Кюретаж и забременяване след това - 38

  • 24 806
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 263
Благодаря за пожеланията, момичета! Бебето ще се казва Теодор!  Hug Пожелавам на всички чакащи по една такава радост!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig
Дони, честит рожден ден!   ura Желая ти много семейно щастие!  newsm51

# 721
  • Мнения: 1 446
basis Много , много се радвам! Пожелавам му много здраве и безгрижно детство!

# 722
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит рожден ден на патерици Дони!!!  bouquet  bouquet  bouquet Пожелавам ти много живот и здраве, много щастие и късмет. Hug Hug Hug
Светле Ти си герой, щом си изкарала 4 пъти настинки и грип докато си бременна с бебка. Hug Радвам се че бързо сте се оправили и парацетамола ви е помогнал. Hug Hug Hug
Теди Честито ти кърмене на вън. Важно е с бебка да ви е приятно и най-вече удобно. Няма нищо по-хубаво от чистия въздух. Hug
basis Страхотно име сте избрали за малкото човече. Пожелавам му да го носи с много здраве, щастие и късмет. Hug Hug Hug
danip Страхотен е малкият мъж (пу-пу), а най-хубавото е че сте страхотно семейство и очевидно малката е горда кака. Hug Hug Hug
Табеа Стискам палци да се случи чудото и при теб. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Ники Приятно пътуване. Не го мисли този месец, явно се е объркало всичко с АП. Аз вече ти бях писала, че имах един такъв цикъл (аз меря най-редовно БТ и правя ову тестове) и на другия месец всичко беше наред. Така, че стискам палци така да се окаже и при теб. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Мименце Как сте с бебо?
Г-жа Анна Честита ти лентичка!  Hug Hug Hug

Аз изпъдих гадният грип, но от няколко дни съм прегракнала и говоря като дърта акохоличка. Mr. Green Имам подозредния, че белята си я направих сама след като ме боля гърлото, ходих на работа и виках на всички класове още докато ги зърна в коридора.  Последното се налага защото малчуганите само се бутат и падат по коридорите и не искам да има пострадали. Така, че засега си смуча таблетките и пия билково сиропче. Wink Дано два дни да се оправят нещата.
Другото, което ме притесни е дали щом пих два дни фервекс би повлияло на нашето бъдещо бебеправене. В него основно се съдържа парацетамол и би следвало да е безвреден, но не знам. Ако някой има опит и инфо да свирка. Hug

Силни прегръдки на всички! Hug Hug Hug
 

# 723
  • Мнения: 881
Дони М  newsm59 със закъснение.Бъди най-вече жива и здрава,нека щастието не те напуска в нито един миг от живота и късмета и любовта дъдат твои вечни спътници  bouquet  bouquet  bouquet
Мама нека ви радва още дълги години и бъде безкрайно щастлива баба Hug Praynig

Светле Hug Радвам се,че си се оправила бързо  bouquet

Ники,остави се по течението мила,ще стане,сигурна съм,може би наистина трябва време,и аз нямам търпение вече,но..........когато ни е писано миличка Peace  bouquet Ха дано следващия месец да е нашияяяяяяяяяя,приятно пътуване Hug

Flower Fairy много е гаден тоя грип и аз го изкарах за 1 ден,относно Фервекса не мисля,че е проблем и аз пих Тайлол Хот,те са с една основа-парацетамол 50%,и гласа си го пази,не викай толкова много,те малчуганите колкото и да им викаш си знаят тяхното Mr. Green

Табеа Peace Praynig Hug

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Благодаря момичета! Ама толкова хубави пожелания!!! Половината да се сбъднат ще съм безкрайно щастлива!!!
Днес имам още една добра новина - разбрах хистологията на майка ми. Изрязано до здраво, папилом на маточната шийка без дисплазия. Просто прекрасен резултат. Вече дишам спокойно!
По тоя повод и прическа си направих и отрязах голямата грива  Laughing Черпя ви някоя и друга снимка в албумчето да видите как се развиваме с бебока.
П.С. Някой все казва (Теди май беше), че Васко приличал на мен. Сега слагам доказателство за обратното в албумчето  Wink

Данип, страхотни са ти дечицата!!! Да са ти живи и здрави! А каката как хубаво бди над бебчо  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 736
Doni M малкият много прилича на татко си , страшно е пораснал  Hug Hug Hug . Честита нова прическа

# 726
  • Мнения: 1 446
Flower Fairy Благодаря!И на теб много скоро една такава т.е на всички по една такава пожелавам от сърце  Hug

Doni M Чудесни новини и мака ми , когато бях бременна с първото си дете беше в същото положение и знам колко е трудно  Hug

# 727
  • Мнения: 881
Дониииии,малкия пухчо е станал голям пуххх,много е сладък,нека ти расте жив и здрав Hug  bouquet

# 728
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Вече съм на родна земя, но пропуснах деня за хормоните, защото ми дойде по - рано ... Пусти пътища и Алпи  Tired
Изследването остава за следващия месец, както и стимулацията  Confused

# 729
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Ето я и новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681341.new#new

П.П. Позволявам си да пусна новата темичка малко по-рано, но тръгвам към болницата и незнам какво ще се случи.

# 730
  • Мнения: 13
Здравейте мили дами... Ето че и аз се реших да се включка към вас.Казвам се Рени !Вярвам че единствено вие можете да ме разберете . Искам да разкажа и моята история , наистина ще се надявам да говорите с мен ако мога така да го нарека .. Simple Smile На 14.07.2012 год. се сгодих за човека който обичам повече от всичко ! На 02.09.2012 год. беше нашата сватба . След годежа и двамата решихме ,че вече няма смисъл да се пазим , и двамата много искахме да имаме бебче. И мисля на 16-17 07. 2012 г. стана работата. Трябваше да ми дойде на 02.08.2012 г . , но не ми дойде ! Моят цикъл винаги ми подранява с 5 дни. И на 01.08.2012 г . си направих тест за бременност и той се оказа положителен. И двамата бяхме толкова щастливи ... но уви ... Отидох на 15.08.2012 г . на генеколог. Всичко беше наред ..даже ми каза че съм в 6 седмица. Но на 25.08.2012 г . вдигнах много висока температура,която много трудно свалих. На 26.08.2012 г . ме приеаха в болницата. Даже чуха тоновете на бебето. Всичко беше наред. Пуснаха ми системи глюкоза . След което ми взеха кръв и урина , но се указа че изследванията не са ми добри . АЗ много се разтроих. Задържаха ме на болница . Оказа се че имам бактерия ешерихия коли . На другия ден 27.08.2012 г . сутринта трябваше да ми бият мускулно силни антибиотици,след което трябваше да пусна пак урина. Тогава видях че съм прокървила мъничко. Казах веднага на лекарката,след което ми би една инжекция..незнам каква и ми даде дуфастон. На обяд аз вече прокървих много,прегледаха ме и казаха че вече няма бебчо. След което ми казаха да се чистя сама с напъни в тоалетната. 1 седмица след това бях на антибиотици - инжекций. Бях шокирана. Нямаше бебчо а ми предстоеше и сватба. След което аз продължих да бъда е шок,защото кървях постоянно един месец.Тук в Разлог лекарите твърдяха че е нормално,след което с мъжа ми решихме да отидем в София на лекър. По пътя аз изживях още ужас. Кървях и изхвърлях съсиреци , точно както при аборта. Все едно изживях още един аборт. Когато отидохме при лекарката , тя като ме видя , лошо и стана . Каза че имам още остатъци от плода вътре в мен. И че може да стане най-лошото нещо , да ми се претрови кравта и да умра. Веднага звънна на един лекър и ме приеха на 04.10.2012 г в София. Кюртираха ме веднага . Дадоха ми антибиотици и така ... След това на 05.12.2012 г. ходих пак на преглед. Казаха ми че още имам рана на матката ...и не трябва да забременнявам 6 месеца. Аз още не мога да се съвзема след всичко преживяно,чесно казано ми беше много трудно и да го споделя . Сега мисля да отида пак на преглед да ми вземат цитонамаска и да пусна урина . В крайна сметка никой не разбра на какво се дължи аборта. Никой нищо не ми каза...възможно ли е бактерията да е причината ? ИЛи всичко е било на стресова основа..? Аз нямам търпение вече да възобновим опитите си и този път резултата да е различен ... Simple Smile Е благодаря за вниманието !

# 731
  • Мнения: 13
Здравейте мили дами... Ето че и аз се реших да се включка към вас.Казвам се Рени !Вярвам че единствено вие можете да ме разберете . Искам да разкажа и моята история , наистина ще се надявам да говорите с мен ако мога така да го нарека .. Simple Smile На 14.07.2012 год. се сгодих за човека който обичам повече от всичко ! На 02.09.2012 год. беше нашата сватба . След годежа и двамата решихме ,че вече няма смисъл да се пазим , и двамата много искахме да имаме бебче. И мисля на 16-17 07. 2012 г. стана работата. Трябваше да ми дойде на 02.08.2012 г . , но не ми дойде ! Моят цикъл винаги ми подранява с 5 дни. И на 01.08.2012 г . си направих тест за бременност и той се оказа положителен. И двамата бяхме толкова щастливи ... но уви ... Отидох на 15.08.2012 г . на генеколог. Всичко беше наред ..даже ми каза че съм в 6 седмица. Но на 25.08.2012 г . вдигнах много висока температура,която много трудно свалих. На 26.08.2012 г . ме приеаха в болницата. Даже чуха тоновете на бебето. Всичко беше наред. Пуснаха ми системи глюкоза . След което ми взеха кръв и урина , но се указа че изследванията не са ми добри . АЗ много се разтроих. Задържаха ме на болница . Оказа се че имам бактерия ешерихия коли . На другия ден 27.08.2012 г . сутринта трябваше да ми бият мускулно силни антибиотици,след което трябваше да пусна пак урина. Тогава видях че съм прокървила мъничко. Казах веднага на лекарката,след което ми би една инжекция..незнам каква и ми даде дуфастон. На обяд аз вече прокървих много,прегледаха ме и казаха че вече няма бебчо. След което ми казаха да се чистя сама с напъни в тоалетната. 1 седмица след това бях на антибиотици - инжекций. Бях шокирана. Нямаше бебчо а ми предстоеше и сватба. След което аз продължих да бъда е шок,защото кървях постоянно един месец.Тук в Разлог лекарите твърдяха че е нормално,след което с мъжа ми решихме да отидем в София на лекър. По пътя аз изживях още ужас. Кървях и изхвърлях съсиреци , точно както при аборта. Все едно изживях още един аборт. Когато отидохме при лекарката , тя като ме видя , лошо и стана . Каза че имам още остатъци от плода вътре в мен. И че може да стане най-лошото нещо , да ми се претрови кравта и да умра. Веднага звънна на един лекър и ме приеха на 04.10.2012 г в София. Кюртираха ме веднага . Дадоха ми антибиотици и така ... След това на 05.12.2012 г. ходих пак на преглед. Казаха ми че още имам рана на матката ...и не трябва да забременнявам 6 месеца. Аз още не мога да се съвзема след всичко преживяно,чесно казано ми беше много трудно и да го споделя . Сега мисля да отида пак на преглед да ми вземат цитонамаска и да пусна урина . В крайна сметка никой не разбра на какво се дължи аборта. Никой нищо не ми каза...възможно ли е бактерията да е причината ? ИЛи всичко е било на стресова основа..? Аз нямам търпение вече да възобновим опитите си и този път резултата да е различен ... Simple Smile Е благодаря за вниманието !

Общи условия

Активация на акаунт