Китайски капсули - 9 /за отслабване и още нещо/

  • 84 615
  • 776
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9
Здравейте ,искам  да  попитам  някой  пил ли  е капсули  Червен  пипер LA JIAO SHOU SHEN и   има ли  ефект.

# 721
  • Мнения: 65
Редуктил е забранен за продажба в България. Внимавайте, когато си поръчвате. Не знаете по какъв начин е направен, колко са реалните милиграми на активното вещество Сибутрамин. И да, от него се отслабва най-много.

# 722
  • София
  • Мнения: 8 680
Здравейте.
Аз вече седмица и нещо-две съм без хапчета. Не знам дали съм си запазила свалените 3-4 кила. Но се старая да ям по-здравословно-хляб не съм яла, освен крутони в някоя салата; сладко също, позволявам си само черен шоколад, а тъй като ми е малко гаден го ям по 2 дни един; тъпча доста салати, броя калории. С калориите нещо се вманиачавам  Joy 
Вчера, обаче, ми тропчнаха половин голяма кутия пуканки и малко прекалих с тях . Старая се и вида, колкото преди да пия.
Чудих се какво да си потъчам и в крайна сметка пак стара лида си взех.Мисля 3 месеца да пия хапчета, та ако не ми действат вече, третите хапчета със сигурност ще са мейзитанг.
Вече сигурно са ми пристигнали в Еконт и утре сутрин ще си ги взема. Чудя се веднага ли да започна да ги пия или да изчакам.

# 723
  • Мнения: 0
Редуктил,всъщност имате предвид  това ли:Reduce 15 ?
 

 А за този слимикс никой нищо не казва,всъщност,аз все недоразбрала,това ли е въпросния слимикс
http://www.europe-pharm.com/ru/%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D1%81
или  това:
http://lida-meizi-origin.alle.bg/slimix/

 и последно да питам,ако пак си взема мейзитанг,дали пак ще имам разултат ,както предния път,или няма да имам,защото мисля ,че към края на опаковката намаля ефекта.. newsm78 newsm78

# 724
  • Мнения: 0
Понеже виждам, че два въпроса се повтарят, ето ви и от мен отговор: Ефедрин арисан за съжаление вече не се произвежда, в момента моя близка е в Турция и й бях поръчала, но вече не го продавали. Иначе е струвало около левче, за съжаление ефект няма да разберем дали има или не. А за тези, които се чудят от къде да си вземат Лида, аз лично съм поръчвала от две места (mylida и buyhealth) и съм доволна от buyhealth eu, нямам идея дали са фалшиви, оригинални и т.н., но на мен ми действаха и за месец свалих 10ина кг (от 60 на 50). Това за хората, които се чудят дали да си вземат или не. Иначе повечето хапчета ми изглеждат твърде съмнителни, лидата всички знаем, че е вредна, аз лично освен главоболие и сухота в устата имах проблеми и с бъбреците  и дори косопад (от майлида), но с чай от мечо грозде и червена боровинка ми мина за ден. Всеки сам си поема риска, ефект от лидата има голям, но и вредите за здравето са на лице. Ежеднвено правим толкова много вредни неща, че не ми е гузно да си навредя малко, ако ще изглеждам и ще се чувствам добре Simple Smile

# 725
  • Мнения: 202
Здравейте, от къде мога да закупя истински мейзи-капс?

# 726
  • Мнения: 65
Байхелт.еу не е достъпен от доста време Simple Smile

И аз да кажа ,днес изпих последното си хапче Лида -стара формула Simple Smile резултат за 1 месец- 3 кг Simple Smile Бях 57.900,сега съм точно 54.700 Simple Smile при височина 1.68 Simple Smile Не знам дали,защото нямам много кг за сваляне,но не получих желан резултат Simple Smile Очаквах поне -5 кг Simple Smile

# 727
  • Мнения: 13 019
Здравейте,момичета искам да си купя от оригиналната лида само 15 таблетки,ако някой си е купил и не са му понесли да ми пише или пък Мейзитанг.Преди три години си купих Лида изпих няколко хапчета,но не ми понесоха и ги изхвърлих,не ми се иска пак да мятам толкова пари в коша.Искам да направя Японското Чудо,но няма да се спра без таблетките.Тежа 62 кг и съм висока 158 см..имам да сваля 8 килограма...

# 728
  • Мнения: 2 487
Момичета искам наистина да отслабна с 5кг и вече не знам как и чрез кои хапчета. Надявах се на ефедрина , но няма как да се сдобия с него. Откъде да си взема редуктил? И ако си поръчам добавки сибутрамин дали ще има ефект???

# 729
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 696
Добавки сибутрамин откъде ще си поръчаш?
Редуктилът си е сибутрамин.

# 730
  • Мнения: 13
От една седмица пия слимикс не съм отслабнала нито грам. #Cussing out Мисля да ги спирам ефект досега трябваше да има. Само дето си дадох парите на вятъра.

# 731
  • Мнения: 13 019
Има ли пресни отзиви за хапчетата с лют пипер,ефект?В съдържанието не се посочва да съдържат нещо опасно,но дали е така?Трябва да сваля за морето,а нямам време 20 дни само:((

# 732
  • Мнения: 0
Има ли пресни отзиви за хапчетата с лют пипер,ефект?В съдържанието не се посочва да съдържат нещо опасно,но дали е така?Трябва да сваля за морето,а нямам време 20 дни само:((
Привет:)предполагам за La Jiao Shou Shen става въпрос. Аз си поръчах 2 блистера от тях,не посмях с цяла опаковка,заради опасения да не попадна на ментета. Доволна съм определено - преди тях си взех и Липовон,но определено от пипера има повече ефект, не се меря и тегля, но видимо има резултат и следя по дрехите. Доста тонизират( аз ги съчетавам и със бягане),апетита ми понамаля, не толкова колкото очаквах за съжаление, но то, който е опитал веднъж оригиналната Лида ,винаги ще има след това високи очаквания за подобен тип хапчета! :Д
 

# 733
  • Мнения: 13 019
Стефи,благодаря,за същите иде реч,поръчах ги вече ,утре трябва да са тук.Имаше ли проблем със съня от тях?Мисех да поръчам и Лида и да ги редувам през ден,но вече идея нямам от къде да си набавя оригинална newsm78.Не мога да пия всеки ден Лида,защото не мога да спя от нея това е единствения страничен ефект при мен

# 734
  • Мнения: 13
А какво стана с редуктила някой друг освен В12 пие ли го? Чудя се дали да не ги взема ама не знам дали не са фалшиви?

Общи условия

Активация на акаунт