Всички стискаме палчета за най-нетърпеливите ни СЕПТЕМВРИйски зайчета!

  • 22 546
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 478
Прекрасна тема    bouquet
Чакаме снимки от пловдивските мами,приятно изкарване!
Ние сме в процес на ремонт,свряла съм се в другата стая,която е адски гореща,тук напича от 7 часа ,отврат е,цяла нощ беше ужасно горещо,неможах да спя,само се въртях,до няколко дни свършваме че направо не се издържат тия жеги вече,блазе ви на климатиците!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 64
Канела, що не им теглиш по една майна и на двамата и да отидеш в друга болница при друг лекар. Те направо си правят майтап. Ще раждаш, ще раждаш......после що да бързаме.....ама еди кой си ще те поеме....пълни глупости, че и си плащаш на всичкото отгоре. Разбирам да беше по каса да те разиграват ама то си е съвсем частно.  #Cussing out Много се ядосвам на такива доктори.

# 62
  • Мнения: 29
Запис и от мен!
 Не съм писала скоро и сега се връщам да се опитам да ви изчета!pocoloco1 ти при кой лекар си? Ако не се лъжа, и ти си се насочила към Окръжна, нали.. Аз съм на преглед при д-р Скочев на 15.08 да видим за кога ще ми насрочи секциото... В сряда ще си правя пак изследвания, че хемоглобина ми беше стигнал 83.. Айде до после, малко да ви почета...   bouquet

# 63
  • Мнения: 217
natalie_mos да аз ще раждам в ОБ и съм при д-р Жеков!

# 64
  • Мнения: X
И от мен запис, bydik от къде ти е стола, от Икея или ?

Последна редакция: пн, 06 авг 2012, 12:13 от Анонимен

# 65
  • Мнения: 27
Мерси на Фейт за прекрасната тема   bouquet
Натали ти пиеш ли нещо за вдигане на хемоглобина, че и моя е много нисък - 91, и ме тъпчат с всевъзможни хапчета, а резултата е никъкъв.
Аз след съботната чистка, вчера такъв релакс му одарих....
Аз вече реших че ще раждам в ОБ и даже си избрах и лекар.

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!

Благодаря ти, F.a.t.e., за хубавата темичка!   bouquet


Августа и аз така вчера цял ден намествам по шкафове и нещо уж нищо не съм купувала за бебо ,а всичко пълно и се чудя къде да свра на баткото нещата и да е спокоен поне година и половина  две да се разполага.

За баткото нещата, ако естествено не ги носи си вземи вакуумиращи пликове ... няма да съжаляваш   Peace Не знам кой беше казал, че ги е взел от Кауфланд и изпускали, но нали бяхме коментирали няколко теми назад, че там често дават дефектни ooooh!
Вземи си от левчетата ... моите са от там за по 30 лв и съм супер доволна  Wink


По повод на вакуумните торби - аз си взимам едни от Кауфланд (за 12 - 15 лв.) марка Rayen. Досега не съм имала проблеми, а и не са от обикновен найлон. Много съм доволна от тях, вярно, че са малко по скъпи, но според мен си заслужават.

Приятен ден, дами!

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен мамчета и зайчета Simple Smile
Аз едва издържам на горещините и днес отиваме за климатик, дълго време не исках и да си помисля да монтираме у нас (в работата ми непрекъснато настивах), но това лято не мога да издържа. Сега в-са е кога могат да го монтират дано е по-скоро  Praynig
Гледам помпите сте обсъждали, аз си поръчъх механичната на Авент, не заради рекламата по време на лекцията, а защото не съм прочела един отрицателен коментар. Сега само чакам да ми я доставят, взех я през и-нет защото излиза много по-изгодно от БГ.
Това в което обаче ме убедиха на лекцияата за кърменето беше да не ползвам от приятелка (така възнсмерявах в началото) реших, че 50-60 лв не са толкова много.
Ние сме почти готови с покупките, сега се чудим за изписването какво да изберем за бебка, купила съм комплект, но той е по-скоро за есен, а с тези температури направо не знам... Thinking
Ех, че дълго ми се получи... чао за сега и да ви почерпя cheers

