Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 131

ей, това е много готин комплект! 22 паунда ..  newsm78.. като знам какви са цените на ТТ тук .. онзи ден не се сдържах и си взех биберони (2бр комплекта) за 10 лв .. така че за  5 бутилчици си е оферта. Ако решите да купувате - свиркайте, да се присъединя към покупката!

.. а може би и от тук може да се поръча: http://www.tommeetippee.co.uk/, ще проверя ..

# 736
  • Мнения: 1
Момичета, бройте и мен днес за лекцията в МД. Току що се обадих и ми казаха, че има места, така че свободно можем да ходим Simple Smile

Само един проблем - тъй като не познавам никоя от вас все още - как ще ви позная? То сигурно ще има ужасно много мамчета на пейките Sad

# 737
  • София
  • Мнения: 230
Цветенце, pleasure, точно този комплект не го открих никъде из българските сайтове, само в Asda-та. Иначе сравнявах цените на другите комплекти на Tommee Tippee там и в "Пакостник"- идентични са.  Peace
Поръчка ще се прави на 4.09, ще помисля още малко дали да го поръчвам това- много ми харесва, пък!  Crazy

Ей, много е зарибяващо да гледаш бебешки работи!  Crazy Flutter

# 738
  • Мнения: 1
Ееее puphi и аз бях за 14.09. на консултация, но се презаписах за фетална на следващия ден. Щяхме да се засечем и да си побъбрим докато чакаме, но може би следващия път 

# 739
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
момичета, новата тема ще се появи по-късно днес, защото имам много служебна работа и почти никакво време .. ще ме извините  bouquet

# 740
  • Мнения: 615
Така е, ето аз наново се ровя там и това изобщо не ми харесва, но няма кой да ме спре  Mr. Green.
За мамите, които искаха хигиенни кошове за памперси, там са по 10 лири.

# 741
  • София
  • Мнения: 230
Аз те чакам с голям интерес да споделиш впечатления след като си получиш нещата.  Peace Снощи си говорих с една приятелка, която е бременна и живее в Англия и тя ми каза, че Asda-та е като Кауфланд тук- нищо особено за там.  newsm78 Не че това ще ме спре да пробвам с поръчка и ако ми хареса, да съм редовен клиент...  Crazy

Как се казват на английски тия хигиенни кошове за памперси?  Embarassed

Исках и още нещо да попитам- да се купува ли нагревател за шишета?  newsm78 Тук една мама, ако не се лъжа angels_zg каза, че въобще не го е ползвала, другите какво ще кажете? Май е по-добре да се изчака, а?   bouquet

# 742
  • Мнения: 9
Здравейте милички  Hug

Добре дошли на новите мами!   bouquet

Относно риткането мен бебка ме рита основно малко под пъпа и отстрани, но до ребрата още не е стигнала. Преди беше по-активна - преди 3 седмици беше с главичката надолу и усещаш крачета и ръчички, даже мисля че като щръкнеше нещо от корема ми беше краче. После обаче нещо се кротна и усещаш само движение вътре и някакви премятания и вече стърчеше нещо по-голямо от краче - глава ли, дупенце ли. И при поледния преглед се оказа, че бебка пак се е завъртяла седалищно и явно затова ритниците ги усещам по друг начин. Днес пак почнаха едни салта и не знам дали няма пак да се завърти на някъде това дете. А на моменти вече са леко болезнени ритничетата, но все пак приятни  Heart Eyes

Моите болежки са основно сутрин като се събудя или като лежа на една страна и ме заболява ябълката. Една сутрин едва станах, такива зверски болки в ябълките, мен и преди са ме наболявали от време на време, понеже имам луксация на тазобедрените стави, тогава си пиех глюкозамин. Чудя се дали и сега да пия, питах доки и уж нямало проблем. Другото което ми се случва от скоро е - силни болки в кръста като ставам от леглото посред нощ до тоалетна и сутрин, едвам се изтъркалвам от леглото на 4 крака, още не мога да намеря най-безболезнения начин за ставане. Днес сутринта мъжо влиза в спалнята и аз охкайки седя в кучешката поза и не мога да мръдна и той само ми се смее и вика Мене ли чакаш  Joy

Adelayda Надявам се да си по-добре вече, почивай повече!  Hug

Герито /arnavonit/
И мъжо иска да си вземе новия айфон, не знам излязъл ли е или тепърва илиза, но му казах да изчака малко да мине време тъкмо да има отзиви за него. Защото с предния модел така един приятел си го взе веднага като излезе и се оказа, че имат някакъв проблем с батерията и държеше много малко и трябваше да се оправя. Ама бебка си е преди всичко. Иначе мъжо много обича шопинга, и има повече дрехи и обувки от мене  Blush. Но ще му кажа вече да гледа за бебка, вместо за себе си.

Вчера се видях с една приятелка с бебче на 5 месеца, беше много хубаво. Та тя ми вика, да съм си вземела за в началото, не помня за първата седмица ли каза, стерилна глюкоза от атеката, която да давам не бебче. На мен ми се стори много странно /а майка й е медицинско лице/, та някой да го е чувал това?  Thinking

Андреа Селесте
Неприятно това с болезнените контракции, дано отшумят скоро.  Praynig

А за последната ФМ се чудя дали пак да се запиша при доц Балев или да разнообразя с Цонев  newsm78

# 743
  • София
  • Мнения: 131
Така е, ето аз наново се ровя там и това изобщо не ми харесва, но няма кой да ме спре  Mr. Green.
За мамите, които искаха хигиенни кошове за памперси, там са по 10 лири.

ммм, мерси, че ми обърна вниманието на това Simple Smile тук най-евтиният е 45-46 лв в ново бебе Simple Smile доволен ..  Hug

# 744
  • Мнения: 10
Здравейте!
Тази нощ мина добре при мен, нямах болки.Но определено ми беше твърд корема.Дали е нормално?Иначе гледам повечето от вас се оплакват от подобни болежки в ставите.Трябва да изтърпим още 10- тина седмици, че да ни се родят пораснали и здрави бебоци.
Юле, аз нагревател не съм позлвала и не съм имала необходимост.
Андреа Селесте, дано са отминали и при теб контракциите.
Аз нещо не мога да се настроя да пазарувам от интернет.За различните стоки/неща, си имам определени марки/магазини и си пазарувам от там- око да види, ръка да пипне.Явно съм малко консервативна в това отношение.
Днес май доста от вас ще ходят на лекция.На каква тема е?

# 745
  • София
  • Мнения: 29
 Здравейте бъдещи мами,
досега само ви четях, но ако може и да се присъединя - втора бременност, 24 ноември, втора девойка Simple Smile
 Леки оставащи месеци   bouquet

# 746
  • Мнения: 1 179
Привет момичета! Тия дни само ви четях, защото не ми беше до писане. Имах и аз като Андреа Селесте болезнени контракции, та се бях шашнала. Днес уж малко по-добре се чувствам, пък да видим.
Тези, които ще ходях на лекцията да разказват после какво полезно са научили. Аз няма на кого да оставя детето, така че ще пропусна.
Ние почивните дни правихме детската стая на каката и от другия месец започваме да обзавеждаме и бебо. Вече нямам търпение, защото още нищо не съм купила. Аз определено съм се спряла на шишета ТТ и мисля да си взема повечко, все ще влезнат в употреба.
Ох и да ви кажа, вече ми се  Sick от яйца. Да знаете нещо друго безмесно, което да е богато на белтъчини?  newsm78

# 747
  • Мнения: 180
Момичета, откакто захладня и всички станахме много активни, горката Мецани не може да ни навакса  Wink.

Много се радвам, че днес ще сме голяма компания в МД  Two Hearts. Много е приятно като захладня, но сега се зачудих, какво ще обличам като отмине лятото и най вече какво ще обувам, защото се оказа, че дори и маратонките ми стискат. Явно ми е паднал свода от тежеста и ходилото се е разширило  Cry, отивам на номер 41, 42.

Aera, дано на следващия преглед да имаш добри новини за бебчо. В ДМ имаше протеинови блокчета, но може да разгледаш и други в интернет. Със сигурност имат повече протеини от яйцата. Не всички са за фитнес маниаци и не всички са само химия.

Еli, добре дошла и безпроблемно бременеене   bouquet, на финала пухкаво и здраво бебече да гушкаш.

Скрит текст:
При нас секса е трагикомедия  Embarassed ... мисля че ще опитаме пак, чак след като родя и там колко са 40-50дни...? Нали казват, че било като карането на колело, не се забравя. На мен хем много ми се иска, хем като е хубаво и ми се стяга корема. Така, че мъжо да се оправя сам  Laughing

Последна редакция: пн, 27 авг 2012, 13:03 от snowflakely

# 748
  • София
  • Мнения: 29
snowflakely Благодаря за топлото посрещането.

Aera - за растителни храни с белтъчинии: суровите ядки, бобовите растения:
http://www.hera.bg/s.php?n=178, http://www.happybody.eu/article/rastitelni_hrani_bogati_na_beltuchini.135

# 749
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен Simple Smile
Днес времето е направо разкошно. Но мен пък ме е налегнала депресията и ме избива на рев...изпокарах се и с майка ми, та съвсем да се досдухам...мисля да си пусна някоя комедия, та малко да се разсеям или да се опитам да подремна, че само черни мисли са ми в главата и скоро имам чувството, че ще откача.

Общи условия

Активация на акаунт