Проклятието на грозната жена

  • 43 269
  • 879
  •   2
Отговори
# 855
  • Мнения: 41
Специално аз, точно на нея нямам намерение да доказвам нищо.  Whistling Казвам каквото виждам.

# 856
  • Мнения: 4 892
A уеуе, умните ми кифлички, те.

# 857
  • Мнения: 715
Аз съм красива ама не съм и тъпа. Някаква грешка на природата ли съм ? Mr. Green

Тъпотата е относително понятие, докато красотата се явява като константа за определен период от време. Недоразумения не съществауват реално - всички се води , че сме разумни същества. Mr. Green

anonimnite, а ти защо така пращиш от любезност?! Дали е заради полюсното противопоставяне или заради друго?

# 858
  • Мнения: 41
Защото съм тъпа и грозна. И дърта!

# 859
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Днес май ми е цитатен ден. Сигур, щот липсват собствени мисли ... Та,

"У човека всичко трябва да бъде прекрасно: и лицето, и дрехите, и душата, и мислите."
Чехов

# 860
  • Мнения: 7 873
Защото съм тъпа и грозна. И дърта!

И нещастна трябва да си!

# 861
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603
Един велик мъдрец е казал: Красиво умно няма... това е достатъчно показателно от някои публикации тук.

# 862
  • Мнения: 41
Защото съм тъпа и грозна. И дърта!

И нещастна трябва да си!
Готово.

# 863
  • Мнения: 7 873
Защото съм тъпа и грозна. И дърта!

И нещастна трябва да си!
Готово.
Не бързай де...
И мъжът ти трябва да е некадърник!

# 864
  • Мнения: 3 782
Един велик мъдрец е казал: Красиво умно няма... това е достатъчно показателно от някои публикации тук.



Изкушавам се да се присъединя към цитатността на Лоана:

I read it on the Internet, it must be true.


 Mr. Green

# 865
  • Мнения: 4 892
Четейки тези теми, двете, реших да се преквалифицира, не ща да съм ни красива, ни грозна, ни тъпа, ни умна.
От днес се назовавам така -  хубава и с богат житейски опит!    Flutter

# 866
  • Мнения: 293
Въобще не сме уточнили какво са красотата и грозотата. Тъпотата и умността също.

Объркана съм ! Confused Cry Crazy

# 867
  • Мнения: 7 873
Обаче интересно, написах, че няма да се появят трите - започнали спора - и те взеха, че ме опровергаха  Laughing Но, забележете - съвсем семпло, с по един хилав пост... Whistling

# 868
  • Мнения: 41
Обаче интересно, написах, че няма да се появят трите - започнали спора - и те взеха, че ме опровергаха  Laughing Но, забележете - съвсем семпло, с по един хилав пост... Whistling
Съвсем в стила на краси.
Аз мъж нямам, не съм омъжена, вече съм съвсем готова.

# 869
  • Мнения: 7 873
Обаче интересно, написах, че няма да се появят трите - започнали спора - и те взеха, че ме опровергаха  Laughing Но, забележете - съвсем семпло, с по един хилав пост... Whistling
Съвсем в стила на краси.
Аз мъж нямам, не съм омъжена, вече съм съвсем готова.

Е, как ще си - я се виж колко си тъпа, то затова  Joy

Общи условия

Активация на акаунт