Тangle Тeezer - мнения, опит,...

  • 19 839
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Тangle Тeezer...

или както я наричат - четката-чудо   Party 


Какво знаете за нея? Коя е Вашата? Тук е мястото да споделите всичко, което Ви вълнува относно малкия помощник.


Enjoy!    Hug   

# 1
  • USA
  • Мнения: 7 233
Тези дни получих оранжевата четка(втората от ляво на дясно),поръчана от beautybay.Нямам никакви забележки откъм сресването.На суха или мокра коса не дърпа,не къса косъма и не скубе.Като минус изтъквам това,че е неудобна за държане.

# 2
  • Мнения: 372
Coquelicot     Hug

Още няколко познати споделиха, че им е неудобна за държане. На моята ръка пасна от раз.
Тази е моята:
Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 13 621
Aз имам модела Salon Elite. Не бих я нарекла в никакъв случай "четката чудо", както се хвалят в сайта. Да, разресва добре косата когато е влажна или мокра, но на суха коса, която е супер дълга и гъста, не прави нищо особено.
Иначе е готина на външен вид, моята е ярко розова и ми радва окото Flutter 
Скрит текст:
Много ми е удобна за държане, но и аз имам малка детска ръчичка Joy

# 4
  • Мнения: 30 961
Аз също имам розов модел Salon Elite. Много хубаво ми разресва косата, прави я гладка и блестяща, а това при мен е трудно, защото съм руса. Захващам я добре и въобще мога да кажа само много хубави неща за нея. Реша се на суха коса, но мокра никога с нищо. Не мога да преодолея ужаса от накъсване и скубане. Не бих пробвала и с тази.
Искам да купя на детето четката цвете, но не е внесена още в България, а не ми се чака от сайтове. Обмислям и малката с овчиците за чанта.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И моята е розовата.  Flutter
Наистина, не е особено удобна за държане.
Не успявам да се среша добре с нея. Имам много гъста коса и ми се струва, че сресвам само горния слой. Ще пробвам, както ме посъветваха, да разделя косата на сектори. Но, пък така времето се удължава.  Laughing
Общо взето, не мога да я нарека "чудо".  Wink

# 6
  • Мнения: 509
Coquelicot     Hug

Още няколко познати споделиха, че им е неудобна за държане. На моята ръка пасна от раз.
Тази е моята:
Скрит текст:

Аз взех на малката ми дъщеричка същата като твоята, Feeling. Разресва добре и не скубе толкова. Косичката и е с тънък косъм, а доста гъста.  Напомня ми на едни четки, които имаше едно време. Даже незнам за какво точно се използваха. Мисля, че капачето е излишен лукс, защото пластмасата няма как да се повреди. А рекламата...ах, рекламата е страшно нещо! Чак чудо не бих я нарекла.

# 7
  • Мнения: 372
Salon Elite по-голяма ли е от Compact Styler?   newsm78
Гледам картинки и така ми се струва.

# 8
  • Мнения: 30 961
Да доста по-голяма. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 5 406
Благодаря за темичката  Hug

 Преди няколко часа поръчах от feelunique тази:


 Като ми пристигне ще споделя впечатления,чакам си я с нетърпение Simple Smile Моята коса също е гъста,но с тънънк косъм доста се заплита и трудно се сресва.

# 10
  • Мнения: 13 621
Coquelicot     Hug

Още няколко познати споделиха, че им е неудобна за държане. На моята ръка пасна от раз.
Тази е моята:
Скрит текст:

Аз взех на малката ми дъщеричка същата като твоята, Feeling. Разресва добре и не скубе толкова. Косичката и е с тънък косъм, а доста гъста.  Напомня ми на едни четки, които имаше едно време. Даже незнам за какво точно се използваха. Мисля, че капачето е излишен лукс, защото пластмасата няма как да се повреди. А рекламата...ах, рекламата е страшно нещо! Чак чудо не бих я нарекла.
Напротив, огъват се "зъбчетата" и се деформират. Тези, които имате четки без капачета, не ги дръжте с гребенчетата надолу. И между другото след година и половина макс. 2 четката имала нужда от подменяне. Аз вече виждам на моята, че лееееееко са се извили. Но косата ми наистина е ужасно гъста и триенето е в пъти повече от колкото при тънки или детски коси.

# 11
  • Мнения: 179
Аз имам синята. Харесва ми, но и не я ползвам всеки ден, тъй като косата ми е доста чуплива и ако я реша стои някак си развхърчана. Не ми е неудобна, просто е малко странна. Иначе и моите зъбчета леко са се огънали, а я имам само от 2 месеца.  И аз не бих я нарекла четката чудо, но наистина е приятна за ползване.
 Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 390
Имам такава. Върши ми работа, нямам счупени "бодлички".
Наскоро взех и на Макадамия No tangle styler. Разресва добре и влажна, и суха коса (нашите не се заплитат, затова не знам как се справя със заплетени коси), не скубе и е удобна за хващане.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 936
От няколко месеца имам , а на дъщеря ми купих
Наскоро си поръчах и
Много нежно разресва, ползвам я и на мокра коса. Супер доволни сме и двете!

# 14
  • Мнения: 30 961
 Lodsi, колко е голямо цветенцето? Hug

Общи условия

Активация на акаунт