Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 14

  • 61 928
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 885
Здравей те момичета Hug
И аз искам темата да продължи  newsm51  smile3503
Няма да съм активна 1 седм.За малко ще влизам да ви казвам здравей те HugОт школата ще ходим на екскурзия до Милано и Виена newsm44 newsm10
Аама мноо ще ми липсвате и като се върна искам да видя нова тема и всички мимичета Милена Таня Луси Вили Петя Силвето Ива и всички други newsm51 smile3525 newsm10 smile3503
И сега не пиша чЕсто но ми е невъзможно 2ра смяна съм и все още се опитвам да свикнаа Hug
До утре вечер много целувки и прегръдки  love001  love001  love001  love001 Hug Hug Hug Hug

# 721
  • Мнения: 188
Ние хубаво искаме нова тема,ама Ивето не се появи да каже ще прави ли ще няма ли?
Клари  Hugда си изкараш много готино на екскурзията.
Танче и аз се каня от отдавна да загледам "Животът продължава" и все не се наканвам.А ми казаха че е доста интересен.

# 722
  • Мнения: 3 436
Вили, по въпроса за евентуална нова тема виж пост 712 на di_dody_di; аз също се присъединих към нейната молба. Най-добре би се справила Ивето като спец по темите, но ако тя има принципни съображения да не го направи, Ди изрази готовност да опита да спретне тема - за нови проекти на актьорите от ЩЗ.

Клари, разпускай в Милано и Виена ... и забрави за всичко останало!  Hug

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 00:34 от Tania M.

# 723
  • Мнения: 3 436
Момичета, понеже дочаках новия ден, а той обикновено започва с кафе от Диди, днес почерпката ще е от мен.
Скрит текст:
Като за рожден ден.








# 724
  • Мнения: 1 117
И аз като Петя едва държа очите си отворени.Последните дни съм преангажирана и преуморена. ooooh! ooooh! ooooh!
Подкрепям всички, които са за продължаване на темата. Peace
Таня проекта ти е добър , но си изпуснала "Снимки, колажи и клипове". Аз какво да  правя? Heart Eyes
Отваря врати и школата "Щастливи заедно" с ръководител Петя.


А и Милена няма да ни изостави. newsm51

Таня, аз пък ще бъда първата, която ще те поздрави.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!бЪДИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА,С МНОГО КЪСМЕТ И ЗАОБИКОЛЕНА С ОБИЧ!

# 725
  • Мнения: 2
  Таня, почерпката е страхотна, за което благодарим. Но пък тази хубава торта ме навява на мисълта, че може би имаш рожден ден или някой от твоите близки.
   Клари, весело и незабравимо изкарване на екскурзията. Изживей емоциите на МАХ.
   Силве, Иве, Славенка, Луси, Тара, Петя, къде сте се дянали момичета? Ни вест, ни "кост" от вас. Хайде, чакаме ви!  newsm17 smile3503  love001 running

   Таня, Честит Рожден Ден!
     Вярвай в трудните моменти, смей се когато тъжиш!
     Лесно е глава да отпуснеш, трудно е да победиш.
     Живота, казват е игра, в която все някой побеждава.
     Ако наистина е така, да победиш ти пожелавам!

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 01:01 от muci62

# 726
  • Мнения: 3 436
Таня проекта ти е добър , но си изпуснала "Снимки, колажи и клипове". Аз какво да  правя? Heart Eyes
Ай, ай, ти на тоз обобщаващ гювеч "проект" ли му казваш? Ами пиши точка 6. и я изнеси на първо място и готово! Joy
Скрит текст:
Добре, че още съм с отворени очи да си приема поздравленията, и без това днес надали ще се класирам в темата. Simple Smile

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 01:09 от Tania M.

# 727
  • Мнения: 1 117
Ай, ай, ти на тоз обобщаващ гювеч "проект" ли му казваш? Ами пиши точка 6. и я изнеси на първо място и готово! Joy
Таня, пошегувах се. Laughing
Скрит текст:

# 728
# 729
  • Мнения: 3 555
Таня, честит рожден ден мила и бъди истински щастлива newsm59
http://vbox7.com/play:a00fee379a

# 730
  • София
  • Мнения: 440


arklı hayatlar, farklı kültürler, farklı diller.
Karadeniz’in eşsiz güzelliği ve gerçek aşklar...
Yeni dizi "Benim İçin Üzülme" Ekim’de ATV’de...


Вторият рекламен клип на "Не се измъчвай заради мен".
Дъгата/различните цветове на живота, различни култури, различни езици...
Неповторимата/единствената/безподобната/изключителната красота на Черноморието и истинската любов...
Новият сериал "Не се измъчвай заради мен" през октомври по ATV...

Таня, приеми поздравите и благопожеланията ми!

# 731
  • Мнения: 898
Добро утро щастливки !!!! Hug
Таня честит рожден ден  Hug Страхотна почерпка си спретнала да си жива и здрава   love001
Този поздрав е специално за теб  Hug
http://www.youtube.com/watch?v=2gayQ3blduY


Клари да си изкараш много приятно и весело да се забавляваш от сърце  Hug  love001

Така и новият октомврийски ден започна да изпием едно кафе заедно  за да ни е спорен деня   love001

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 08:29 от didanka73

# 732
  • Мнения: 0
Танче,честит рожден ден и от мен,желая ти всички твои желания да се сбъднат!

# 733
  • Мнения: 0


Честит Рожден Ден , ТАНЯ  Hug.
Желая ти здраве, късмет и сбъдване на всичките ти мечти!
Нека Щастливите моменти са безбройни!   love001

# 734
  • Мнения: 188
Таня  bdbaloni
Пожелавам ти много здраве и късмет.
Да си много щастлива и много обичана.
Весел празник  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт