лида, Мейзитанг, Акай бери и всякакви други.
Не можах да разбера от кое хората най-много се хвалят, то е ясно, че на всеки различно му повлияват.
Кое бихте препоръчали да и взема-пак Лида стара, Мейзитанг или някое друго. Прочетох, че като си пил Лида веднъж и може после да не ти действа, та затова се чудя.

# 712
  • Мнения: 11
Кое бихте препоръчали да и взема-пак Лида стара, Мейзитанг или някое друго. Прочетох, че като си пил Лида веднъж и може после да не ти действа, та затова се чудя.

Всичко си е до човек и най-вече до организъм. Аз си взех Лида и не ми подейства, сега мисля да си взема Мейзи.Напоследък много се оплакват от Лидата че не им понася, но има и такива които свалят по 10кг. на месец. Дори и да ти препоръчат някое от изброените то няма гаранция че и на майка ти ще й подейства и ще има свалени кг. Най-много се взима Лида и Мейзи, решението си е нейно !
Успех !

# 713
  • Мнения: 326
Благодаря ти.
То е ясно, че което и да поръчам, може да не и подейства.Опитах се да разбера от кое хората в повечето случаи са доволни.
Може би ще и поръчам старата Лида, пък ако не става ще взема Мейзитанг.
Поне, ми направи впечатление, че тези двете са най-купивани.

# 714
  • Мнения: 2 487
Нови отзиви за Редуктил или Ефедрин няма ли ?  Praynig
Остават ми още около 10 капсулки от А1 , но аз ги започнах по два пъти на ден,  но уви не мърдам на кг ..  Crossing Arms

# 715
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Аз от три дни пия лидата в шишенцата дето е новата. Апетита ми е значително намалял, странични ефекти нямам освен сухота в устата. За свалени кг не мога да кажа още. Ще видим какво ще каже кантара като мине първата седмица.  Praynig

# 716
  • Мнения: 164
или Ефедрин няма ли ?  Praynig

Дано някой е намерил. На мен ми бяха обещали да ми донесат- но не ми донесоха. Ако чуете някой да продава свиркайте.

# 717
  • Мнения: 3
Здравейте,
и аз да си кажа резултата от Лидата- няма такъв! Поръчахме с колежка на промоция  Wink, 3 опаковки, по една и половина на човек. И... ще отслабваме за морето. Да ама не! Пих 2 седмици, не свалих нищо и спрях, останалите 5 блистера съм ги засилила към кофата. И така дадохме по 50 лв. за менте.
С разказа си искам да ви кажа да поръчвате от проверен сайт, не на посоки като нас  Grinning

# 718
  • Мнения: 13
да се отчета: от Редуктила от 4.06  до днес 5 кг. надолу  Hug

# 719
  • Мнения: 0
да се отчета: от Редуктила от 4.06  до днес 5 кг. надолу  Hug

Моля те пиши ми на лс,от къде тоз Редуткил си намери?
 Аз последно мейзитанг пих и доста посвалих но към края  май спря да ми действа толква силно както през  първите дни и сега искам още малко да сваля бързо и ме е страх,ако си взема мейзи  дали пак ще ми действа така?

Общи условия

Активация на акаунт