Тangle Тeezer - мнения, опит,...

  • 19 877
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 474
Аз с моята влизам в банята и разнасям балсама или маската с нея,много добре разпределя продукта.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Ще си поръчам и аз сега Simple Smile само се чудя между лилава и розова. Лилавата има ли брокатче по нея, както тук...  newsm78  http://www.ebay.co.uk/itm/Original-Disco-Purple-with-Glitter-Spa … sh=item27cb2e1948  . Ще я поръчвам от другаде, но тук видях реална снимка Laughing

# 47
# 48
  • Мнения: 648
Много съм доволна от четката- и аз, и малката. Според мен съвсем не е обикновена пластмасова четка. Мое мнение  Wink

# 49
  • Мнения: 31 186
Купих и на дъщеря ми и е много доволна. Сама се реши. Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 812
Моята е като на Филинг,компактна с розово.Харесвам я,много добре разпределя маските за коса под душа  Peace .Пасва ми идеално на ръката,не я намирам неудобна за държане.

# 51
  • Мнения: 1 012
И аз съм много доволна, а имам доста гъста и дълга коса! Ползвам я предимно за разресване след баня, за да разнеса стилизиращите продукти!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Днес я получих  Laughing , наектризира ми се косата от нея за съжаление. Обикновенна пластмасова четка, друго не съм и очаквала, ако решение на това с наелектризирането бих си купила и малката, която е с капаче за чантата... Peace  Изобщо не мога да кажа , че е малка -напълно нормален размер с удобен захват.

# 53
  • Мнения: 372
 Flutter
Скрит текст:

# 54
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз си получих четката- розова  Heart Eyes Много е красива, но си е обикновена четка за мен. Даже очаквах да е по-мекичка. Ще си я ползвам  Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 1 554
Купих и на дъщеря ми и е много доволна. Сама се реши. Heart Eyes
densi, извинявай от къде закупи детския вариант на четката? Благодаря!

# 56
  • Мнения: 31 186
Не съм купила детски вариант, а обикновената.

# 57
  • Мнения: 372
densi, извинявай от къде закупи детския вариант на четката? Благодаря!


Lodsi беше купила детската на дъщеричката си.   Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 1 554
ок Благодаря

# 59
  • София
  • Мнения: 1 936
Да, аз я купих от FragranceDirect. Тогава само там я имаше. Но наскоро я гледах или в ЛФ, или във ФЮ. А пък на най-добра цена беше в Hairsupermarket Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт