"1001 НОЩ" И СЛЕД ТОВА, ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР ПРЕД КАМЕРАТА И ЗАД КАДЪР - тема 213

  • 36 753
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 116
Наде, това не е Еркан. Нещо се бъркаш, мила.  Hug

# 16
  • Мнения: 2 411
На мен ми прилича на Еркан,а не на Кенан.

# 17
  • Мнения: 11 116
Започва да става интересно. Още едно име от актьорския състав на проекта - Gülcan Arslan.



Скрит текст:
Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in başrolünde olduğu Karadayı dizisi için Ay Yapım bir bayan oyuncu daha arıyordu ve o isim sonunda bulundu.

Bir Çocuk Sevdim dizisinin güzel yıldızı Gülcan Arslan'ın Ay Yapım'ın iddaalı dizisi için prensip anlaşmasına vardığı söylendi.

Star TV'nin Acun ılıcalı ile anlaşması sonucu, kanal bazı diziler ve  programları bitirme kararı almıştı. Bir Çocuk sevdim dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Gülcan Arslan, dizinin yayından kaldırılmasından hemen sonra yeni proje için el sıkıştı.

# 18
  • Мнения: 23 408



Ох, нея не я харесвам много. Сигурно ще прави мръсно на Бергито. Няма много ведро излъчване.  Joy

# 19
  • Мнения: 11 116
Възможно е.  Laughing Laughing В "Обикнах едно дете" играеше дъщеря на Четин. Не знам с каква роля ще бъде. Актрисата има нещо в тембъра на гласа, което лично мен мъничко ме дразнеше, изглеждаше ми някак си флегматична  в началото, но после я приех.

# 20
  • Мнения: 23 408


Може Берг да е дъщеря на Явус Бингьол. За него четох, че щял да играе съдия, ама това са информации оттук-оттам. Коя ще излезе вярна, не се знае. Може да е нещо като филма с Берг и Толга. Богато момиче- беден младеж.

# 21
  • Мнения: 11 116

 Сигурно ще прави мръсно на Бергито.

Как ли ще се казва Бергито в сериала?! Каква ли е била тогава модата за женски имена?

# 22
  • Мнения: 11 116


Може Берг да е дъщеря на Явус Бингьол. За него четох, че щял да играе съдия, ама това са информации оттук-оттам. Коя ще излезе вярна, не се знае. Може да е нещо като филма с Берг и Толга. Богато момиче- беден младеж.

И на мен ми мина подобна мисъл. Синът на обущаря се влюбва в богато момиче.

# 23
  • Мнения: 23 408


Ето модата през 70-те  Joy


# 24
  • Мнения: 11 116
Най-вероятно Берг ще бъде като втората.  Grinning
Варна, от кое модно списание е снимката?Обувките са нисички, сравнително, а рокли/поли доста над коляното?!  Grinning
Много са елегантни!

# 25
  • Мнения: 23 408


Написах на турски "модата през 70-те" и това беше една от снимките, която ми излезе.

# 26
  • Мнения: 0
Майдрийм Hug Hug bouquet

Варна Hug Hug Hug Сега ми стана ясна работата с ресторанта Laughing Дано да има снимка Praynig Praynig

За сериала с Берги - все така ли ще ни пускат инфото, на час по лъжичка ooooh! Grinning Тази новата мома не я харесваме доколкото разбрах Thinking Laughing Нищо, засега е само тя, ще я преглътнем понрай другите Laughing Може сега 2 жени да се борят за един мъж Laughing

М/у другото, това турската мода ли е newsm78 Laughing Прекалено къса и открита гледка за толкова консервативните доскоро комшии Grinning

# 27
  • Мнения: 23 408


М/у другото, това турската мода ли е newsm78 Laughing Прекалено къса и открита гледка за толкова консервативните доскоро комшии Grinning

Eeee, ама Бергито ще бъде истанбулско девойче, не някое от Анадола. В Истанбул богатите семейства са гледали да подражават на Европата сигурно.  Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 0

Eeee, ама Бергито ще бъде истанбулско девойче, не някое от Анадола. В Истанбул богатите семейства са гледали да подражават на Европата сигурно.  Laughing Laughing Laughing


Каквато и да е, обувките и няма да са Jimmy Choo... Cry Еее, чисто срещу мен работи, така я чаках на висок ток Crossing Arms Cry Laughing С тези ниски отрязани отпред неща ще прилича на пралеля ми Grinning

# 29
  • Мнения: 11 116
Ще трябва да почакаш още, Дари.

Скрит текст:
Колкото до консервативните традиции. Преди два дни търсейки нещо попаднах на списък с афиши на толкова еротични турски филми правени точно в този период, събра ми се погледът. Драми и еротика. Тук-там някой мафиотски.

Общи условия

Активация на акаунт