Тangle Тeezer - мнения, опит,...

  • 19 881
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Тangle Тeezer...

или както я наричат - четката-чудо   Party 


Какво знаете за нея? Коя е Вашата? Тук е мястото да споделите всичко, което Ви вълнува относно малкия помощник.


Enjoy!    Hug   

# 1
  • USA
  • Мнения: 7 298
Тези дни получих оранжевата четка(втората от ляво на дясно),поръчана от beautybay.Нямам никакви забележки откъм сресването.На суха или мокра коса не дърпа,не къса косъма и не скубе.Като минус изтъквам това,че е неудобна за държане.

# 2
  • Мнения: 372
Coquelicot     Hug

Още няколко познати споделиха, че им е неудобна за държане. На моята ръка пасна от раз.
Тази е моята:
Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 13 624
Aз имам модела Salon Elite. Не бих я нарекла в никакъв случай "четката чудо", както се хвалят в сайта. Да, разресва добре косата когато е влажна или мокра, но на суха коса, която е супер дълга и гъста, не прави нищо особено.
Иначе е готина на външен вид, моята е ярко розова и ми радва окото Flutter 
Скрит текст:
Много ми е удобна за държане, но и аз имам малка детска ръчичка Joy

# 4
  • Мнения: 31 193
Аз също имам розов модел Salon Elite. Много хубаво ми разресва косата, прави я гладка и блестяща, а това при мен е трудно, защото съм руса. Захващам я добре и въобще мога да кажа само много хубави неща за нея. Реша се на суха коса, но мокра никога с нищо. Не мога да преодолея ужаса от накъсване и скубане. Не бих пробвала и с тази.
Искам да купя на детето четката цвете, но не е внесена още в България, а не ми се чака от сайтове. Обмислям и малката с овчиците за чанта.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И моята е розовата.  Flutter
Наистина, не е особено удобна за държане.
Не успявам да се среша добре с нея. Имам много гъста коса и ми се струва, че сресвам само горния слой. Ще пробвам, както ме посъветваха, да разделя косата на сектори. Но, пък така времето се удължава.  Laughing
Общо взето, не мога да я нарека "чудо".  Wink

# 6
  • Мнения: 512
Coquelicot     Hug

Още няколко познати споделиха, че им е неудобна за държане. На моята ръка пасна от раз.
Тази е моята:
Скрит текст:

Аз взех на малката ми дъщеричка същата като твоята, Feeling. Разресва добре и не скубе толкова. Косичката и е с тънък косъм, а доста гъста.  Напомня ми на едни четки, които имаше едно време. Даже незнам за какво точно се използваха. Мисля, че капачето е излишен лукс, защото пластмасата няма как да се повреди. А рекламата...ах, рекламата е страшно нещо! Чак чудо не бих я нарекла.

# 7
  • Мнения: 372
Salon Elite по-голяма ли е от Compact Styler?   newsm78
Гледам картинки и така ми се струва.

# 8
  • Мнения: 31 193
Да доста по-голяма. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 5 475
Благодаря за темичката  Hug

 Преди няколко часа поръчах от feelunique тази:


 Като ми пристигне ще споделя впечатления,чакам си я с нетърпение Simple Smile Моята коса също е гъста,но с тънънк косъм доста се заплита и трудно се сресва.

# 10
  • Мнения: 13 624
Coquelicot     Hug

Още няколко познати споделиха, че им е неудобна за държане. На моята ръка пасна от раз.
Тази е моята:
Скрит текст:

Аз взех на малката ми дъщеричка същата като твоята, Feeling. Разресва добре и не скубе толкова. Косичката и е с тънък косъм, а доста гъста.  Напомня ми на едни четки, които имаше едно време. Даже незнам за какво точно се използваха. Мисля, че капачето е излишен лукс, защото пластмасата няма как да се повреди. А рекламата...ах, рекламата е страшно нещо! Чак чудо не бих я нарекла.
Напротив, огъват се "зъбчетата" и се деформират. Тези, които имате четки без капачета, не ги дръжте с гребенчетата надолу. И между другото след година и половина макс. 2 четката имала нужда от подменяне. Аз вече виждам на моята, че лееееееко са се извили. Но косата ми наистина е ужасно гъста и триенето е в пъти повече от колкото при тънки или детски коси.

# 11
  • Мнения: 179
Аз имам синята. Харесва ми, но и не я ползвам всеки ден, тъй като косата ми е доста чуплива и ако я реша стои някак си развхърчана. Не ми е неудобна, просто е малко странна. Иначе и моите зъбчета леко са се огънали, а я имам само от 2 месеца.  И аз не бих я нарекла четката чудо, но наистина е приятна за ползване.
 Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 390
Имам такава. Върши ми работа, нямам счупени "бодлички".
Наскоро взех и на Макадамия No tangle styler. Разресва добре и влажна, и суха коса (нашите не се заплитат, затова не знам как се справя със заплетени коси), не скубе и е удобна за хващане.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 936
От няколко месеца имам , а на дъщеря ми купих
Наскоро си поръчах и
Много нежно разресва, ползвам я и на мокра коса. Супер доволни сме и двете!

# 14
  • Мнения: 31 193
 Lodsi, колко е голямо цветенцето? Hug

# 15
  • София
  • Мнения: 1 936
Може би около 8-9 см е диаметъра. Мога да го измеря с точност като се прибера ако те интересува  Hug

# 16
  • Мнения: 31 193
Може би около 8-9 см е диаметъра. Мога да го измеря с точност като се прибера ако те интересува  Hug
Да много ти благодаря. Hug  bouquet Удобна ли е?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 936
Удобна е! Ще пиша пак като измеря.

# 18
  • Мнения: 5 647
А разликата между различните четки само в цвета ли е?  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 41
Да, но има и по-големи и по-малки, които показаха момичетата.  Peace

# 20
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Къде мога да ги открия в София? Препоръки за конкретен модел за гъста коса?   bouquet

# 21
  • Мнения: 31 193
Няма за гъста коса. Peace Само един модел е голям, има и малък за чанта с капаче и един детски.
В София може да се намери за 35 лв. във фризьорски салони в различните им цветове, но най-добре попитай във Фейса точно кой салон ще ти е най-удобен. Те са супер любезни и ще те упътят. Може да се поръча и от сайта им.

Не очаквайте чудеса от четките, за да няма разочарования. Peace Хубави са, но "чудо" ..... Wink

# 22
  • Мнения: 372
Къде мога да ги открия в София? Препоръки за конкретен модел за гъста коса?   bouquet

Ако решиш, погледни и тук. Значително по-евтини са.   Peace
http://www.feelunique.com/brands/tangle-teezer
http://www.lookfantastic.com/brands/tangle-teezer.list

# 23
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мерси, момичета.   bouquet

# 24
  • USA
  • Мнения: 7 298
Къде мога да ги открия в София? Препоръки за конкретен модел за гъста коса?   bouquet

Ако решиш, погледни и тук. Значително по-евтини са.   Peace
http://www.feelunique.com/brands/tangle-teezer
http://www.lookfantastic.com/brands/tangle-teezer.list

В beautybay.com са в рамките на $13-14.

# 25
  • Мнения: 372
Нищо ново - тук цените традиционно са много завишени.   Tired
Оригиналната, до колкото знам, е 35лв., а Компактната - 38лв.
За цветенцето нямам идея. 

# 26
  • Мнения: 31 193
Цветенцето го няма все още тук. Иначе цените са точно тези.

# 27
  • Мнения: 372
densi,    Hug
http://www.enzo.bg/kozmetika/tangle-teezer/tangle-teezer-magic-f … -hairbrush-1-pcs/

Предвид как са калкулирани цените в Енцо, предполагам, че и на други места цветето ще е най-скъпо.
http://www.enzo.bg/kozmetika/kozmetika-za-kosa/?f=1-1-2-3649-5866

# 28
  • Мнения: 512
Coquelicot     Hug

Още няколко познати споделиха, че им е неудобна за държане. На моята ръка пасна от раз.
Тази е моята:
Скрит текст:

Аз взех на малката ми дъщеричка същата като твоята, Feeling. Разресва добре и не скубе толкова. Косичката и е с тънък косъм, а доста гъста.  Напомня ми на едни четки, които имаше едно време. Даже незнам за какво точно се използваха. Мисля, че капачето е излишен лукс, защото пластмасата няма как да се повреди. А рекламата...ах, рекламата е страшно нещо! Чак чудо не бих я нарекла.
Напротив, огъват се "зъбчетата" и се деформират. Тези, които имате четки без капачета, не ги дръжте с гребенчетата надолу. И между другото след година и половина макс. 2 четката имала нужда от подменяне. Аз вече виждам на моята, че лееееееко са се извили. Но косата ми наистина е ужасно гъста и триенето е в пъти повече от колкото при тънки или детски коси.

Значи съм направила правилният избор Peace

# 29
  • Мнения: 31 193
densi,    Hug
http://www.enzo.bg/kozmetika/tangle-teezer/tangle-teezer-magic-f … -hairbrush-1-pcs/

Предвид как са калкулирани цените в Енцо, предполагам, че и на други места цветето ще е най-скъпо.
http://www.enzo.bg/kozmetika/kozmetika-za-kosa/?f=1-1-2-3649-5866
Да благодаря ти, най-скъпо е наистина.  Hug

# 30
  • София
  • Мнения: 1 936
densi, диаметъра на цветето от детската четка е 8 см, а този на кофичката е 11 см.

# 31
  • Мнения: 31 193
Чудесно благодаря ти много!  bouquet

# 32
  • Мнения: 648
Благодаря за темичката  Hug

 Преди няколко часа поръчах от feelunique тази:


 Като ми пристигне ще споделя впечатления,чакам си я с нетърпение Simple Smile Моята коса също е гъста,но с тънънк косъм доста се заплита и трудно се сресва.
И аз тази поръчах от ФЮ

# 33
  • София
  • Мнения: 5 475
Днес си взех четката от пощата и я изпробвах.
 Много ми хареса,това е първата четка,която с такава лекота успява да ме разреше,без да скубе и да ми остава половината коса по четката.
 Доволна съм  Peace
 

# 34
  • Мнения: 512
Да, действително скубе много по- малко от другите четки. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 179
А някой ползвал ли е от този вид http://www.feelunique.com/p/Tangle-Teezer-Aqua-Splash-Detangling … ush-Flamingo-Pink
 
май за първи път го виждам в сайта  newsm78

# 36
  • Мнения: 31 193
Да нова е. Peace

# 37
# 38
  • Мнения: 372

Разбира се, че има и други четки от този тип, но темата е за ТT.   Peace
Отделно - в една друга тема се коментираше, че четката на Макадамия се съсипвала доста по-бързо.   Confused  За сметка на това пък, козметиката им за коса, е страхотна.

# 39
  • Мнения: 14 490
А от Enzo някой поръчвал ли е? По-евтини са от фиийлюник Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 288
Моята е от там. Доволна съм.

# 41
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Доволна съм, имам я от два месеца. Това, което най-много ми харесва е, че разресва дори силно тупирана коса без да скубе. Освен това я ползвам и за разнасяне на маската по косата. Взех я от фризьорския салон, мисля че беше 30 лв цената.

# 42
  • Мнения: 31 193
Има нова четка, която е за под вода.

# 43
  • Мнения: 372
Да, аз също я гледах. Нали и другите ставаха за мокро разресване?! Какво е новото на splash?   newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 10 309
И аз съм доволна от четките, ползвам големия вариант от около 2 месеца.

Сега чакам компактна леопардова и голяма розова за детето. Май трябваше да и поръчам цветенце.




Цената и обаче според мен е нереално висока, това все пак е най-обикновена пластмасова четка!

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 23:48 от nad_tab

# 45
  • София
  • Мнения: 5 475
Аз с моята влизам в банята и разнасям балсама или маската с нея,много добре разпределя продукта.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Ще си поръчам и аз сега Simple Smile само се чудя между лилава и розова. Лилавата има ли брокатче по нея, както тук...  newsm78  http://www.ebay.co.uk/itm/Original-Disco-Purple-with-Glitter-Spa … sh=item27cb2e1948  . Ще я поръчвам от другаде, но тук видях реална снимка Laughing

# 47
# 48
  • Мнения: 648
Много съм доволна от четката- и аз, и малката. Според мен съвсем не е обикновена пластмасова четка. Мое мнение  Wink

# 49
  • Мнения: 31 193
Купих и на дъщеря ми и е много доволна. Сама се реши. Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 812
Моята е като на Филинг,компактна с розово.Харесвам я,много добре разпределя маските за коса под душа  Peace .Пасва ми идеално на ръката,не я намирам неудобна за държане.

# 51
  • Мнения: 1 012
И аз съм много доволна, а имам доста гъста и дълга коса! Ползвам я предимно за разресване след баня, за да разнеса стилизиращите продукти!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Днес я получих  Laughing , наектризира ми се косата от нея за съжаление. Обикновенна пластмасова четка, друго не съм и очаквала, ако решение на това с наелектризирането бих си купила и малката, която е с капаче за чантата... Peace  Изобщо не мога да кажа , че е малка -напълно нормален размер с удобен захват.

# 53
  • Мнения: 372
 Flutter
Скрит текст:

# 54
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз си получих четката- розова  Heart Eyes Много е красива, но си е обикновена четка за мен. Даже очаквах да е по-мекичка. Ще си я ползвам  Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 1 554
Купих и на дъщеря ми и е много доволна. Сама се реши. Heart Eyes
densi, извинявай от къде закупи детския вариант на четката? Благодаря!

# 56
  • Мнения: 31 193
Не съм купила детски вариант, а обикновената.

# 57
  • Мнения: 372
densi, извинявай от къде закупи детския вариант на четката? Благодаря!


Lodsi беше купила детската на дъщеричката си.   Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 1 554
ок Благодаря

# 59
  • София
  • Мнения: 1 936
Да, аз я купих от FragranceDirect. Тогава само там я имаше. Но наскоро я гледах или в ЛФ, или във ФЮ. А пък на най-добра цена беше в Hairsupermarket Simple Smile

# 60
  • Мнения: 797
Аз съм с Aqua Splash  - ами само хубави работи мога да кажа. Аз има доста дълга,гъста и къдрава коса- можех да се среша само когато я мия, с мъка и късане на косми...
Откакто съм с Аqua Splash- ами просто се родих- скубането е в пъти по-малко, и ме разресва доста по-бързо. Седи си изправена,като на снимката , за разлика от другите им модели. Ако ползвате маска- доста добре се разпределя, и  равномерно маската с тази четка.

# 61
  • София
  • Мнения: 10 309
Май ще си взема и аз една Aqua Splash, не съм видяла лош отзив за нея.

# 62
  • Мнения: 293
Моята е от enzo - неудобна за хващане, драска ме, твърда е, въобще не ми харесва. На Макадамия ми допада в пъти повече във всяко едно отношение  Peace

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Аз преди една седмица си взех такава четка. Наистина е много хубава. Косата става много мека и с много блясък и въобще не скуби, когато се решиш. Единствения недостатък е, че леко неприятно се усещат бодличките по кожата на главата. Вижте тук много добре е обяснено всичко -spam162-/2012/11/tangle-teezer.html Дано съм била полезна  Grinning

# 64
  • Мнения: 12
взех си такава четка от enzo.bg-изобщо не е удобна за хващане,имам чувството,че косата ми не се сресва добре,а моята е тънка и не особено гъста и не изисква много усилия.Мислите ли,че от този сайт могат и да не са оригинални,защото ми се струва,че имат разлика в дръжките като ги сравнявам с feelunigue

# 65
  • Мнения: 14 490
Аз взех за дъщеря ми от детските модели, не е кой знае какво, но не съжалявам - поне видях, че не си заслужава за мен да купувам. Освен това пак скубе, може би разплита малко по-лесно от обикновена четка Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 561
Темата е доста стара, но все пак може би ще получа отговори тук.
Каква е разликата между Tangle Teezer Salon Elite
http://www.enzo.bg/tangle-teezer/salon-elite-greben-za-kosa/
и Tangle Teezer The Original
http://www.enzo.bg/tangle-teezer/the-original-greben-za-kosa/
В крайна сметка коя е по-добра, дали изобщо има някаква разлика освен леко във формата?

# 67
  • Мнения: 13 624
Разликата е главно в извивката. Salon Elite е леко по-извита и е по-приятна на кожата на главата от другата, поне на мен ми е по-приятна.
И двете ми четки са купувани от enzo и са 100% оригинални ако някой има съмнения за сайта  Peace

# 68
  • Мнения: 4 428
Да поизтупам и аз праха от темата  Crazy

Искам да попитам, дали всяка година пускат празнични дизайни на четките?
Мисля си да купя по една по-красива на двете ми девойки за Коледа  Flutter Та се чудех дали да чакам някоя колекция, за да избера дизайн или да взимам от наличните в момента  newsm78

# 69
  • Мнения: 13 624
От време на време пускат нови модели. Примерно тези металическите ги извадиха миналата година.
Аз обаче те съветвам да хвърлиш едно око и на конкурентите  Wink

# 70
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И моята е Compact, черна
Скрит текст:
Въобще не я харесвам. Оставя ми косата хвърчаща и перушинеста. Иначе наистина разресва добре. Използвам я само през уикенда за основно разресване, когато нямам намерение да се показвам пред хора, че наистина не ми харесва вида на косата ми след ползване.

# 71
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
а какво мислите за четките Dessata , които на външен вид поне доста се доближават до тези на Tangle teezer?

# 72
  • Мнения: 13 624
а какво мислите за четките Dessata , които на външен вид поне доста се доближават до тези на Tangle teezer?
Разсесва в пъти по-добре от TT, поне при мен. Преди бях нон стоп със заплетена коса, а сега дори не знам какво е това.
Имам две ревюта в блога за нея, както и на Тийзъра ако искаш да прочетеш по-подробно.

# 73
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
а какво мислите за четките Dessata , които на външен вид поне доста се доближават до тези на Tangle teezer?
Разсесва в пъти по-добре от TT, поне при мен. Преди бях нон стоп със заплетена коса, а сега дори не знам какво е това.
Имам две ревюта в блога за нея, както и на Тийзъра ако искаш да прочетеш по-подробно.

супер, къде мога да намеря въпросните ревюта ? Simple Smile  bouquet

# 74
  • Мнения: 13 624
а какво мислите за четките Dessata , които на външен вид поне доста се доближават до тези на Tangle teezer?
Разсесва в пъти по-добре от TT, поне при мен. Преди бях нон стоп със заплетена коса, а сега дори не знам какво е това.
Имам две ревюта в блога за нея, както и на Тийзъра ако искаш да прочетеш по-подробно.

супер, къде мога да намеря въпросните ревюта ? Simple Smile  bouquet

При първото ревю съм ги сравнила двете. Тогава Dessata ми беше още сравнително нова четка.

http://www.makeupgalaxy.com/2014/12/dessata-bright-edition-vs-tangle-teezer.html

Второто ревю е само за Dessata.

http://www.makeupgalaxy.com/search/label/Dessata%20Prints%20Catrinas

Като цяло и двете са хубави, но Dessata разсесва по-добре косата, особено ако е дълга, гъста и заплетена.
Tangle Tееzer-a обаче ми е по-приятен на кожата на главата.

# 75
  • Мнения: 252
Охо, как съм изпуснала тази тема. Отлична възможност да похваля тенгъл тийзър и също да потвърдя, че е четка-чудо. Моята я поръчах от Англия преди 5 години, още въобще ги нямаше тук. И до момента не е мръднала при ежедневно и многократно използване. В началото, като я бях получила, и останах много разочарована от привидно евтинеещата пластмаса, но това нещо няма мърдане. Нито зъбчетата, нито корпуса.
Имам и четката Макадамия, и една от компактните Дессата, но не са толкова добри. Само тенгъл тийзър разресва и разплита по този феноменален начин.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 76
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Жаки, благодаря ти! много полезни ми бяха твойте ревюта!   bouquet
Вече смело мога да си поръчам Десата. Flutter  И моята коса много се заплита... особено сутрин, от възглавницата ли, от спането ли не знам как спя но винаги на сутринта съм гръмнал бушон в главата - ужасен ад!  затова ще взема Десата пък и не ми се поръчва от Ензо с техните скъпи доставки от по 6 лв. Crossing Arms

пс. искам да попитам този вариант на четката
 http://www.zlatnaribka.com/limitirano-izdanie-chetka-za-kosa-des … ta-leopard-prints нали не  е  мини варианта ?

Последна редакция: вт, 23 юни 2015, 14:13 от Deathcrush

# 77
  • Мнения: 4 428
От време на време пускат нови модели. Примерно тези металическите ги извадиха миналата година.
Аз обаче те съветвам да хвърлиш едно око и на конкурентите  Wink

Жаки, кои са им конкурентите  Blush
Аз винаги съм била със сравнително къса коса и се реша с каквото ми попадне. Никога не съм избирала специални четки и въбще не знам какво се предлага  Crazy

# 78
  • Мнения: 13 624
Веси, Dessata имам предвид  Peace

Deathcrush
, не тази си е обикновената. Малките имат капачета Simple Smile

# 79
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Deathcrush, не тази си е обикновената. Малките имат капачета Simple Smile

Мерси, днес я поръчвам!  Flutter Party  bouquet

# 80
  • Мнения: 4 428
Аз последно поръчах Тangle Тeezer от ФЮ  Wink В момента има 15% намаление на всичко, включително и на вече намалените стоки. Те вече имаха 10%. Така, че в момента излизат на цена горе-долу, като да си ги поръчам от енцо. Но във ФЮ има повече видове дизайн  Wink

# 81
  • Мнения: 648
Побутвам темата и да споделя, че в момента в арлен  две четки са на цената на една- 35лв

# 82
  • Мнения: 372
Побутвам темата и да споделя, че в момента в арлен  две четки са на цената на една- 35лв

 newsm10

С моята Tangle Teezer сме вече над 4 години, едва беше стъпила на нашия пазар. Не съм я сменяла, защото всички "зъбчета" са непокътнати.   Heart Eyes

# 83
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Купих си Дессата и съм очарована, много ми харесва  как ми масажира скалпа...Супер е!

# 84
  • Мнения: 39 359
Какво е ФЮ, че ми трябва малко по- евтина като за първа такава четка?

# 85
  • Мнения: 328
ФЮ е www.feelunique.com  Peace Мнение за новата подобна четка на Титания? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт