Проклятието на грозната жена

  • 43 293
  • 879
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 782
Вие пък съвсем го закопахте. Диви животни - козе, овци, антилопи - толкова ли няма да има на този остров? За целите на биоразнообразието, не за друго.

# 691
  • Мнения: X
С питомни е по-лесно. Не, че имам опит, де, но така си мисля.

# 692
  • Мнения: 81
Да бе, антилопа... То така става  Grinning
Пробвай ти с антилоп да видиш лесно ли е?
Дори това ще е просто разнообразие. И с най- красивата, и с грозната все се стига до омръзване...

# 693
  • Мнения: 3 782
Мерси, За нас, засега не ми се налага да променям естествения ход на нещата.

Не разбирам какво им е на женските антилопи обаче.  Mr. Green Инстинкт на ловец, преследване на изваянокраката плячка... всичко си имат.

# 694
  • Другата България
  • Мнения: 44 033

И с най- красивата, и с грозната все се стига до омръзване...
Да си дойдем на думата. Mr. Green

# 695
  • Мнения: 2 434
Както и с най-красивия и с най-грозния. Те пък що си мислят, че  ние ще ги желаем вечно. Sunglasses

# 696
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 463
Както и с най-красивия и с най-грозния. Те пък що си мислят, че  ние ще ги желаем вечно. Sunglasses
А де! Сигур си въобразяват като петела, че са единствени у кокошарника.

# 697
  • Мнения: 6 833
Най мразя хубав мъж с грозна жена. Не мога да го понеса.


Ми то основно такива срещам.  Laughing

Малко отклонение от темата - мъжете напоследък повече ми се струват по-хубави от жените. Дали защото те по начало си ходят без грим, а пък жените ако тръгнат без грим не съм сигурна дали ще толкова красиви.

# 698
  • Мнения: 2 434
Оф, някои е по-добре да са без грим. Мене са ми неприятни намацани като картини посред бял ден. И тея безумни перуки, удължения тоест...като придворни от Кралски двор Laughing

# 699
  • Мнения: 11
Красавиците само с дълги коси ли са, може да са метли, ама да са дълги, това красиво ли е?
Имам впечатление, че ако някоя жена е с къса коса, дори да има хубави финни черти, по нея не се прехласват толкова, обаче някоя широколицева с груб нос, бил той и чип и с голяма кратуна на която има дълга коса, макар суха и заплетена на кошница или на кок е много прекрасна по нашите балкански стандарти... Crazy Другото ми любимо е 20 косъма на главата, ама пусната до нозете коса, при въпрос защо не се подстрижеш по-нормална дължина и не я оформиш на прическа, отговора е, косъма ми е дебел, защо да я подкъсявам, ами, защото може да ти е дебел,  но се виждат рехави туфи в скалпа ти и си разредена отгоре.
А много бледите или много тъмните кожи, красиви ли са или грозни? Whistling
Май важи поговорката ...вот говорят: "На вкус и цвет товарищей нет" Simple Smile) Как это так?? Joy

# 700
  • Мнения: 3 782
Разпуснатата коса открай време е била първичен сексуален дразнител. Не знам защо. Но е отразено в достатъчно много художествени източници през вековете, до порното в наши дни, където актрисите са едва ли не задължени да поддържат дълги гриви.
А за да я разпуснеш, си трябва дължина.
Та така.

# 701
  • Мнения: 81
До края на темата сами ще си отговорите на много неща...
Сомбре, гоУем си сладур.  Wink

# 702
  • Мнения: X
По-добре да ти омръзне красавица, отколкото грозотия никога да не ти е била интересна.
Да, всъщност е загубил, като не е проявил интерес към грозната.    Simple Smile

# 703
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 463
Сомбре, гоУем си сладур.  Wink
Laughing Ми така де.

# 704
  • Мнения: 10
Красавицата трябва да е изрусена!Тука има тема за блондинки,дебела колкото Библията И Корана накуп.Знаете ли колко са начетени на тема изрусяване?От там си вадя изводите.  ooooh!Колко поумнях от темите са красотата и грозотата!Отивам да чета ядрена физика,за да разпусна... Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт