Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои бързи и лесни вегетариански ястия, които не изискват готвене?
Какви сосове са подходящи за ориз със зеленчуци и спагети?
Как се приготвя винегрет?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои бързи и лесни вегетариански ястия, които не изискват готвене?
-
Какви сосове са подходящи за ориз със зеленчуци и спагети?
За ориз със зеленчуци и спагети можете да използвате различни сосове, като млечна майонеза с горчица, кисело мляко и чесън, яйчена майонеза, сос от олио, оцет, горчица, сол, черен пипер и различни билки. Можете също така да търсите рецепти за сосове онлайн като например за сосове за спагети или ориз със зеленчуци.
-
Как се приготвя винегрет?
Винегретът се приготвя чрез смесване на зехтин, оцет, горчица, сол и черен пипер. По желание могат да се добавят и зелении. Сместа трябва да се разбърка енергично, докато стане емулсия. Винегретът може да се използва като дресинг за различни ястия като салата от маруля, доматена салата, сос за пара на карфиол и други вегетариански ястия.
-
Как се приготвя цвекло?
-
Можете ли да предоставите някои примери за вегетариански и веган рецепти, както и алтернативни рецепти за вегетариански ястия?
Извинявай, не се обиждай , ама по предпочитания за ядене сте останали с мъжа ти на ниво четири годишно злоядо дете - сандвичи, пици, спагети и варени яйца. 
Да наричаш на някого чевермето “тем подобни простотии“ е меко казано простащина. Най-малкото можеш да уважаваш старанието на другите и пак да не ядеш каквото не обичаш, не е нужно друго.
Е защо,тя е толкова полезна.Видовете за които пиша са абсолютно не миризливи-ципура,лаврак,сьомга.Стават трепач на скара,сьомгата на фурна...Вчера се сетих и за една рецепта с розички от бланширан карфиол,нарязана гъба и сос бешамел(масло,брашно,прясно мляко и малко черен пипер)...Поливат се с тази смес,настъргваш кашкавал отгоре и печеш....Но пък вие нямахте фурна май
Може да стане като се позадушат с бешамела в тенджера,но без кашкавала...Иначе аз готвя от 5ти клас по неволя.Майка и татко бяха по цял ден на работа,аз у дома гладна и нямаше кой да ми наготви...И така се научих.Започнах да чета една дебела готварска книга(още я имам),да правя палачинки,пърленки,мекици,сладкиши,леща,месо на фурна и дори носех на майка в работата й...Ей така ме гледаха колежките на майчето
Това ми е супер хоби да направя не само вечерята,но да опитвам нови и интересни неща.Просто след готвенето се изкъпвам,проветрявам и всичко е точно

