CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема №23

  • 33 039
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Здравейте пак и от мен! Имам добри новини- намерих си работя по програмата Ново начало. От една седмица се занимавам само с вадене на документи от БТ...
Ще започвам в началото на септември и много се вълнувам, ще имам доста обучения и ще науча много неща  Hug
 Само имам един въпрос- трябва да си вадя свидетелство за съдимост, имам регистрация в София- временна е, от тук трябва да го извадя нали?  Embarassed

# 721
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Обадиха ми се от една фирма за маркетинг специалист Simple Smile В моята сфера е, петък съм на интервю.
Помолих момичето да ми изпрати мейл с подробности.
Обаче - сега ми звънна и в личен разговор ми каза да нося разработен от мен маркетингов материал на срещата. Интересно, защо така, а не ми го написа в мейл?
Ако искат портфолио, защо не го бяха обявили в обявата?

# 722
  • Мнения: 646
Bubisha, от София се вади, в бившия нотариат на Попа. Има си гише за хората не-родени в София. За разлика от софиянци, които си го взимат веднага, ти ще трябва да чакаш 2-3 дни.
Успех!

Аз вчера отидох без чорапогащник. И за капак си забравих и жилетката. Поне роклята ми беше с ръкав  Mr. Green.

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 14:08 от тинки

# 723
  • Мнения: 6 092
Днес за 1 път ходих да подам документи ,и не подадох,след като от самото начало има разминаване на обявеното работно време не ми се мисли какво е след като почне човек  Tired

# 724
  • Мнения: 1 303
Здравейте пак и от мен! Имам добри новини- намерих си работя по програмата Ново начало. От една седмица се занимавам само с вадене на документи от БТ...
Ще започвам в началото на септември и много се вълнувам, ще имам доста обучения и ще науча много неща  Hug
 Само имам един въпрос- трябва да си вадя свидетелство за съдимост, имам регистрация в София- временна е, от тук трябва да го извадя нали?  Embarassed

Честито! Peace

Аз по тази програма утре съм на интервю, да видим какво ще стане. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 3
Здравейте пак и от мен! Имам добри новини- намерих си работя по програмата Ново начало. От една седмица се занимавам само с вадене на документи от БТ...
Ще започвам в началото на септември и много се вълнувам, ще имам доста обучения и ще науча много неща  Hug
 Само имам един въпрос- трябва да си вадя свидетелство за съдимост, имам регистрация в София- временна е, от тук трябва да го извадя нали?  Embarassed

Честито! Peace

Аз по тази програма утре съм на интервю, да видим какво ще стане. Simple Smile
Успех!!!  Hug

# 726
  • Мнения: 3
Bubisha, от София се вади, в бившия нотариат на Попа. Има си гише за хората не-родени в София. За разлика от софиянци, които си го взимат веднага, ти ще трябва да чакаш 2-3 дни.
Успех!

Аз вчера отидох без чорапогащник. И за капак си забравих и жилетката. Поне роклята ми беше с ръкав  Mr. Green.

Благодаря ти много за информацията!   bouquet

# 727
  • София
  • Мнения: 3 249
С тия програми някои работодатели доста се изхитриха. Махат стария персонал с високи заплати и назначават стажанти, понеже държавата плаща...

# 728
  • Мнения: 8 965
Преди месец и малко ме поканиха на интервю в една от утвърдените компании в бранша, в който работя. И тъй като така или иначе исках промяна, приех интервюто. Много се забавлявах, защото един от водещите беше старши психолог от МВР и въпросите наистина провокираха въображението  Laughing
В последствие ме поканиха да започна работа, но аз отказах, защото позицията не отговаряше на заплащането или поне на моите критерии за него  Simple Smile

# 729
  • Мнения: 1 446
С тия програми някои работодатели доста се изхитриха. Махат стария персонал с високи заплати и назначават стажанти, понеже държавата плаща...

Това подплатено ли е с някакви примери, че доста ненормално ми се струва. При нас вземаме допълнителен персонал, но лично аз смятам,че стажантката в нашия отдел е доста способна (тя сега прави безплатен стаж и ще продължи на платения) и може да измести някои хора от друг отдел в компанията ни.

# 730
  • София
  • Мнения: 3 249
С тия програми някои работодатели доста се изхитриха. Махат стария персонал с високи заплати и назначават стажанти, понеже държавата плаща...

Това подплатено ли е с някакви примери, че доста ненормално ми се струва. При нас вземаме допълнителен персонал, но лично аз смятам,че стажантката в нашия отдел е доста способна (тя сега прави безплатен стаж и ще продължи на платения) и може да измести някои хора от друг отдел в компанията ни.
Да да Sad

# 731
  • Мнения: 0
С тия програми някои работодатели доста се изхитриха. Махат стария персонал с високи заплати и назначават стажанти, понеже държавата плаща...

Пък стажантите са с впечатление, че към края на стажа Simple Smile ще ги махнат, защото държавата ще спре да плаща... Поне за държавната администрация - ги освобождават в края на стажа.. за частния бизнес е много малък процента, в който си ги взимат за постоянно... Повечето се "изхитриха" да си вземат допълнителна безплатна работна ръка. Не се замислят за възможността да си ги обучат и запазят (не слагам всички под общ знаменател).. И естествено - да не е за сметка на стария персонал (примера, който сте дали)  newsm78 ...

# 732
  • Мнения: 0
Някой има ли представа ... ако се запиша по тази програма... и в последствие започна магистратура ??? Възможен ли е такъв вариант???

# 733
  • Мнения: 1 446
С тия програми някои работодатели доста се изхитриха. Махат стария персонал с високи заплати и назначават стажанти, понеже държавата плаща...

Това подплатено ли е с някакви примери, че доста ненормално ми се струва. При нас вземаме допълнителен персонал, но лично аз смятам,че стажантката в нашия отдел е доста способна (тя сега прави безплатен стаж и ще продължи на платения) и може да измести някои хора от друг отдел в компанията ни.
Да да Sad

Ужас. Много гадно изглежда това....

Иначе да, може да запишеш мисля магистратура. Само не може да си редовна студентка. Ние лично мислим да ги задържим ако са добри,нашата вече съм решила да я препоръчам--много е добро девойчето.

# 734
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
А обадиха ми се от още едно място, ама в нета много кофти отзиви.
Та да питам и тук - отзиви за Пощенска банка, позиции в Централата?

Общи условия

Активация на акаунт