Проклятието на грозната жена

  • 43 285
  • 879
  •   1
Отговори
# 720
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Не знаех, че за да те поканят във филм трябва да си неземна красавица. То и бездарни актьори има, ама продължават да се развяват по екраните.

# 721
  • Мнения: X
Не знаех, че за да те поканят във филм трябва да си неземна красавица. То и бездарни актьори има, ама продължават да се развяват по екраните.

Много рязко скочи от "не знаех, че някой я харесва", до "неземна красавица".  И Барбара Стрейзънд сигурно не знаеш, че някои я харесват.  Crazy 

# 722
  • София
  • Мнения: 5 920
Разграничете "харесвам" от "красив".
И Стрейзънд, и Паркър са си грозилища, ако че ги харесват. Mr. Green

# 723
  • Мнения: 10
Никоя от ''Секса и града'' не ми харесва.

# 724
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Не знаех, че за да те поканят във филм трябва да си неземна красавица. То и бездарни актьори има, ама продължават да се развяват по екраните.

Много рязко скочи от "не знаех, че някой я харесва", до "неземна красавица".  И Барбара Стрейзънд сигурно не знаеш, че някои я харесват.  Crazy 

Да, малко попрескочих степените - но пак не е задъжително да не си грозен, за да те поканят във филм... Предполагам... Rolling Eyes
За Барбара Стрейзънд не знам, не съм я коментирала с други хора, но предполагам, че също не са възхитени от визията ѝ. Всъщност, спомних си, че като деца сме я споменавали с отвращение.

# 725
  • Мнения: 5 535
„Скарлет О'Хара не беше красива, ала мъжете, завладени от чара й — като близнаците Тарлтън, — не го съзнаваха"
Спомняте ли си това начало?
Красотата без чар и характер е гола вода.
Но с чар и характер, дори без красота можеш да постигнеш чудеса.
Включително и в актьорството.
Дори моделите вече не се избират задължително по красота.

# 726
  • Мнения: 10
Фран и майка и-Силвия,от ''Гувернантката''  я харесват Барбара. Joy

# 727
  • Мнения: 10
Ловис е майката на Роня,дъщерята на разбойника. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 10
Българските модели май никога не ги избират по красота... Joy

# 729
  • Мнения: 5 535
Пънки, не само българските.
От 10 години и повече насам по ревютата на световните дизайнери шетат предимно разни бледи измити създания, които са много далеч от идеала за красиво женско лице.
Всъщност толкова отдавна е това явление, че вече се е превърнало в норма.
Светът е преситен от красота и търси интерсното, необичайното, вдъхновяващото.
Десетилетието на топмоделите е минало и сега са актуални други тенденции.

# 730
  • Мнения: 4 529
Пънки, за бутона Редактирай не си ли чувала?  Whistling

# 731
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 275
Пънки, не само българските.
От 10 години и повече насам по ревютата на световните дизайнери шетат предимно разни бледи измити създания, които са много далеч от идеала за красиво женско лице.
Всъщност толкова отдавна е това явление, че вече се е превърнало в норма.
Светът е преситен от красота и търси интерсното, необичайното, вдъхновяващото.
Десетилетието на топмоделите е минало и сега са актуални други тенденции.

За грозните моделки преди време четох интервю на не особено известен дизайнер, но неговото обяснение беше следното: когато моделът носи дрехата, не на фотосесия, а на ревю, вниманието е насочено и концентрирано върху дрехата. Никой не би искал прекалено красива манекенка, която да отвлича погледите от творбата на дизайнера.

# 732
  • Мнения: X
По-добре да ти омръзне красавица, отколкото грозотия никога да не ти е била интересна.
Да, всъщност е загубил, като не е проявил интерес към грозната.    Simple Smile
Какво е загубил?
Да осъзнае, че жената не е само парче месо с няколко дупки за запълване....    Laughing

# 733
  • Мнения: 2 434
Аха,  сега разбрах,  грозната по дифолт е умна, интелигентна и стойностен човек.
Краси... Laughing

# 734
  • Мнения: X
Аха,  сега разбрах,  грозната по дифолт е умна, интелигентна и стойностен човек.
Отричаш ли, че красивите ги приемат първосигнално като парче месо за секс?
Или твърдиш, че мъж, облещил се след красива жена , си мисли :"Ох, тая дали чете Шекспир в оригинал? И дали ще можем да си говорим за Шопен, Вагнер и Моцарт с часове?"     Mr. Green


Не става въпрос коя е умна, и коя -не.А какво си мисли мъж при вида на красива жена.    Peace
Капиш?    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт