Тangle Тeezer - мнения, опит,...

  • 19 873
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 936
densi, диаметъра на цветето от детската четка е 8 см, а този на кофичката е 11 см.

# 31
  • Мнения: 31 184
Чудесно благодаря ти много!  bouquet

# 32
  • Мнения: 648
Благодаря за темичката  Hug

 Преди няколко часа поръчах от feelunique тази:


 Като ми пристигне ще споделя впечатления,чакам си я с нетърпение Simple Smile Моята коса също е гъста,но с тънънк косъм доста се заплита и трудно се сресва.
И аз тази поръчах от ФЮ

# 33
  • София
  • Мнения: 5 474
Днес си взех четката от пощата и я изпробвах.
 Много ми хареса,това е първата четка,която с такава лекота успява да ме разреше,без да скубе и да ми остава половината коса по четката.
 Доволна съм  Peace
 

# 34
  • Мнения: 511
Да, действително скубе много по- малко от другите четки. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 179
А някой ползвал ли е от този вид http://www.feelunique.com/p/Tangle-Teezer-Aqua-Splash-Detangling … ush-Flamingo-Pink
 
май за първи път го виждам в сайта  newsm78

# 36
  • Мнения: 31 184
Да нова е. Peace

# 37
# 38
  • Мнения: 372

Разбира се, че има и други четки от този тип, но темата е за ТT.   Peace
Отделно - в една друга тема се коментираше, че четката на Макадамия се съсипвала доста по-бързо.   Confused  За сметка на това пък, козметиката им за коса, е страхотна.

# 39
  • Мнения: 14 489
А от Enzo някой поръчвал ли е? По-евтини са от фиийлюник Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 288
Моята е от там. Доволна съм.

# 41
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Доволна съм, имам я от два месеца. Това, което най-много ми харесва е, че разресва дори силно тупирана коса без да скубе. Освен това я ползвам и за разнасяне на маската по косата. Взех я от фризьорския салон, мисля че беше 30 лв цената.

# 42
  • Мнения: 31 184
Има нова четка, която е за под вода.

# 43
  • Мнения: 372
Да, аз също я гледах. Нали и другите ставаха за мокро разресване?! Какво е новото на splash?   newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 10 309
И аз съм доволна от четките, ползвам големия вариант от около 2 месеца.

Сега чакам компактна леопардова и голяма розова за детето. Май трябваше да и поръчам цветенце.




Цената и обаче според мен е нереално висока, това все пак е най-обикновена пластмасова четка!

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 23:48 от nad_tab

Общи условия

Активация на акаунт