Новите ни козметични похождения 30

  • 58 211
  • 717
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 31 335
Всички се чудим това. Grinning Wink От вчера го ползвам подаръчния, имам и от същия от БЗ, разлика засега не намирам в нищо.

# 646
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Сенсибио 500мл в Ремедиум е 27,49лв.!


Pfff, няма ли някой път до Атина та да му поръчам да ми я донесе... Crazy


От вчера:

http://www.peggysage.pl/dataweb.jset?l=2 номерата 241, 260,336,381,050...

на мен мицеларната на Виши ми харесва много, много повече, а съм много с резерви към марката  Peace ако я има при вас - пробвай  Peace

# 647
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
И аз се сдобих с няколко Деклеора. Crazy
От кой брой на списанието е?
Актуалния. И аз се сдобих с кремче. Дано е хубаво.
Чудя се като пише редовна цена 70 лв, а го вземаме (като подарък) за 8 лв, дали качеството на продукта е същото? Главната цел ми е ясна, но разликата между двете цифри е огромна...  ooooh!
И аз това се чудех преди малко Rolling Eyes

аз съм ползвала околочния (редовен) и съм много доволна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 648
  • Мнения: 2 562
Момичета,благодаря за отговорите!Направо пратих мъжо да търси списание Laughing
Да се редактирам,мъжа ли е купил 2 списания Mr. GreenГрация ще избият рибата с този тираж hahahaТака че имам два броя:

Аленка,ти от тази серия околоочния си ползвала,така ли?Аз доста му се чудя...Но щом ти казваш че е хубав,ще ми влезе в уиш листата Peace Hug

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 07:49 от bubka:)

# 649
# 650
  • София
  • Мнения: 74
Ох, Лууу.... Mr. Green Как да издържа сега, ще ходя и аз да го взимам белия... Crazy
Честити придобивки!  Hug

А това кремче за очи - пробвала ли си го, имаш ли отзиви за него..? Или да чакам впечатления скоро...?  Thinking

# 651
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ноарче, не издържах, въпреки че както сама видя се опитаха да ме спрат  Mr. Green

Околоочното гелче е много приятно, това ми е вече втора опаковка. Хидратира добре (освен ако не си с много сух околоочен контур), а усещането от нанасянето с металните топченца е много приятно.

Аз го редувам обаче и с по-плътен околоочен крем на Веледа  Laughing

# 652
  • Мнения: X
Сдобих се с този гел за вежди, кафевия. С такова само не се бях мазала.  Crazy

# 653
  • Мнения: 3 675
Scarlet Ibis и Charmed I'm Sure Grinning
239   214  163

# 654
  • София
  • Мнения: 43
И аз се сдобих с кремчето на Dekleor  Heart Eyes  Mr. Green дано се спогодим с него, че кожата ми е мазна и много лесно "лъсвам"

# 655
# 656
  • Мнения: 3
Хайде и аз с кремчето Дуклеор!

B & C, очакваме подробно отразяване на МАС Meрилин колекцията в темата за МАС  Blush Grinning

# 657
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440


# 658
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Опасни сте, значи! И аз ходих да си купувам списание. Twisted Evil

# 659
  • Мнения: 331
a.l.e.n.a моля, сподели за спирала 1 и 3  Flutter Аз съм ползвала Диор Шоу-то, но не съм възхитена   newsm56

Общи условия

Активация на акаунт