Тangle Тeezer - мнения, опит,...

  • 19 875
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 252
Охо, как съм изпуснала тази тема. Отлична възможност да похваля тенгъл тийзър и също да потвърдя, че е четка-чудо. Моята я поръчах от Англия преди 5 години, още въобще ги нямаше тук. И до момента не е мръднала при ежедневно и многократно използване. В началото, като я бях получила, и останах много разочарована от привидно евтинеещата пластмаса, но това нещо няма мърдане. Нито зъбчетата, нито корпуса.
Имам и четката Макадамия, и една от компактните Дессата, но не са толкова добри. Само тенгъл тийзър разресва и разплита по този феноменален начин.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 76
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Жаки, благодаря ти! много полезни ми бяха твойте ревюта!   bouquet
Вече смело мога да си поръчам Десата. Flutter  И моята коса много се заплита... особено сутрин, от възглавницата ли, от спането ли не знам как спя но винаги на сутринта съм гръмнал бушон в главата - ужасен ад!  затова ще взема Десата пък и не ми се поръчва от Ензо с техните скъпи доставки от по 6 лв. Crossing Arms

пс. искам да попитам този вариант на четката
 http://www.zlatnaribka.com/limitirano-izdanie-chetka-za-kosa-des … ta-leopard-prints нали не  е  мини варианта ?

Последна редакция: вт, 23 юни 2015, 14:13 от Deathcrush

# 77
  • Мнения: 4 428
От време на време пускат нови модели. Примерно тези металическите ги извадиха миналата година.
Аз обаче те съветвам да хвърлиш едно око и на конкурентите  Wink

Жаки, кои са им конкурентите  Blush
Аз винаги съм била със сравнително къса коса и се реша с каквото ми попадне. Никога не съм избирала специални четки и въбще не знам какво се предлага  Crazy

# 78
  • Мнения: 13 624
Веси, Dessata имам предвид  Peace

Deathcrush
, не тази си е обикновената. Малките имат капачета Simple Smile

# 79
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Deathcrush, не тази си е обикновената. Малките имат капачета Simple Smile

Мерси, днес я поръчвам!  Flutter Party  bouquet

# 80
  • Мнения: 4 428
Аз последно поръчах Тangle Тeezer от ФЮ  Wink В момента има 15% намаление на всичко, включително и на вече намалените стоки. Те вече имаха 10%. Така, че в момента излизат на цена горе-долу, като да си ги поръчам от енцо. Но във ФЮ има повече видове дизайн  Wink

# 81
  • Мнения: 648
Побутвам темата и да споделя, че в момента в арлен  две четки са на цената на една- 35лв

# 82
  • Мнения: 372
Побутвам темата и да споделя, че в момента в арлен  две четки са на цената на една- 35лв

 newsm10

С моята Tangle Teezer сме вече над 4 години, едва беше стъпила на нашия пазар. Не съм я сменяла, защото всички "зъбчета" са непокътнати.   Heart Eyes

# 83
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Купих си Дессата и съм очарована, много ми харесва  как ми масажира скалпа...Супер е!

# 84
  • Мнения: 39 343
Какво е ФЮ, че ми трябва малко по- евтина като за първа такава четка?

# 85
  • Мнения: 328
ФЮ е www.feelunique.com  Peace Мнение за новата подобна четка на Титания? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт