Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 12

  • 40 854
  • 716
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 220
Записче Simple Smile И аз да си кажа за безгрименото ходене по улиците - преди слагах само пудра и коректор, малко гланц и евентуално спирала, като не ми се занимаваше, но откакто си взех бб-крема на Гарние за мазна кожа, пудрата и коректора отпаднаха. Даже и гланца и спиралата в последните няяколко дни по жегите. И те ми тежат. Та си останах на ББ-крем и балсам за устни, направо не вярвах, че мога... Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 5 525
Предната тема тотално я изпуснах,но тази ще си я следя  Mr. Green
 Наистина грима прави чудеса,когато е нанесен хубаво,когато не е нанесен добре пак прави чудеса,но смехотворни.
 

# 47
  • Мнения: 15
Идеята за снимки преди и след грим ми харесва, ще се опитам да направя утре, ако не закъснявам за работа.  Laughing
Мерилин и аз много я харесвам. Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 3 317
Не мога да смогна да ви изчета  Laughing   Снимките преди и след са  Crazy

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Привет! Grinning Изчетох последните 2 теми при вас, защото от седмица лекувам конюнктивит и не мога да слагам грим smile3557 , поне да погледам красоти.   Heart Eyes

Покрай вас реших да си купя четки на МАС, мигли Ardel и да мажа моите с вазелин (като оздравея) Laughing
Можете ли да ми препоръчате място, от което да купя четките на по-прилична цена от тази в магазина им и да не са менте?

# 50
  • Мнения: 13 627
Най-добре от Щатите, иначе е много голям шанса да се попадне на фалшиви.

# 51
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Записче Simple Smile И аз да си кажа за безгрименото ходене по улиците - преди слагах само пудра и коректор, малко гланц и евентуално спирала, като не ми се занимаваше, но откакто си взех бб-крема на Гарние за мазна кожа, пудрата и коректора отпаднаха. Даже и гланца и спиралата в последните няяколко дни по жегите. И те ми тежат. Та си останах на ББ-крем и балсам за устни, направо не вярвах, че мога... Simple Smile

Прегледах набързо блога ти,но не видях публикация за ББ-крема на Гарние за мазна кожа. Би ли споделила повече за него,с каква кожа си ти...?

# 52
  • София
  • Мнения: 5 525
й вас реших да си купя четки на МАС, мигли Ardel и да мажа моите с вазелин (като оздравея) Laughing
Можете ли да ми препоръчате място, от което да купя четките на по-прилична цена от тази в магазина им и да не са менте?

За продукти на МАС,най-сигурното място си е магазина на МАС.Иначе на Ecotools са хубави и доста по евтини,продават се в магазин Лили

# 53
  • София
  • Мнения: 1 481
Впечатляващи трансформации!
Благодаря за новата тема   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 889
Снимките "преди" и "след" са невероятни!  Peace
Мерси за темата!   bouquet
На мен днес ми пристигнаха четките на Саманта Чапман и нямам търпение да ги изпробвам.
На допир изглеждат много добре. Ще ги видя и в действие!

# 55
  • Мнения: 912
 Bettie Page ,предната страница пуснах същия линк Joy

# 56
  • Мнения: 220

Прегледах набързо блога ти,но не видях публикация за ББ-крема на Гарние за мазна кожа. Би ли споделила повече за него,с каква кожа си ти...?

Изчаквам с ревюто, че искам да го направя като сравнение с мейбълинския ББ-крем, и ми трябва малко повече време Simple Smile До края на седмицата ще е готово - а дотогава мога да ти кажа, че това май е най-добрият продукт, който съм пробвала, от гледна точка на комбинирано действие тониране плюс грижа.

 Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 1 481
Bettie Page ,предната страница пуснах същия линк Joy
Да де, аз цитирах твоята публикация  Laughing

# 58
  • Мнения: 912
 Crazyдоживях да ме цитират-шегувам се разбира се JoyАз рядко обръщам внимание на гримове с чернокожи жени,защото не мога да добия истинска представа за продуктите,но Александра ми е във фейса и постоянно качва нови неща,много е дейна.

# 59
  • Мнения: 682
Искам и аз във вашата страничка във фейсбук, ако може. Последните 2 седмице не съм много активна, защото основно по почивки, но обещавам следващата среща да съм на линия. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт