Трикове за по-леко раждане

  • 41 846
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 636
Хмм, аз пък знам че свекървата не трябва да знае най-вече  Shocked А аз твърдо ще гледам да спазя това правило  Mr. Green , защото моята е змей, вещица  #2gunfire
Момичета има тема "Смешно ли е раждането" ще ви успокои много, намерете я и четете, страхотна е.. Аз от един месец я чета и вече не изпитвам никакъв страх, единствено нямам търпение  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 350
То за свекървата е ясно,че не трябва да знае  Mr. Green
Мойта понеже не се трогва ,че съм бременна отново ,имала вече едно внуче (сина ми Shocked) и друго не й трябвало,дори термина не ми знае ,та и аз ще го спазя това "правило" Crazy

# 62
  • Мнения: 105
Хмм, аз пък знам че свекървата не трябва да знае най-вече  Shocked А аз твърдо ще гледам да спазя това правило  Mr. Green , защото моята е змей, вещица  #2gunfire
Момичета има тема "Смешно ли е раждането" ще ви успокои много, намерете я и четете, страхотна е.. Аз от един месец я чета и вече не изпитвам никакъв страх, единствено нямам търпение  Mr. Green
Маймунке веднага започвам и този "трик" с четенето на темата  Hug

# 63
  • Мнения: 2 286
Моята свеки пък първа научи, щото  мъжа ми като ме остави в болницата отишъл у тях да яде, а пък аз вече преносваща, няма как да скрие.
А майка и леля ми разбраха много бързо, щото цял ден ме прозвъняват и аз "амии, гледам сериали, хапвам, почивам си" Crazy Joy , ама по едно време като "черпиха едно коктейлче" от обезболяващи вече не си вдигам телефона и започнали да тормозят милото къде съм, притеснили се жените. Та майка ми и нейния мъж се строили пред болницата и чакат да им се обадя Crazy . Голям цирк. И после подкупили охраната на болницата с една кутия цигари #Crazy hahaha да пусне и майка ми заедно с мъжа ми да ме види и тя smile3532 . А тя, милата, голяма паника, много я беше страх да не стане нещо с мене докато раждам Crazy . И като ме видя, че съм жива голяма радост беше. После цяла нощ си говорих с нея, толкова беше превъзбудена Whistling .

# 64
  • Мнения: 8 163
мъжа ми като ме остави в болницата отишъл у тях да яде
Joy

И според мен е задължително роднините, които са склонни към изпадане в паника да не знаят, че родовият процес е започнал.

# 65
  • Мнения: 266
Позитивното мислене помага и при раждането Simple Smile
Аз си казвах 'още малко и ще си видя бебока' и слушах и изпълнявах каквото ми казват докторът и акушерката.

# 66
  • Мнения: 570
е, раждането мина  Mr. Green
много бързо и лесно  Mr. Green
приеха ме в 7ч, родих в 7,28  Crazy
пуснах си яйце през корема и изпих едно хапче арника 200 при първите признаци на раждането  Peace
успех на всички  Hug

# 67
  • Мнения: 266
Браво за лекото раждане и честито!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 105
е, раждането мина  Mr. Green
много бързо и лесно  Mr. Green
приеха ме в 7ч, родих в 7,28  Crazy
пуснах си яйце през корема и изпих едно хапче арника 200 при първите признаци на раждането  Peace
успех на всички  Hug
Честито и от мен  Heart Eyes
Аз забравих да спомена тук, но и моето мина леко с арника, чай от малини. Явно това, че доста бяхме стреснати оказа вличние, явно сме очаквали нещо по-страшно, но не е Peace

# 69
  • Мнения: 5 173
За завиждане сте.
Честита ви радост, момичета!

# 70
  • Мнения: 16
мъжа ми като ме остави в болницата отишъл у тях да яде
Joy

И според мен е задължително роднините, които са склонни към изпадане в паника да не знаят, че родовият процес е започнал.
Напълно съгласна.Аз мисля,че колкото по-малко хора знаят по-добре

# 71
  • Мнения: 37
И как подейства чаят от малина в крайна сметка 😊

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 26 554
Трикът с яйцето го знам от преди много години.
Казвала съм го на приятелки и бързо и лесно е минавало раждането...
При мен също подейства Wink
За чай от малини не съм чувала.Бяха ми казали за чай от босилек,но нямаше време да го приготвя.

Общи условия

Активация на акаунт