Китайски капсули - 9 /за отслабване и още нещо/

  • 84 614
  • 776
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
JACKLIN'S MОM ,аз нямам проблем със съня , заради хапчетата. Дано и при теб да няма Simple Smile

# 751
  • В реалността
  • Мнения: 214
Не бях чела една седмица и съм поизтървала. Все пак да кажа, че пих преди около месец La Jiao. Взех една кутия с идеята да ги пием заедно с мъжа ми, но той не беше постоянен, а и си сипваше по малко ракия вечер. На превода на кутията пише да се избягва алкохола. Аз съм изпила около 20 капсули някъде с /прекъсване защото взимах антибиотик 1 седмица/. Определено имаше ефект. Свалих 6 кг, устата ми беше постоянно суха и нямах апетит. Но не съм се оставяла да не ям.
Направи ми впечатление, че на сайта от който я взех са писали едни съставки, а на кутията са други!!! Аз по принцип си имам проблеми със съня, но от капсулите не съм била по-зле - не мисля, че влияят на съня.
Относно BuyHealth - преди време се рових за разни таблетки и попаднах на него. Мислех да си взема от доматените. Сайта си работи според мен. Само ме спря това, че преди години нали именно тях ги бяха ударили за разпространение на забранени и фалшиви добавки.



Момичета, ще заключат темата!!! Някой да пусне нова.

# 752
  • Мнения: 13 017
Момичета,гледам и не вярвам на очите си след вчерашната таблетка Лида,тъй като не ми се ядеше реших да се попрочистя и да карам на фреш и вода,изпих около 2 литра смути от магданоз,моркови и ябълки и около 2,5 литра вода,днес съм 1.400 кг надолу и почти два сантиметра минус от обиколките!Много съм доволна,даже и си спах тази нощ,да събуждах се но за кратко.Сега ще се обадя на моята приятелка да питам откъде е взела Лидата,явно е от читавата.Днес идват и тези с пипера,смятам да ги редувам,през ден.Искаше ми се да направя тридневна детоксикация само на чай и фреш,ама днес като не съм пила Лида,не знам дали ще издържа.

# 753
  • Мнения: 65
Buyhealth на мен не ми се отваря от месец някъде,преди това не е имало проблем.

Нищо чудно да са ги бумнали пак  Mr. Green

# 754
  • Мнения: 0
Zdraveite , dnes si kupi6 tezi hap4eta http://www.slimlida.com/ iskam da popitam nqkoi pil li gi i dali ima rezultat (kakuv) i dali ima strani4ni efekti (kakvi) molq ako nqkoi ot vas gi e pil da mi pi6e na e-mail : e4etyyy1993@abv.bg za da izrazi mnenieto si za tezi hap4eta.. Blagodarq predvaritelno

# 755
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Здравейте момичета Hug.
Преди време приемах Америтек Форте Слим и бях много доволна от тях.Днес реших да ги издирвам отново и така попаднах при вас.Търсенето ми удря на камък явно вече не с намират в аптечната мрежа,но ако някой ги е приемал и сега ги е заменил с нещо също толкова ефикасно ще се радвам да сподели,а аз ще се върна назад да изчета какво сте писали  в темите.
Благодаря предварително за коментарите ви  bouquet

# 756
  • София
  • Мнения: 8 678
Аз преди малко си взех от еконт лидата.Може би си внушавам, но ми изглеждат повече хапчета от предния път  Rolling Eyes Laughing Съмнявам се да е така, но наистина изглеждат повече блистери.
Изпих си даже първото хапче.
Много искам този месец да сваля поне 3-4 кила още  Praynig

# 757
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 696
Е преброй ги де  Grinning
Колко трябва да бъдат?
Не са ли по 30 по принцип, евентуално да има някаква промоция с допълнителни 5 или 10.

# 758
  • София
  • Мнения: 8 678
Трийсет са си. Освен миналия път да са ме глобили няколко, пък тогава хич не ги и извадих от кутията, а нали пропусках някой друг ден, съвсем възможно е да не съм забелязала, че са по-малко  Rolling Eyes Или просто съм луда  Joy
Между другото го изпих преди по-малко от час и вече усещам онова специфично сухо в устата.

# 759
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 696
Erienne, ще ме прощаваш, ако е твърде лично...
Сега видях лентичката ти отдолу - за бебчето.
Не съм сигурна, че трябва да пиеш точно сега хапчетата - поне в листовката на сибутрамина пишеше, че не трябва. А все си мисля, че в Лидата има сибутрамин.
Извинявай, ако навлизам грубо в личното ти пространство, просто да кажа какво съм прочела, да го имаш предвид...

# 760
  • София
  • Мнения: 8 678
Да знам, аз бих ги спряла веднага ако имаше голяма вероятност да забременея.Но няма...ние пробваме, но надали ще стане и то скоро.
Споко не си груба Grinning

# 761
  • Варна
  • Мнения: 4 969
привет и от мен. току що глътнах първото хапче от лида  - стара формула. Преди години за месец бях свалила 10 килограма с тях, помня, че имах странични ефекти като безсъние и сърцебиене посред нощ  Crazy
Тази зима яко се освиних и качих 10 кила . Изпих 1 опаковка мейзитанг А1 преди 2 месеца и половин опаковка лида нова формула малко след това - ефект от двете общо - около 4 килограма. Сега последно ще пробвам със старата формула и ако нищо не стане минавам на Редуктил .
Смятам да пия през ден .
72кг съм 167см.
Успех на всички  Hug

# 762
  • София
  • Мнения: 3 833
И така.  Аз директно мисля да навляза със споделянето. Преди месец и половина бях изпаднала в депресия, защото се намирах между мързела и суетата си, а също с доста килограми отгоре. Поне от това, което винаги съм била. Напълняването ми нямаше причина. Така де не съм била бременна, нямам някакви заболяване или някакво лечение, което да го предизвика. Разбира се, аз съм студентка и получава нервен срив само като си помисля за диета, а по природа всяко тежко физическо натоварване ме кара да се гърча, дори само ако имам намерение за него. Та реших, че трябва да пия нещо. Тогава започна голямото четене кое действа, пък кое не. И след като си харесах няколко продукта затворих очите и посочих един, който да си поръчам.  Печелившият продукт беше   La Jiao Shou Shen (не можаха да измислят нещо по-просто значи) Та резултата е 5 килограма надолу. И сега някой ще каже, това тука същество се е регнало да ни рекламира хапчетата. Да ама не. Исках да споделя моя опит (то па един опит ). Разбира се, за мене това си имаше и положителна и отрицателна страна. Започвам с положителната - най-напред имаше ефект. 5 килограма са един добър резултат. Друго хубаво нещо беше, че се напивах адски бързо ( аз много обичам да спя мноооого). Покрай хапчетата си изградих навика да ям ябълка с кафето си. След като се наспивах по-бързо имах време и за яки неща като да скачам на въже или да ходя повече, а не постоянно да гоня автобуси, защото съм се успала. Вече нямах лудата нужда да ям в 2-3 през нощта. Но.....има едно НО. Първите 2 дни кълна се щях да умра от глава. Но това се преживяваше. По-големия ми проблем беше жаждата. И без хапчетата аз винаги съм пиела около 2-3 литра вода на ден. Понякога ако се задържа повече вкъщи стигам и до 4-5. С хапчетата съм достигала до 6-8 литра. Това си е адски множко. Аз не можех да мръдна никъде без бутилка вода в мене. Разбира се, това водеше и до едно постоянно тичане до тоалетна. Голям цирк бях. Тези хапчета не са за хора с нормален прием на вода.
Моята амбиция за сваляне на килограми обаче съвсем не е умряла. Сега адски много заглеждам Лидата. Освен положителните отзиви оттук и мои приятели ми я препоръчаха. Надявам се това да не ме превърне отново в неутолим консуматор на вода.  

# 763
  • Мнения: 13
Здравейте някой ако има в повече reduce 15 и няма да го ползва ще го купя.

# 764
  • Мнения: 2 487
Момичета след като вече и А1 ми свършиха , сега съм пред голяма дилема какво да взема. Най-доволна останах от чист Мейзи и тези с пипера. Чудя се дали да поръчам редуктил и успоредно да взема половинка от Мейзито пак??

Общи условия

Активация на акаунт