# 68
  • Мнения: 15
Ей, не спита значи Simple Smile)) много пишете!
Мерси за хубавата темичка Фейт   bouquet

Аз да се включа по няколко от обсъжданите въпроси. За чаршафчетата, още не съм прала и гладила (мисля другата седмица да се подготвям с това), но на този етап гладенето е за дезинфекция, а не за хубост. Така че не мисля, че на бебчетата ще им е голям проблем, че изглеждат намачкани Simple Smile)) аз никога не съм гладила нашите чаршафи и това изобщо не ме притеснява. Има хора, които държат на това де, аз не ангажирам с мнението ми, но не се притеснявайте излишно.

Относно помпите втора употреба, мисля, че всичко е рекламен трик - купувайте нови помпи. Така им се формира оборота на фирмите. На мен ми дадоха 1 ръчна и една автоматична на Авент и мисля да си ги стерилизирам по 2 пъти и да си ги полвам. Не виждам какво ще стане, като не е чисто нова. Все едно знаете кой я е пипал при производството или при опаковането, къде е съхранявана преди това и т.н. Естествено пак е субективно мнение, аз определено не съм маниачка на тема хигиена и дезинфекция.

Ще кача сега малко снимки на покупки, вчера ги щракнах, ама трябва да намаля снимките, че много големи.

Още за нещо мислех да пиша, ама забравих за какво Simple Smile
Така че освен да ви пожелая хубав ден и да се пазите от жегите не се сещам друго за момента.

# 69
  • Мнения: 29
Ами, Дари,  аз всъщност лежах в окръжна 5 дни и на изпроводяк хемоглобина ми беше 83.. Изписаха ми Тотема 2х1, После ходих на хематолог, която допълни 3х2 витЦ, а на прегледа при д-р Скочев ми допълни Фолиева киселина 2х1. Сега вече са минали 20тина дни на тази схема и ще видим какви са резултатите..
И естествено хранителен режим - Месо - особено дроб; Червено цвекло; Скумрия и от нета си извадих няколко полезни храни

# 70
  • Мнения: 10
Записах се за преглед при Георгиев във сряда.До тогава ще си се депресирам и ще се надявам всичко да мине ок при него.  Praynig Защото колкото по-вече време минава и се озлобявам жестоко срещу тия ми ти лекари ....
Ега ти тъпотията в 9 месец да си смениш лекаря и то една две седмици преди раждане,пффф

# 71
  • Мнения: 8
Ходих на очен преглед, тъй като съм с късогледство това ми е задължителен преглед. А сега за работа да се залавям 1dishes newsm28

# 72
  • Мнения: 135
Ние сме почти готови с покупките, сега се чудим за изписването какво да изберем за бебка, купила съм комплект, но той е по-скоро за есен, а с тези температури направо не знам... Thinking


И аз имам по скоро есенен вариант ,но ще измъдря и нещо по-така ... трябва,макар че всички казват че в началото те са толкова стресиранки милите и да им е по-топличко ги успокоява  Simple Smile ама ако е 35 градуса с ватирано примерно комплектче ще се стигне до прегряване  #Crazy

# 73
  • Мнения: 1 639
Да се разпиша в новата тема, която е оформена прекрасно, ФЕЙТ.  Heart Eyes

Започна ми седмичката - отпуска, но точно днес ме мързи ужасно   Crazy,
не знам до къде ще стигна с  реализирането на плановете.  Whistling
За днес планувах и фотосесия на коремчето  Heart Eyes, но ще видим.
Е, до края не деня има време, де.  Laughing
Одеве си мерих обиколките по тялото, водя си отчет.  Simple Smile

# 74
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
запис Grinning

Общи условия

Активация на акаунт