Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 14

  • 61 919
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
# 751
  • София
  • Мнения: 440
Ива, бих искала да те помоля да направиш една нова тема – тема 15. За заглавието й -  „Щастливи заедно” (Aşka Sürgün) … и може разбира се да се добави нещо като „след” или „последващи изяви” или както е предложила Tara41. Създаването и публикуването на темата се надявам няма да отнеме много време, а след това не е задължително да си ангажирана със самата тема.

В началния пост е достатъчно само следните промени:

Този ред се премахва или се променя на „Сериалът е излъчен в България от май до септември 2012 г. по Нова телевизия” - Сериалът се излъчва по Нова телевизия от 12.00 часа всеки делничен ден. Повторенията са по Диема Фамили в 23.00 часа.

В този ред добавяш Преводи на milena d (1), а под него ми отваряш един нов линк „Преводи на milena d (2)", където да публикувам новите и изостанали от последните теми преводи.
Преведeни песни от milena d
Преведeни сцени от milena d
Сарая на Хазар (автор - Slawena)
Колажите на Тара
Снимки на Mahsun Kırmızıgül
Снимки на актьорите от сериала
Снимки от сцени в сериала
Снимки от филмите на Mahsun Kırmızıgül
Снимки на Firat Tanis
В този ред отпада информацията в скобите - Сериите, сваляне от торент (сериите се казват го края на деня, след излъчването им на обяд)
В този ред отпада информацията в скобите - Сериите, гледане on-line (сериите се казват до края на деня, преди повторението им по Диема Фамили)
Сериите, гледане on-line - VBox

И те моля да ми изпратиш на ЛС паролите за достъп до линковете с преводите, за да мога да ги редактирам, подредя, да публикувам в новия линк и да добавям в линка за песните.

Доколко ще се използва новата тема, това ще покаже времето. А ако има нужда от следващи теми, ще има време и възможност друг фен да се научи и да ги прави.

Благодаря ти предварително и оставам с уважение и удовлетворение от познанството ни и партньорството ни за темата на сериала.

# 752
  • Мнения: 1 117
Иве, ако правиш новата тема и аз като Милена бих те помолила за "Колажите на Тара" да дадеш линка към моя профил в Snimka.bg / http://tara13.snimka.bg/arts/shtastlivi-zaedno.694396 /, където ще кача и ще качвам всички колажи, които съм правила и ще правя.

Ако искаш може да сложиш и линк към колекциите ми "Щастливи заедно" в бокса:http://www.vbox7.com/collection:1701583

http://www.vbox7.com/collection:1713656

 newsm51

Благодаря ти предварително и оставам с уважение и удовлетворение от познанството ни и партньорството ни за темата на сериала.

Ива и аз!!!


Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 22:23 от Tara41

# 753
  • Мнения: 69
Момичета, заповядайте в новата тема. За първи път правя тема и приемам всякакви корекции. Благодаря за търпението, извинете ме за грешките/ако има такива/. Първите няколко линка свързани с преводите на Милена в момента не са достъпни, защото ми излизаше грешка. Скоро ще станат активни. Имайте търпение! Simple Smile Помагайте с идеи и каквото се досетите, което мислите че би било полезно и интересно за нас.

# 754
  • Мнения: 3 436
Погрешен пост.

Последна редакция: ср, 30 яну 2013, 01:26 от Tania M.

Общи условия

Активация на акаунт